Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI

Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
 • Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
 • Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
 • Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
 • Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
 • Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI
Producent:Presonus
Id towaru / Kod:233429 / PRES-ATOM-SQ
Stan magazynu: 2 szt. stan z dnia: 2023-06-11 03:10:21
Sklep stacjonarny
Magazyn wysyłkowy
Inne oznaczenia produktu:Presonus Atom SQ - Hybrid MIDI Keyboard / Pad Performance and Production Controller, Presonus ATOM-SQ, Presonus ATOM SQ, Presonus ATOMSQ, ATOM-SQ, ATOM SQ, ATOMSQ
Opiekun produktu:
cena brutto

981.98 zł

Darmowa wysyłka
2 lata gwarancji
30 dni na zwrot towaru
Gwarancja door-to-door

Presonus Atom SQ

Zrób pierwszy krok

Współcześni muzycy, wykonawcy i producenci muszą szybko przejść od programowania perkusji i sampli do grania linii syntezatorowych i z powrotem. ATOM SQ został zaprojektowany jako wszechstronny i ekspresyjny kontroler padowy MIDI dla współczesnej produkcji muzycznej. Jego unikalna konstrukcja jest zoptymalizowana zarówno dla klasycznego, 16-krokowego sekwencjonowania beatów w stylu TR, edycji patternów perkusyjnych w Studio One lub gry na instrumentach i uruchamiania klipów w Ableton Live – układ jego 32 padów jest od razu znajomy dla każdego, kto grał na klawiaturze sterującej. Zaawansowane funkcje umożliwiają zmianę skali klawiatury, a wbudowany arpeggiator i konfigurowalny przez użytkownika pasek dotykowy sprawiają, że ATOM SQ jest najbardziej ekspresyjnym kontrolerem, jakiego kiedykolwiek użyjesz. Właściwie jest to najlepszy dostępny kontroler MIDI do PreSonus Studio One.
Sterowanie dla najlepszego sekwencera krokowego na wyciągnięcie ręki

Głęboka integracja z edytorem patternów w Studio One pozwala na rozwijanie sekwencji krokowych, które ożywią twoje produkcje. Wstaw nowy pattern, zmień jego długość, dodaj nowe wariacje i zmień skalę – prosto z ATOM SQ. Musisz wprowadzać zmiany na bieżąco? ATOM SQ umożliwia otwieranie edytora patternów w Studio One, indywidualne wybieranie i edycję kroków, a nawet kopiowanie, wklejanie, powielanie i usuwanie zdarzeń – wszystko to za pomocą dotykowych przycisków. Kompozycje będziesz budować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, używając wbudowanego w Studio One sekwencera krokowego i ATOM SQ. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie dla każdego, kto wie, jak zaprogramować maszynę perkusyjną. I okaże się, że eksperymenty będą przynosić szczególnie satysfakcjonujące rezultaty, ponieważ ATOM SQ może ograniczyć dźwięki do wybranej przez ciebie skali. Nigdy więcej złych dźwięków!
Kompletny zestaw narzędzi produkcyjnych

Dołączone do ATOM SQ oprogramowanie do produkcji muzyki Studio One Artist pozwala komponować, nagrywać i produkować bez rozpraszania uwagi przez narzędzia i bez ograniczonej liczby ścieżek. Łatwy do nauczenia się i intuicyjny w obsłudze, unikalny proces pracy metodą „przeciągnij i upuść” oraz potężne narzędzia Studio One pozwolą ci produkować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W zestawie znajdują się również dwie starannie opracowane biblioteki pętli z niestandardowymi zestawami Impact XT. Nowości w wersji 5: Studio One Artist umożliwia teraz korzystanie z ulubionych efektów oraz wirtualnych instrumentów VST i AU innych firm. Teraz masz również pełne wsparcie dla aplikacji Studio One Remote, która może być używana jako drugi ekran lub jako pilot zdalnego sterowania Studio One na tablecie iPad® lub z systemem Android™. A dzięki ATOM SQ masz najbardziej wszechstronny kontroler MIDI dla PreSonus Studio One.
Integracja z Ableton Live i nie tylko

ATOM SQ to również unikalny kontroler Ableton Live, przeznaczony do produkcji i występów na żywo. Możesz podczas występu uruchamiać klipy i sceny, wybierać urządzenia i edytować parametry, poruszać się po ścieżkach i scenach, regulować głośność, panoramę i wysyłki każdej ścieżki – plus programować bębny w Abletonie z ATOM SQ! Ableton Live Lite jest w zestawie, więc możesz od razu przystąpić do tworzenia. Zawiera wszystkie niezbędne procesy, instrumenty i efekty Ableton Live – wszystko, czego potrzebujesz, aby nagrywać utwory, tworzyć ręcznie za pomocą kontrolera, przenosić muzykę tworzoną w aplikacjach dalej i wiele więcej.
Dowolnie, wszędzie

ATOM SQ ma wiele możliwości konfiguracyjnych. Możesz dowolnie mapować parametry instrumentu do różnych sprzętowych manipulatorów, dzięki czemu enkodery będą mogły regulować wszystko, od częstotliwości odcięcia filtra po strojenia bębna, co zapewni ci najwyższą jakość programowania perkusji. Możesz zmieniać kolory diod RGB według własnego uznania, aby oznaczać odpowiednim kolorami swoje pętle i próbki. Ekran LCD w ATOM SQ służy do wyświetlania informacji kontekstowych i wykorzystuje dynamiczny system przycisków, który zmienia funkcje w zależności od wykonywanego zadania. Potrzebujesz dodać więcej swingu do arpeggiatora lub zmienić przypisanie MIDI CC? Ekran LCD wyświetla szczegółowe informacje o funkcjach, których potrzebujesz, dokładnie wtedy, gdy potrzebujesz ich do wykonania danego zadania.
Nawigacja i obsługa transportu

ATOM SQ to coś więcej niż ekspresyjny kontroler padowy – pozwala także na nawigację po wielu aspektach programu Studio One bez użycia myszy i klawiatury. Masz kontrolę nad funkcjami transportu (napędu): stop, play i record oraz osobny przycisk włączania ścieżki metronomu. Możesz nawet powiększać i pomniejszać oś czasu i poruszać się pomiędzy ścieżkami, a wszystko to bez rozpraszania swojej uwagi.
Gdziekolwiek dźwięk cię zaprowadzi…

Dzięki unikatowemu układowi padów, kontekstowemu ekranowi i narzędziom dostosowawczym, ATOM SQ pozwala ci pozostać w chwili tworzenia. Konstrukcja o niewielkich rozmiarach, zasilana magistralą USB oznacza, że można go wsunąć do torby i produkować w każdym miejscu tam, gdzie ty i twój laptop się znajdziecie, a kompletny pakiet zintegrowanego oprogramowania pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś w studio, na scenie, czy w drodze, ATOM SQ daje ci wolność tworzenia, gdziekolwiek dźwięk cię zaprowadzi.

Filmy o Presonus Atom SQ na Youtube

Presonus Atom SQ kontroler USB/MIDI

Kup na raty Presonus Atom SQ

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl