Neutrik XXR 8 pierścień na złącze NC**XX* (szary)

Neutrik XXR 8 pierścień na złącze NC**XX* (szary)
  • Neutrik XXR 8 pierścień na złącze NC**XX* (szary)
Producent:Neutrik
Id towaru / Kod:129353 / ZŁ-NXXR-8-GREY
Stan magazynu: Towar dostępny
116 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Neutrik XXR 8 pierścień na złącze NC**XX* (szary), Neutrik NXXR-8-GREY, Neutrik NXXR 8 GREY, Neutrik NXXR8GREY, NXXR-8-GREY, NXXR 8 GREY, NXXR8GREY
Opiekun produktu:
cena brutto

1.5 zł

Kup w sklepie stacjonarnym:

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Neutrik XXR 8

Neutrik XXR 8 to wysokiej jakości pierścień na złącze o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, przeznaczony do zastosowania z złączami serii NC**XX*. Produkt charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem oraz doskonałą jakością surowców, co zapewnia niezawodność, trwałość oraz długą żywotność.

Pierścień Neutrik XXR 8 został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym na uderzenia i zmęczenie materiału. Dzięki temu produkt może być stosowany w wymagających warunkach pracy, a jego użytkownik jest pewien, że zawsze działa on zgodnie z oczekiwaniami.

Ten szary pierścień posiada wygodną konstrukcję, która umożliwia łatwe użycie z różnymi złączami z serii NC**XX*. Dzięki temu urządzenie może być używane w wielu różnych rodzajach zastosowań, zapewniając użytkownikom niezawodność i dużą wygodę użytkowania.

W skrócie, Neutrik XXR 8 to niezawodny, trwały i doskonale wykonany pierścień na złącze, który będzie w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Produkt ten z pewnością spełni oczekiwania profesjonalistów, którzy potrzebują narzędzia o wysokiej jakości i niezawodności.

Neutrik XXR pierścień na złącze NC**XX*
• Kolor: szary
• Materiał: tworzywo sztuczne

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl