Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa
Producent:Focusrite
Id towaru / Kod:197977 / FOC-SCARLETT-SOLO-3G
Stan magazynu: 9 szt. stan z dnia: 2023-06-11 03:50:17
Sklep stacjonarny
Magazyn wysyłkowy
Inne oznaczenia produktu:Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen audio interface, Focusrite SCARLETT-SOLO-3G, Focusrite SCARLETT SOLO 3G, Focusrite SCARLETTSOLO3G, SCARLETT-SOLO-3G, SCARLETT SOLO 3G, SCARLETTSOLO3G
Opiekun produktu:
cena brutto

539 zł

Darmowa wysyłka
2 lata gwarancji
30 dni na zwrot towaru
Gwarancja door-to-door

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

Focusrite to brytyjska marka założona w 1985 roku przez Ruperta Neve. Firma zajmuje się produkowaniem sprzętu audio, a w szczególności wyspecjalizowała się w sprzęcie studyjno-estradowym. W ofercie firmy znajdziemy między innymi takie produkty jak np:. interfejsy audio, przedwzmacniacze mikrofonowe, czy oprogramowania do cyfrowego przetwarzania dźwięku.

Interfejsy audio Scarlett
Interfejsy audio są urządzeniami, które pozwalają nam przekształcić sygnał analogowy na cyfrowy i odwrotnie. Interfejsy Focusrite Scarlett należą do tych jednych z najbardziej cenionych i uznanych na świecie. Producent w swojej szerokiej ofercie ma zarówno te typowo studyjne przeznaczone do pracy i obsługi dużych projektów muzycznych jak i mniejsze odpowiedniki przeznaczone do pracy w domowym studio. Do tych zdecydowanie mniejszych modeli należy m.in. Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen i jest to już trzecia generacja tego najmniejszego interfejsu, który zaliczany jest do grona najlepiej sprzedających się interfejsów audio w tym segmencie na świecie.

Dla kogo Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen?
Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nagrywają w domu. Świetnie się sprawdzi zarówno do nagrywania solowego instrumentu jak i wokalu. Dzięki temu urządzeniu możesz podłączyć np.: swój instrument np.: gitarę lub mikrofon i nagrywać swoją ścieżkę audio bezpośrednio na komputer w najwyższej jakości przekazu. Oczywiście do urządzenia jest dołączone odpowiednie oprogramowanie DAW, które umożliwia rejestrację dźwięku oraz jego obróbkę w komputerze.

Co oferuje Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen?
Urządzenie to daje nam przede wszystkim gwarancję wysokiej jakości przesyłu sygnału audio. Interfejs ten jak cała trzecia generacja został wyposażony w wysokiej jakości 24bit/192kHz konwertery AD-DA Scarlett. Przedwzmacniacz posiada załączany tryb ‘Air’, aby odtworzyć efekt oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite ISA. Dzięki temu nagrania wokalne i akustyczne są jaśniejsze i bardziej otwarte. Wysoko-impedancyjne wejście instrumentalne o dużym zapasie wzmocnienia pozwala na nagrywanie gitary lub basu bez niepożądanych zniekształceń, natomiast w ustawieniu wzmocnienia pomaga miernik Gain Halo umieszczony na pierścieniu potencjometru gain. Symetryczne wyjścia Scarlett Solo posiadają ochronę podczas podłączania monitorów studyjnych z symetrycznymi wejściami, a to zapewnia nam czysty naturalny sygnał. Scarlett Solo został też tak zaprojektowany, aby móc go bez obaw o uszkodzenie zabrać ze sobą w podróż czy trasę koncertową. Jak przystało na urządzenie kompatybilne współpracuje z komputerami Mac® lub PC. Łączy się za pomocą kabla USB i nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, gdyż prąd pobiera bezpośrednio przez kabel z urządzenia, pod które jest podłączony. W zestawie mamy do dyspozycji też wszystkie niezbędne narzędzia, w tym programy do produkcji muzyki: Ableton® Live Lite ™ i trzymiesięczna licencja próbna Pro Tools® standard. Interfejs jak i oprogramowanie jest w użytkowaniu bardzo intuicyjne i nawet osoby początkujące bez większych problemów powinny podstawowe funkcje szybko opanować.

Dodatkowe bonusy płynące z użytkowania Focusrite Scarlett
Focusrite nawiązał współpracę ze Splice, aby dać użytkownikom 3 generacji bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję na platformie Splice Sounds. Dzięki temu Splice Sounds oferuje miliony wysokiej jakości sampli, pętli i presetów do których uzyskujemy dostęp. Na platformie Splice. Dosłownie codziennie pojawiają się nowe wydania sampli od ulubionych producentów, sound designerów i artystów. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich kreatywnych muzyków poszukujących inspiracji i wsparcia technicznego do swoich muzycznych projektów. Natomiast co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych urządzeń mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy, dzięki którym produkcja muzyki oraz mix i mastering staną się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Podsumowanie
Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen to idealne budżetowe rozwiązanie dla samodzielnych muzyków tworzących w swoim domowym studio. Dzięki takiemu urządzeniu możesz samodzielnie tworzyć projekty muzyczne w najwyższej jakości. I tylko od Twojej kreatywności zależeć będzie końcowy efekt.

• Przewód USB w zestawie

Specyfikacja techniczna: Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

Ilość wejść2
Ilość wyjść2
Ilość preampów1
Wyjście słuchawkowe1
Częstotliwość próbkowaniamax 192 kHz
Głębokość bitowamax 24-bit
Złącza AES/EBUnie
Złacza ADATnie
Złącza MADInie
Złącza S/PDIFnie
Złącza MIDInie
Złącza Ethernetnie
Word Clocknie
Zasilanie Phantomtak
Direct Monitortak
Montowany do rackanie
Dołączone oprogramowanie DAWAbleton Live Lite, ProTools First
Zasilanieprzez złącze USB

Produkty podobne do "Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen karta dźwiękowa" wybrane przez naszego eksperta

Kup na raty Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl