UWAGA!!!
Produkt "Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa" jest produktem archiwalnym. Z tego też powodu wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom chcemy zaproponować produkty wybrane przez naszego eksperta.

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
  • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
  • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
  • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
  • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
Producent:Focusrite
Id towaru / Kod:197977 / FOC-SCARLETT-SOLO-3G
Stan magazynu: Towar niedostępny
Produkt wycofany z oferty.
Inne oznaczenia produktu:Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen audio interface, Focusrite SCARLETT-SOLO-3G, Focusrite SCARLETT SOLO 3G, Focusrite SCARLETTSOLO3G, SCARLETT-SOLO-3G, SCARLETT SOLO 3G, SCARLETTSOLO3G
Opiekun produktu:
cena brutto

399 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

Focusrite to brytyjska marka założona w 1985 roku przez Ruperta Neve. Firma zajmuje się produkowaniem sprzętu audio, a w szczególności wyspecjalizowała się w sprzęcie studyjno-estradowym. W ofercie firmy znajdziemy między innymi takie produkty jak np:. interfejsy audio, przedwzmacniacze mikrofonowe, czy oprogramowania do cyfrowego przetwarzania dźwięku.

Interfejsy audio Scarlett
Interfejsy audio są urządzeniami, które pozwalają nam przekształcić sygnał analogowy na cyfrowy i odwrotnie. Interfejsy Focusrite Scarlett należą do tych jednych z najbardziej cenionych i uznanych na świecie. Producent w swojej szerokiej ofercie ma zarówno te typowo studyjne przeznaczone do pracy i obsługi dużych projektów muzycznych jak i mniejsze odpowiedniki przeznaczone do pracy w domowym studio. Do tych zdecydowanie mniejszych modeli należy m.in. Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen i jest to już trzecia generacja tego najmniejszego interfejsu, który zaliczany jest do grona najlepiej sprzedających się interfejsów audio w tym segmencie na świecie.

Dla kogo Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen?
Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nagrywają w domu. Świetnie się sprawdzi zarówno do nagrywania solowego instrumentu jak i wokalu. Dzięki temu urządzeniu możesz podłączyć np.: swój instrument np.: gitarę lub mikrofon i nagrywać swoją ścieżkę audio bezpośrednio na komputer w najwyższej jakości przekazu. Oczywiście do urządzenia jest dołączone odpowiednie oprogramowanie DAW, które umożliwia rejestrację dźwięku oraz jego obróbkę w komputerze.

Co oferuje Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen?
Urządzenie to daje nam przede wszystkim gwarancję wysokiej jakości przesyłu sygnału audio. Interfejs ten jak cała trzecia generacja został wyposażony w wysokiej jakości 24bit/192kHz konwertery AD-DA Scarlett. Przedwzmacniacz posiada załączany tryb ‘Air’, aby odtworzyć efekt oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite ISA. Dzięki temu nagrania wokalne i akustyczne są jaśniejsze i bardziej otwarte. Wysoko-impedancyjne wejście instrumentalne o dużym zapasie wzmocnienia pozwala na nagrywanie gitary lub basu bez niepożądanych zniekształceń, natomiast w ustawieniu wzmocnienia pomaga miernik Gain Halo umieszczony na pierścieniu potencjometru gain. Symetryczne wyjścia Scarlett Solo posiadają ochronę podczas podłączania monitorów studyjnych z symetrycznymi wejściami, a to zapewnia nam czysty naturalny sygnał. Scarlett Solo został też tak zaprojektowany, aby móc go bez obaw o uszkodzenie zabrać ze sobą w podróż czy trasę koncertową. Jak przystało na urządzenie kompatybilne współpracuje z komputerami Mac® lub PC. Łączy się za pomocą kabla USB i nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, gdyż prąd pobiera bezpośrednio przez kabel z urządzenia, pod które jest podłączony. W zestawie mamy do dyspozycji też wszystkie niezbędne narzędzia, w tym programy do produkcji muzyki: Ableton® Live Lite ™ i trzymiesięczna licencja próbna Pro Tools® standard. Interfejs jak i oprogramowanie jest w użytkowaniu bardzo intuicyjne i nawet osoby początkujące bez większych problemów powinny podstawowe funkcje szybko opanować.

Dodatkowe bonusy płynące z użytkowania Focusrite Scarlett
Focusrite nawiązał współpracę ze Splice, aby dać użytkownikom 3 generacji bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję na platformie Splice Sounds. Dzięki temu Splice Sounds oferuje miliony wysokiej jakości sampli, pętli i presetów do których uzyskujemy dostęp. Na platformie Splice. Dosłownie codziennie pojawiają się nowe wydania sampli od ulubionych producentów, sound designerów i artystów. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich kreatywnych muzyków poszukujących inspiracji i wsparcia technicznego do swoich muzycznych projektów. Natomiast co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych urządzeń mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy, dzięki którym produkcja muzyki oraz mix i mastering staną się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Podsumowanie
Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen to idealne budżetowe rozwiązanie dla samodzielnych muzyków tworzących w swoim domowym studio. Dzięki takiemu urządzeniu możesz samodzielnie tworzyć projekty muzyczne w najwyższej jakości. I tylko od Twojej kreatywności zależeć będzie końcowy efekt.

• Przewód USB w zestawie

Specyfikacja techniczna: Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

Ilość wejść2
Ilość wyjść2
Ilość preampów1
Wyjście słuchawkowe1
Częstotliwość próbkowaniamax 192 kHz
Głębokość bitowamax 24-bit
Złącza AES/EBUnie
Złacza ADATnie
Złącza MADInie
Złącza S/PDIFnie
Złącza MIDInie
Złącza Ethernetnie
Word Clocknie
Zasilanie Phantomtak
Direct Monitortak
Montowany do rackanie
Dołączone oprogramowanie DAWAbleton Live Lite, ProTools First
Zasilanieprzez złącze USB

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl