Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
 • Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa
Producent:Focusrite
Id towaru / Kod:241801 / FOC-SCARLETT-SOLO-4TH
Stan magazynu: Towar dostępny
15 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Focusrite Scarlett Solo 4th Gen Interface Audio, Focusrite SCARLETT-SOLO-4TH, Focusrite SCARLETT SOLO 4TH, Focusrite SCARLETTSOLO4TH, SCARLETT-SOLO-4TH, SCARLETT SOLO 4TH, SCARLETTSOLO4TH
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa

Focusrite Scarlett Solo 4th Gen

Dzięki Focusrite Scarlett Solo 4th Gen nagrywanie i wydawanie utworów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Idealnie zaprojektowany dla współczesnych twórców muzyki, po prostu podłącz, nagrywaj i produkuj gotowe utwory z najlepszym dźwiękiem, jaki kiedykolwiek miałeś. Podłącz mikrofon do szczegółowego przedwzmacniacza mikrofonowego Solo, a od razu zabrzmi świetnie. Podłącz gitarę do wejścia instrumentalnego Hi-Z o wysokim headroomie, a poczujesz jakbyś grał na wzmacniaczu, a najwyższej klasy konwertery z ogromnym zakresem dynamiki 120 dB, zapewniają jakość dźwięku, jaką można znaleźć w profesjonalnym studiu.

Klasyczny przedwzmacniacz mikrofonowy Scarlett.

Zaprojektowany, aby uchwycić każdą część występu, przedwzmacniacz mikrofonowy Focusrite Scarlett Solo 4th Gen zapewnia wyraźne, wyraźne, bogate szczegóły do wszystkiego, co nagrywasz, od najdelikatniejszego wokalu po najgłośniejszą gitarę.

Wejście gitarowe Hi-Z, które brzmią wzmacniacz.

Wejście instrumentalne Hi-Z w Solo sprawia, że gitary brzmią świetnie! Gitary elektroakustyczne brzmią potężnie i szczegółowo, a gitary elektryczne bez problemu podłączysz do ulubionych symulatorów wzmacniaczy.

Widzisz czerwony kolor na swoich poziomach?

Niezależnie od tego, co nagrywasz, dynamiczne halo interfejsów Scarlett sprawia, że ustawianie poziomów jest szybkie i łatwe, dzięki temu za każdym razem uzyskasz świetne nagrania. Jeśli widzisz czerwony kolor, po prostu obniż z powrotem do zielonego i gotowe.

Przeprojektowany tryb Air

Aby uzyskać wyróżniający się główny wokal i ścieżki instrumentów, przeprojektowany tryb Air Scarlettów zapewni unikalny charakter dźwięku i wprowadzi go na przód miksu, dodając blask i bogatą ilość harmonicznych, tak jak klasyczna konsola w dużym studiu. Zaufaj nam, nigdy nie będziesz chciał nagrywać bez tego trybu.

Wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania, miksowania i masteringu muzyki

Po rozpoczęciu pracy z Ableton Live Lite lub Pro Tools Artist (oba w zestawie), pakiet Hitmaker Expansion ma wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać swoim utworom ogromne, studyjne brzmienie, dzięki bezkonkurencyjnej gamie narzędzi studyjnych do tworzenia nagrań od największych nazwisk w branży.

Głośno i wyraźnie - z dowolnymi słuchawkami.

Specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy i ogromny zakres dynamiki zapewniają najlepsze brzmienie, jakie kiedykolwiek słyszałeś z interfejsów Scarlett. Focusrite Scarlett 4th Gen napędza słuchawki o wysokiej impedancji głośniej i wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo w 4. generacji Solo ma niezależną regulację głośności słuchawek i monitorów, dzięki czemu możesz nagrywać, miksować i odtwarzać dźwięk w dowolny sposób.

Ogromny zakres dynamiki 120dB dla niesamowitych nagrań.

Naciśnij czerwony przycisk i nagrywaj z 192 kHz, 24-bitowymi przetwornikami z flagowych interfejsów Focusrite RedNet – takich, jakie można znaleźć w niezliczonych, najlepszych studiach na całym świecie. Posłuchaj jeszcze raz swoich ulubionych utworów, a usłyszysz wcześniej ukryte w nich szczegóły.

Stwórz własne z użyciem funkcji Loopback.

Focusrite Scarlett ułatwia pobieranie dźwięku stereo z aplikacji muzycznych. Użyj wirtualnych wejść Loopback w swoim DAW, aby tworzyć sample i pętle.

Easy Start

Podłącz interfejs, wskaż narzędziu Focusrite Easy Start, w jaki sposób chcesz używać Scarlett, i pozwól mu poprowadzić Cię przez całe potrzebne oprogramowanie i konfigurację, z poradami dotyczącymi nagrywania i innymi pomocnymi treściami po drodze.

Korzystaj z trzyletniej gwarancji

Gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz polegać na trzyletniej gwarancji, jeśli jakikolwiek sprzęt Focusrite wymaga naprawy lub wymiany z powodu wady produkcyjnej.Oprogramowanie w zestawie:
Ableton Live Lite

Kultowy DAW zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę – instrumenty, efekty oraz charakterystyczne dla Live’a uruchamianie klipów i scen w celu rozwinięcia pomysłów lub grania ich na żywo.

Trzymiesięczna subskrypcja Avid® Pro Tools® Artist z kompletnym zestawem wtyczek

Trzymiesięczna subskrypcja Avid Pro Tools Artist i Avid Complete Plugin Bundle z 25% zniżką na Avid Pro Tools Artist po okresie subskrypcji lub 33% zniżką na Avid Pro Tools Studio.

Splice Sounds

Trzymiesięczne członkostwo w Splice Sounds dla nowych kont Splice – oferujące miliony wysokiej jakości, wolnych od tantiem one-shotów, pętli i presetów, z nowymi wydaniami każdego dnia.
Hitmaker Expansion
Antares® Auto-Tune® Access

Do wszystkiego – od naturalnie brzmiącej regulacji wysokości dźwięku w czasie zbliżonym do rzeczywistego w celu uzyskania najlepszych ujęć wokalnych, po błyskawiczne pitchowanie inspirowane hip-hopem w celu dodania zupełnie nowego brzmienia do utworów.

Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555

Nowoczesna ewolucja kultowego JCM800, dostarczona przez Softube® – ekspertów od modelowania analogowego sprzętu. Silver Jubilee oferuje wszystko, od ciepłych brzmień clean, przez klasyczny crunch, aż po nowoczesne brzmienia wzmacniaczy lampowych o wysokim wzmocnieniu.

Native Instruments® MASSIVE

Chcesz dodać prawdziwego dramatyzmu do swojego utworu? MASSIVE od Native Instruments® to przede wszystkim DUŻE brzmienia syntezatorów – od potężnych basów po świdrujące leady. Ten wysokiej klasy silnik zapewnia oszałamiającą jakość i rozległy wszechświat dźwięków, które zasilą i zainspirują Twoją muzykę. Jeśli głębokie zanurzenie się w syntezie nie jest wśród Twoich zainteresowań, dostępnych jest ponad 1300 gotowych do produkcji dźwięków, które możesz wykorzystać w obecnej formie lub dopracować do perfekcji.

Landr Studio plus pięć darmowych masterów

Produkuj i publikuj swoje najlepsze utwory dzięki dwumiesięcznemu dostępowi do Landr Studio, a także pięciu darmowym masterom, z których możesz korzystać nawet po zakończeniu dwumiesięcznej subskrypcji. Landr Studio zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do miksowania i masteringu swoich utworów, w tym nieograniczony mastering MP3 i nieograniczoną dystrybucję na platformach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, YouTube Music, TikTok i wiele innych.

Sonnox VoxDoubler

Szybka droga do świetnie brzmiących, wyróżniających się wokali. Podwojenie nagranego wokalu to świetny sposób na dodanie kontrastu i dramatyzmu do piosenek. Sonnox VoxDoubler sprawia, że jest to łatwe, dzięki dwóm różnym wtyczkom, które koncentrują się na poszerzaniu i pogrubianiu brzmienia, najpopularniejszych technikach przy doublingu wokalu. Nadaj swoim produkcjom profesjonalny sznyt, zachowując przy tym całkowicie naturalne brzmienie.

Brainworx® Bx_console Focusrite SC

Przedwzmacniacze, które sprawiły, że Focusrite jest dziś tak popularną marką. Żadna inna wtyczka nie oferuje unikalnego charakteru kultowej wielkoformatowej konsoli z przedwzmacniaczami ISA 110 – skąd pochodzi słynne „Air”, które dziś słyszymy w interfejsach Focusrite. Bx_console Focusrite SC to pełny channel strip, oferujący EQ, de-esser, kompresor, limiter, bramkę i ekspander.

Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite

Zawiera parę skrupulatnie uchwyconych cyfrowych modeli prawdziwie kultowych korektorów i kompresorów, które sprawiły, że nazwa Focusrite stała się standardem w światowej klasy obiektach na całym świecie. Jeśli jesteś na bieżąco z popularnymi albumami w ciągu ostatnich 30 lat, to na pewno jest tam brzmienie Red 2 i 3.

XLN Audio® Addictive Keys

Dodaj pięknie uchwycony fortepian do swoich utworów dzięki Studio Grand, opartemu na kultowym Steinway® Model D. Podłącz kontroler MIDI i graj; natychmiast przeniesiesz się do profesjonalnego studia nagraniowego ustawionego w celu uchwycenia tego pięknego fortepianu.

XLN Audio® Addictive Drums 2: Studio Rock

Z łatwością dodaj profesjonalnego perkusistę do swoich utworów. Zawiera fachowo zarejestrowane próbki wysokiej klasy bębnów Tama® i Pearl® oraz talerzy Paiste® i Sabian®, nagrane w Decibel Studios w Sztokholmie.

Relab LX480 Essentials

Uzyskaj cztery pogłosy, wzorowane na jednostce pogłosu The Hit Factory NYC i używane w niezliczonych hitach. LX480 Essentials zapewnia dźwięki studia, które gościło Springsteena, Stonesów, Kool and the Gang, The Weeknd, Pharella, Katy Perry i wszystkich pomiędzy.

FAST Balancer

Gdy potrzebujesz szybkiej ścieżki do solidnego miksu, FAST Balancer przyspiesza proces miksowania za pomocą potężnej sztucznej inteligencji, która słucha twoich instrumentów lub ścieżek wokalnych i serwuje trzy opcje do wyboru, aby ulepszyć ścieżkę i pomóc im zabłysnąć w miksie

Specyfikacja sprzętowa Focusrite Scarlett Solo 4th Gen:

Liczba przedwzmacniaczy mikrofonowych: 1
Zasilanie Phantom: Tak
Wejścia instrumentalne: 1
Wejścia liniowe: 1
Tryb Air: Tak
Wyjścia liniowe: 2
Wyjścia słuchawkowe: 1
Loopback: Tak
Łączność: USB Typ-C
Protokół: USB 2.0
Jednoczesne wejścia/wyjścia: 4 x 2 (w tym wejścia Loopback)
Zasilanie z magistrali: Tak (900mA)
Obsługiwane częstotliwości próbkowania:

44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz, 176,4 kHz, 192 kHz

Wejścia mikrofonowe

Pasmo przenoszenia 20-20kHz ± 0.06dB
Zakres dynamiki: 113dB (A-Weighted)
THD+: -100dB przy minimalnym wzmocnieniu
Szum EIN: -127dBu (A-Weighted)
Maksymalny poziom wejściowy: 9,5 dBu
Zakres wzmocnienia: 57dB
Impedancja: 3kΩ

Wejścia liniowe

Pasmo przenoszenia: 20-20kHz ± 0.05dB
Zakres dynamiki: 113dB (ważony A)
THD+N: -100dB przy minimalnym wzmocnieniu
Maksymalny poziom wejściowy: 22dBu
Zakres wzmocnienia: 57dB
Impedancja: 60kΩ

Wejścia instrumentalne

Pasmo przenoszenia: 20-20kHz ± 0.15dB
Zakres dynamiki: 112dB (ważony A)
THD+N: -80dB przy minimalnym wzmocnieniu
Maksymalny poziom wejściowy: 12dBu
Zakres wzmocnienia: 57dB
Impedancja: 1MΩ

Wyjścia liniowe (zbalansowane)

Pasmo przenoszenia:20-20kHz ± 0.02dB
Zakres dynamiki: 120dB
THD+N: -109dB
Maksymalny poziom wyjściowy: 16dBu
Impedancja: 200Ω

Wyjścia słuchawkowe

Pasmo przenoszenia: 20-20kHz ± 0.1dB @ 33Ω / 300Ω
Zakres dynamiki: 112dB @ 33Ω; 115dB @ 300Ω
THD+N: -97dB @ 33Ω; -102dB @ 300Ω
Maksymalny poziom wyjściowy: 2,5dBu przy 33Ω; 10dBu przy 300Ω
Maksymalna moc wyjściowa: 32mW przy 33Ω; 22mW przy 300Ω
Impedancja: 50Ω

Przetwornik analogowo-cyfrowy

THD+N: -110dB
Zakres dynamiki: 120dB

Przetwornik cyfrowo-analogowy

THD+N: -115dB
Zakres dynamiki: 130dB (A-ważone)

Kompatybilność oprogramowania

Scarlett Solo jest urządzeniem class-compliant, więc będzie działał z każdym nowoczesnym komputerem Mac, Windows PC lub iPadem USB-C.

Wymagania dotyczące zasilania

Zasilanie z magistrali USB-3.0 5V @ 900mA 4,5W
Zewnętrzny zasilacz (brak w zestawie) – 5V @ 1000mA

Produkty podobne do "Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa" wybrane przez naszego eksperta

Kup na raty Focusrite Scarlett Solo 4th Gen karta dźwiękowa

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl