Steinberg Wave Lab Elements 10 program komputerowy

Steinberg Wave Lab Elements 10 program komputerowy
Producent:Steinberg
Id towaru / Kod:222277 / STEIN-WLAB-10-EL
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Steinberg Wave Lab Elements 10 program komputerowy, Steinberg WLAB-10-EL, Steinberg WLAB 10 EL, Steinberg WLAB10EL, WLAB-10-EL, WLAB 10 EL, WLAB10EL
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

269.51 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Steinberg Wave Lab Elements 10

Steinberg Wave Lab Elements 10 to wyjątkowo rozbudowany program komputerowy, stworzony przede wszystkim dla profesjonalistów i entuzjastów brzmień, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości dźwięku. Program umożliwia szybkie i łatwe nagrywanie, edycję i mastering różnego rodzaju materiałów audio, jak na przykład nagrania studyjne, podcasty, transmisje radiowe czy spoty reklamowe.

Niezwykle intuicyjna i funkcjonalna graficzna powierzchnia użytkownika pozwala na zarządzanie wieloma projektami jednocześnie. Program oferuje szeroką gamę narzędzi do edycji dźwięku, takich jak nakładanie efektów, usuwanie szumów, wyciszanie fragmentów, ucinanie i łączenie ścieżek dźwiękowych. Dzięki temu użytkownik może w pełni manipulować dźwiękiem i osiągnąć pożądany efekt końcowy.

Steinberg Wave Lab Elements 10 oferuje również wsparcie dla najnowszych standardów, takich jak 32-bitowa głębia bitowa i pliki audio w jakości wysokiej rozdzielczości. Użytkownik ma dostęp do bardzo elastycznych narzędzi masteringowych, pozwalających na miksowanie dźwięku, poprawianie balansu, nasycać koloryt dźwięków czy wydobywać szczegóły.

Podsumowując, Steinberg Wave Lab Elements 10 to program o wyjątkowej funkcjonalności, który z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zapewnia on pełną kontrolę nad dźwiękiem w procesie nagrywania, edycji i masteringowania, a wszystko to w intuicyjnym i łatwym w obsłudze środowisku.

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl