Presonus Eris E3.5 monitor aktywny (para)

Presonus Eris E3.5 monitor aktywny (para)
  • Presonus Eris E3.5 monitor aktywny (para)
Producent:Presonus
Id towaru / Kod:188838 / PRES-ERIS-E3.5
Stan magazynu: 0 para
Inne oznaczenia produktu:Presonus Eris E3.5 active media reference monitor (pair), Presonus ERIS-E3.5, Presonus ERIS E3.5, Presonus ERISE3.5, ERIS-E3.5, ERIS E3.5, ERISE3.5
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

449 zł

Presonus Eris E3.5

Presonus Eris E3.5

Aktywne multimedialne monitory referencyjne Eris E3.5 to dźwięk, któremu możesz zaufać.
Studyjne monitory PreSonus z serii Eris używane są na całym świecie przez realizatorów dźwięku, którzy chcą usłyszeć każdy szczegół swoich nagrań. Eris E3.5 są idealne do gier i domowych produkcji wideo. Do zapewnienia studyjnej jakości dźwięku o wyrównanej i precyzyjnej charakterystyce częstotliwościowej wykorzystują tę samą technologię, co większe modele Eris, ale są przy tym wystarczająco kompaktowe, aby wszędzie się zmieścić.

Kevlarowe głośniki niskotonowe zapewniają czystsze brzmienie
Każdy monitor studyjny serii Eris wykorzystuje specjalny głośnik niskotonowy z plecionki kevlarowej. Splot i rodzaj 3,5-calowego kevlarowego woofera zastosowanego w Eris E3.5 skutkuje bardziej spójną dyspersją w całym paśmie przenoszenia i tym samym mniej rozmazanym dźwiękiem i ogólnie czystszym brzmieniem.

Okrągła góra i szeroki idealny punkt odsłuchowy
Eris E3.5 wyposażony jest w jednocalowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, wytwarzający okrągłe i szlachetne brzmienie, i precyzyjnie oddaje transjenty i wysokie częstotliwości. Głośnik wysokotonowy został skonstruowany w taki sposób, aby emitował dźwięk z dosyć szeroką dyspersją, co tworzy duży obszar optymalnego odsłuchu, więc możesz się poruszać i nadal wszystko precyzyjnie słyszeć.

Łatwa regulacja
Na charakterystykę monitora wpływają jego umiejscowienie i akustyka pomieszczenia. Dlatego aktywne, multimedialne monitory referencyjne Eris E3.5 oferują łatwą regulację niskich i wysokich częstotliwości. Przy pomocy wygodnego w obsłudze pokrętła do regulacji głośności, znajdującego się na przednim panelu, ustawia się poziom obu monitorów i wbudowanego wzmacniacza słuchawkowego. Uważaj jednak z tym pokrętłem głośności: Eris E3.5 napędzane są przez wbudowany wzmacniacz 2 x 25W i mogą stać się głośniejsze, niż mógłbyś się spodziewać, ale nadal będą zapewniać czysty, precyzyjny dźwięk.

Podłącz praktycznie każde źródło sygnału liniowego
Dzięki trzem różnym typom wejść audio do monitorów Eris można w łatwy sposób dostarczyć sygnał z miksera, interfejsu, odtwarzacza multimediów czy niemal każdego innego źródła sygnału o poziomie liniowym. Eris E3.5 został wyposażony w wejścia TRS 1/4″ i RCA, znajdujące się na tylnym panelu, jak również w przednio-panelowe niesymetryczne wejścia 1/8″ stereo do podłączania mobilnych urządzeń audio. Dzięki takiemu wyborowi wejść nie będziesz miał żadnych problemów z podłączeniem monitorów Eris do praktycznie dowolnego źródła sygnału liniowego, w tym smartfona lub tabletu. Głośny i czysty wzmacniacz słuchawkowy, dostępny na przednim panelu, pozwala pracować i grać po cichu, bez przeszkadzania domownikom.

Precyzyjnie zdefiniowane
Tak jak wszystkie monitory firmy PreSonus, Eris E3.5 oferują spójny, precyzyjny odsłuch z wyrównaną charakterystyką częstotliwościową, dzięki czemu stały się one popularne na całym świecie. Ich kompaktowa i potężna konstrukcja sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do każdej niewielkiej przestrzeni.

Specyfikacja techniczna: Presonus Eris E3.5

Głośnik niskotonowy3.5 "
Moc wzmacniacza (RMS)25 W
Maksymalny poziom SPL100 dB
Pasmo przenoszenia od80 Hz
Pasmo przenoszenia do20 kHz
Procesor DSPnie
Ręczna korekta częstotliwościtak
Analogowe wejście XLRnie
Analogowe wejście Jack (6.3mm)tak
Analogowe wejście RCAtak
KolorCzarny
Waga2.9 kg
Wymiary210 x 141 x 162 mm

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl