UWAGA!!!
Produkt "Tascam DR 40X rejestrator cyfrowy" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

Tascam DR 40X rejestrator cyfrowy

Tascam DR 40X rejestrator cyfrowy
  • Tascam DR 40X rejestrator cyfrowy
Producent:Tascam
Id towaru / Kod:198647 / TASC-DR-40X
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Tascam DR 40X digital recorder, Tascam DR-40X, Tascam DR 40X, Tascam DR40X, DR-40X, DR 40X, DR40X
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

770 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Tascam DR 40X

Profesjonalne właściwości do profesjonalnych nagrań audio
DR-40X jest wszechstronnym, czterościeżkowym rejestratorem do muzyki, podcastów, kina i każdego innego zastosowania, które wymaga wysokiej jakości dźwięku. Opierając się na bardzo udanym Tascam DR-40, rejestrator ten dodaje kilka nowych funkcji do i tak już obszernego zestawu właściwości. Para kardioidalnych mikrofonów pojemnościowych wytrzymuje wysokie ciśnienie dźwięku i może być ustawiona w orientacji AB lub XY, aby uzyskać szerokie pole stereo czy wyjątkowo czystą reprodukcję ze zmniejszonym przesunięciem fazowym między dwoma kanałami. Użytkownik może również skorzystać z własnych mikrofonów lub źródeł liniowych poprzez podwójne złącza Neutrik XLR/TRS, które obsługują zarówno poziom mikrofonowy, jak i poziom liniowy +4 dBu z mikserów lub konsoli FOH. Przedwzmacniacze mikrofonowe posiadają zasilaniem phantom 48V i duży zapas czułości aby uchwycić wszystko, od szeptów po głośne koncerty na żywo. Korzystając z wbudowanych mikrofonów stereo, możesz uchwycić dźwięk publiczności w trakcie nagrywania bezpośrednio z zewnętrznej konsoli, co jest idealne do występów na żywo. Tak jak swój poprzednik, DR-40X również oferuje nagrania dual-level (z dwoma poziomami czułości), funkcję która pomaga zapobiec przesterowaniu poprzez zapewnienie drugiego pliku rejestrowanego z niższym poziomem czułości.

Prostota obsługi
Projekt DR-40X został zmieniony, aby był szybki i łatwy w obsłudze za pomocą jednego kciuka. Operacja takie jak nagrywanie, dopasowanie poziomu, kasowanie nieudanych podejść czy dodawanie znaczników są dostępne pod jednym guzikiem. Menu jest dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim, chińskim, koreańskim, japońskim. Trzy różne funkcje automatycznego dopasowania poziomu (Limiter, Peak Reduction, Auto Level) pomogą zapobiec przypadkowemu przesterowaniu podczas nagrywania. Możesz nałożyć jeden z sześciu efektów pogłosu na sygnał wejściowy lub wyjściowy, a funkcja Overdub pozwala na dogranie głosu lub instrumentu do istniejącego pliku audio. Znajdziemy tu również funkcję Level Align (wyrównanie liniowe), która pozwala na zredukowanie nagłych skoków głośności podczas odtwarzania, a wbudowany głośnik umożliwi szybkie sprawdzenie nagrania. Inne funkcje, takie jak odsłuchiwanie z różnymi prędkościami, filtr górnoprzepustowy, chromatyczny stroik itp., mogą być wybrane z menu.

Transkrybuj swoje nagrania głosowe
Nowy tryb Dictation pozwala użytkownikowi na przeskakiwanie w tył i w przód, o wyznaczony wcześniej przedział czasu, w trakcie odtwarzania. Funkcja ta może być połączona z kontrolą prędkości i specjalnym korektorem co jest użyteczne np. przy transkrypcji spotkań. Nowa funkcja nadpisywania w stylu taśmy, z jednym poziomem cofania, pozwala użytkownikowi wybrać czas wstawienia nagrania i zastąpić część oryginalnego nagrania.

Zamień swój pokój w studio – zaledwie w minutę
Poza możliwością nagrywania ręcznego, DR-40X może również zostać użyty jako interfejs audio USB z dwoma wejściami i dwoma wyjściami, tworząc silne, ale łatwe w użyciu narzędzie do pracy lektorskiej, transmisji na żywo, podcastów czy komponowania piosenek w studyjnej jakości.

Specyfikacja techniczna: Tascam DR 40X

Wbudowany mikrofontak
Ilość wbudowanych mikrofonów2
Charakterystyka mikrofonukardioidalna
Zapis na kartachSD / SDHC
Format zapisuMP3, WAV
Ilość śladów nagrywanych jednocześnie4
Działa jako interface audiotak
Wymienne kapsuły mikrofonowenie
Wbudowany głośniktak
Zasilanie Phantom+48V
ZłączaCombo XLR/Jack, USB, Jack 6,3mm out
Zasilaniebateryjne, Zasilacz
Pasmo przenoszenia od20 Hz
Pasmo przenoszenia do40 kHz

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl