AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja harmoniczna″

AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja harmoniczna″
  • AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja harmoniczna″
Producent:AN
Id towaru / Kod:127299 / WYD-SL-IH
Stan magazynu: Towar dostępny
2 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja harmoniczna″, AN SL-IH, AN SL IH, AN SLIH, SL-IH, SL IH, SLIH
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

AN Laskowski Sylwester

Laskowski Sylwester "Improwizacja harmoniczna" to doskonały wybór dla każdego, kto chce pogłębić swoje umiejętności harmoniczne i improwizacyjne. Jest to kompleksowy kurs, który pokazuje, jak tworzyć niepowtarzalne i piękne układy akordowe oraz jak improwizować na podstawie tej wiedzy.

Autor kursu, Sylwester Laskowski, to doświadczony muzyk, nauczyciel i aranżer. Posiada bogate doświadczenie w nauczaniu harmonii i improwizacji oraz sam jest uznanym improwizatorem i aranżerem. W swoim kursie przekazuje swoją wiedzę w sposób prosty i przystępny, co pozwala na szybkie opanowanie materiału.

"Improwizacja harmoniczna" składa się z 12 lekcji, które pokazują różne techniki improwizacyjne i harmoniczne, takie jak improwizacja skaleowa, harmonia trytonowa, modulacje akordowe i wiele innych. Każda lekcja zawiera nie tylko teorię, ale również praktyczne ćwiczenia i przykłady, które pomagają w praktycznym zastosowaniu tej wiedzy.

Kurs "Improwizacja harmoniczna" to nie tylko bogate źródło wiedzy, ale również inspiracja do tworzenia własnej muzyki i odkrywania nowych brzmień. Dzięki niemu każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania w grze na instrumencie, może zwiększyć swoje umiejętności improwizacyjne i harmoniczne.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie improwizacji i harmonii, "Improwizacja harmoniczna" autorstwa Sylwestra Laskowskiego to kurs, który powinieneś mieć na swojej półce.

Laskowski Sylwester "Improwizacja harmoniczna"

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl