AN Templin Grzegorz ″Gitara dla każdego″

AN Templin Grzegorz ″Gitara dla każdego″
  • AN Templin Grzegorz ″Gitara dla każdego″
Producent:AN
Id towaru / Kod:126423 / WYD-GT-GDK
Stan magazynu: Towar dostępny
5 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:AN Templin Gregory , AN GT-GDK, AN GT GDK, AN GTGDK, GT-GDK, GT GDK, GTGDK
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

AN Templin Grzegorz

Templin Grzegorz "Gitara dla każdego" to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie nauczyć się gry na gitarze, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia. Ten kompletny kurs gry na gitarze zawiera 10 modułów z różnymi poziomami trudności, a każdy z nich składa się z interaktywnych lekcji wideo, nagrania audio oraz specjalnie przygotowanych materiałów edukacyjnych.

Każdy moduł kursu obejmuje różne aspekty gry na gitarze, takie jak: akordy, riffy, skalowanie, technika palcowania, technika pojemnościowa, technika hybrydowa oraz wiele innych. Ponadto, kurs wprowadza podstawowe pojęcia związane z budową gitary i jej konserwacją, co pozwoli zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom na poprawę swoich umiejętności.

Templin Grzegorz "Gitara dla każdego" gwarantuje prostą i skuteczną metodę nauki, dzięki której każdy będzie mógł osiągnąć sukces w grze na gitarze. Projekt ten został stworzony przez autorytet wśród gitarzystów, dzięki czemu jest to nie tylko jedna z najbardziej kompletnych i praktycznych metod nauki, ale również dużo bardziej profesjonalna niż wiele innych podobnych kursów dostępnych na rynku.

Jeśli zatem pragniesz nauczyć się gry na gitarze lub doskonalić swoje umiejętności, Templin Grzegorz "Gitara dla każdego" jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Templin Grzegorz "Gitara dla każdego"

Opinie o produkcie AN Templin Grzegorz ″Gitara dla każdego″

Tadeusz

Dobra książka, ale ma wadę jest mała i ciężko jej używać podczas ćwiczeń z gitarą. Jak są książki w podobnej tematyce rozmiarze A4, to chętnie zapoznaj się z ofertą.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl