Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro

Polecamy!

Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro
  • Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro
  • Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro
  • Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro
  • Ableton Push 2 + Live 11 Intro instrument / kontroler MIDI + oprogramowanie Live 11 Intro
Producent:Ableton
Id towaru / Kod:222276 / ABLET-PUSH2-L11
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Ableton Push 2 + Live 11 Intro, Ableton PUSH2-L11, Ableton PUSH2 L11, Ableton PUSH2L11, PUSH2-L11, PUSH2 L11, PUSH2L11
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

2599.00 zł

Ableton Push 2 + Live 11 Intro

Push to zaprojektowany i skonstruowany przez firmę Ableton instrument sprzętowy, pozwalający tworzyć muzykę w namacalny i ekspresyjny sposób, zintegrowany z oprogramowaniem Live tak ściśle, jak to tylko możliwe. Push oraz Live płynnie współpracując ze sobą umożliwiają tworzenie bitów, granie nut i akordów, pracę z samplami i opracowywanie struktury całego utworu - wszystko to bez konieczności spoglądania na komputer.

Twórz bity

Przeglądaj, odsłuchuj i ładuj własne sample lub korzystaj ze zróżnicowanej biblioteki perkusyjnej w Live. Następnie graj swoje bity na żywo za pomocą 64 czułych na siłę nacisku padów i używaj czułych na dotyk enkoderów do dostrajania parametrów podczas gry. Dostosuj dynamikę, pozycję i długość nut, korzystając bezpośrednio z wyświetlacza Push.

Tryb 16-padów w Push umożliwi grę w czasie rzeczywistym, sekwencję krokową i wybór długości pętli, wszystko w tym samym czasie. Użyj całej siatki padów 8x8 do gry perkusyjnej w czasie rzeczywistym w trybie 64-padowym lub użyj trybu 32-padów, by sekwencjonować i grać nuty z tego samego układu padów.

Graj nuty i akordy

Pady Push oferują skondensowany układ, co zachęca do świeżego podejścia do melodii i harmonii: można łatwo osiągnąć duże interwały, a partie i akordy można zagrać takim samym palcowaniem na wszystkich padach. Możesz sekwencjonować krokowo nuty i akordy oraz wybrać tonację i skalę bezpośrednio z Push lub połączyć je z funkcją Key and Scale w Live 11, aby zmieniać je w każdym klipie.

Nowością w Live 11 jest także obsługa polifonicznego aftertouch - możesz grać na Push modułami* Wavetable, Sampler, Arpeggiator i obsługiwanymi VST z większą ekspresją. Zastosuj różne poziomy aftertouch do poszczególnych nut, aby uzyskać bardziej zniuansowane i dynamiczne wykonanie.


Pracuj z samplami

Push oferuje trzy oddzielne przepływy pracy, dzięki którym możesz kreatywnie wykorzystać sampling. Tryb klasyczny pozwala wykorzystać melodyczne sample niczym instrument do grania w tonacji. Tryb One Shot jest idealny do gry perkusyjnej. Możesz również przetransponować odtwarzaną próbkę bez ponownego wyzwalania jej, co pozwala przekształcić frazy muzyczne w zupełnie nowe melodie.

Tryb cięcia jest przeznaczony do siekania dłuższych próbek. Umożliwia cięcie przez transjenty, podział rytmu i regionu lub ręczne ustawianie plasterków i natychmiastowe przypisanie każdego z nich na innym padzie. Doskonale nadaje się do przearanżowania pętli w locie lub tworzenia zestawów perkusyjnych z nagranych rytmów. Dodatkowo możesz wybierać i nagrywać audio oraz wejścia i wyjścia MIDI bezpośrednio z Push, aby bez zakłócania swojego przepływu pracy samplować zewnętrzny sprzęt i nie tylko.

Piękny i ekspresyjny

Wszystko w Push zostało starannie przemyślane aby zapewnić znakomite doświadczenie z gry. Pady Push są miękkie, gładkie i responsywne: idealne do tworzenia ekspresyjnych bitów i melodii. Kolorowy wyświetlacz dostosowuje się, aby pokazać w danym momencie dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferuje także wyświetlanie zaawansowanych parametrów modułów takich jak Spectral Resonator, Spectral Time, Hybrid Reverb i Wavetable*.

Push to instrument, który sprawdzi się w domu, studio i na scenie. Graj nieskrępowanie przełączając się między improwizacją loopami, graniem na bębnach, nutach i akordach na tej samej powierzchni gry.

Bezbłędna integracja z Live

Odpalaj klipy i sceny, dopracowuj brzmienie, kontroluj poziomy i wysyłki – Live potrafi uchwycić każdy moment. Jeśli w Twojej głowie rodzi się muzyczny pomysł podłącz Push do komputera i zmaterializuj go w Live – programie, który zawsze wspomoże Twój proces kreacji.

Cechy główne

- instrument sprzętowy dla oprogramowania Ableton Live,
- graj nuty lub układaj sekwencje krokowe z tego samego układu padów,
- kreatywne środowisko do samplingu: tnij, graj i manipuluj samplami z poziomu Push-a,
- duży, kolorowy wyświetlacz, pokazujący w aktywnym kontekście nawigację lub zaawansowaną wizualizację,
- 64 podświetlane pady czułe na siłę uderzenia i docisku,
- 8 czułych na dotyk enkoderów do sterowania mikserem, modułami i instrumentami oraz nawigacją w przeglądarce Live,
- wyzwalaj klipy z padów do jamowania, gry na żywo lub nagrywania aranżacji,
- tryb skal oferuje wyjątkowe podejście do grania nut i akordów,
- obsługa polifonicznego aftertouch dzięki Live 11: zastosuj różne poziomy docisku do poszczególnych nut, aby uzyskać bardziej zniuansowane i dynamiczne występy,
- zawiera licencję Ableton Live 11 Intro dla nowych użytkowników.

Specyfikacja techniczna:

- zawartość opakowania:
urządzenie Push,
uniwersalny zasilacz 100-240VAC,
przewód USB 1,4 m,
licencja Ableton Live 11 Intro (oprogramowanie do pobrania),
- złącza: zasilacza 12V DC 1.25A, USB (5V/0,5A), 2x wejście pedału, Kensington Lock,
- górny panel wykonany z grubego lecz lekkiego aluminium anodowanego na czarno,
- miękkie, silikonowe pady, dokładnie skalibrowane dla perfekcyjnej responsywności w pełnym zakresie dynamiki, podświetlenie padów RGB,
- przyciski z delikatnym skokiem i kolorowym podświetleniem LED dla wskazań różnorakich stanów,
- wysokiej rozdzielczości enkodery, czułe na dotyk,
- wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz RGB, jasny i czytelny pod różnym kątem i w różnych warunkach oświetleniowych,
- pasek dotykowy o długości 17 cm do pitch bendu i przewijania, 31 LEDów na nawigacji,
- wymiary: szerokość 370 mm x głębokość 293 mm x wysokość body 26 mm (wysokość wraz z enkoderami 46 mm),
- waga: 2990 g.

* moduły zawarte lub opcjonalne w zależności od edycji Ableton Live.

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl