UWAGA!!!
Produkt "ZooM H4n PRO Black cyfrowy rejestrator" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

ZooM H4n PRO Black cyfrowy rejestrator

ZooM H4n PRO Black cyfrowy rejestrator
  • ZooM H4n PRO Black cyfrowy rejestrator
Producent:ZooM
Id towaru / Kod:218855 / ZOOM-H4NPRO-BLACK
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:ZooM H4n PRO Black digital recorder, ZooM H4NPRO-BLACK, ZooM H4NPRO BLACK, ZooM H4NPROBLACK, H4NPRO-BLACK, H4NPRO BLACK, H4NPROBLACK
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

849 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

ZooM H4n PRO Black

Zoom H4n Pro Black

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego przenośnego rejestratora cyfrowego to ZooM H4n Pro będzie najlepszym z możliwych wyborów. To urządzenie zostało skonfigurowane optymalnie pod każdym względem. Zaawansowane mikrofony w konfiguracji X/Y, przedwzmacniacze o niewiarygodnie naturalnym brzmieniu i niezwykle niski poziom szumu umożliwiają nagrywanie dowolnych dźwięków począwszy od głośnych wyścigów samochodowych czy relacji z koncertów rockowych po trzepot skrzydeł kolibra z zachowaniem najwyższego poziomu realizmu.

ZooM H4n PRO wyposażony został w cichobieżne przedwzmacniacze mikrofonowe wysokiej jakości o rozdzielczości nagrywania do 24 bitów / 96 kHz. Umożliwia to jednoczesne nagranie czterościeżkowe, ponadto posiada dwa wejścia mikrofonowe / liniowe ze złączami combo XLR / TRS. Działając jako 2-wejściowy / 2-wyjściowy interfejs audio USB na PC lub Mac, H4n Pro umożliwia nagrywanie bezpośrednio na komputer. Posiada bardzo pomocną funkcję automatycznego nagrywania Auto-Record i Auto-Stop pozwalają automatycznie rozpocząć i zatrzymać nagrywanie zgodnie z wyznaczonymi poziomami. Wyposażony jest również w wysokiej klasy efekty studyjne w tym EQ, kompresji, pogłosu, opóźnienia, wzmacniacza i emulatorów kabiny i innych oraz ma wbudowany metronom z tunerem i looperem.

Rejestrator H4n Pro to nie jest zwykły dyktafon, to najlepsze mobilne narzędzie rejestrujące wysokiej klasy, które jest w stanie nagrywać w najtrudniejszych warunkach, do 140 dB SPL bez zniekształceń.
ZooM H4n PRO może przechwytywać nagrania audio zarówno w formacie MP3, jak i WAV. Pliki WAV nagrane za pomocą H4n Pro są zgodne z BWF (Broadcast Wave Format) i zawierają znaki i daty utworzenia.

Specyfikacja:
• Jednoczesne nagrywanie czterech ścieżek
• Wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe
• Wbudowane mikrofony stereofoniczne X / Y, regulowane w zakresie od 90˚ do 120˚
• Nagrywanie do 140 dB SPL z mikrofonami X / Y
• Dwa wejścia mikrofonowe / liniowe ze złączami combo XLR / TRS
• Stereo 1/8 "Mic In mini jack
• Zasilanie phantom +24 lub + 48 V dla głównych wejść i zasilanie wtykowe (2,5 V) przez gniazdo mikrofonowe / liniowe mini jack
• Wyjście / wyjście słuchawkowe z dedykowaną regulacją głośności
• Nagrywanie bezpośrednio na karty SD i SDHC do 32 GB
• Obsługuje dźwięk do 24-bit / 96 kHz w formacie WAV zgodnym z BWF lub w różnych formatach MP3
• Wbudowane efekty, w tym kompresja / ograniczanie, filtrowanie dolnoprzepustowe, modulacja, pogłos / opóźnienie i modele wzmacniaczy
• Interfejs audio USB 2 wejścia / 2 wyjścia dla komputerów PC / Mac
• Montowany do statywu mikrofonowego lub statywu lub bezpośrednio do lustrzanki cyfrowej za pomocą opcjonalnego adaptera gorącej stopki
• Działa na 2 standardowych bateriach alkalicznych AA lub akumulatorach NiMH, które zapewniają do 6 godzin pracy (do 10 godzin w trybie Stamina)

Filmy o ZooM H4n PRO Black na Youtube

ZooM H4n PRO Black

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl