Wtyki i złącza Speakon

Profesjonalne złącza i wtyki muzyczne - od jakości złączy, wtyków, gniazd oraz kabli zależy to w jakim stanie sygnał, który wychodzi ze źródła np: miksera dotrze do odbiornika, czyli np: kolumn głośnikowych. Jest niestety duża część osób, które bardzo dużą wagę przywiązują do najlepszej klasy sprzętu np.: instrumentów muzycznych, czy urządzeń studyjno-scenicznych typu wzmacniacz, czy mikser a jednocześnie zapominają, by równie dużo uwagi poświęcić na akcesoria mniejsze, które w równie dużym stopniu odpowiadają za końcową jakość. I właśnie do tych akcesoriów należą wszelkiego rodzaju złącza, wtyki, gniazda oraz kable.

Najczęściej kupowane produkty w grupie Speakon

Wybrani producenci w grupie Speakon

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Neutrik

  NEUTRIK od lat zajmuje dominującą pozycję na światowym rynku specjalistycznych podzespołów, złączy (gniazd i wtyków) używanych przy instalacji profesjonalnego sprzętu elektroakustycznego. Jest wszechobecny w rozgłośniach radiowych i ośrodkach (...)


 • Proel

  Naszym celem jest udostępnienie każdemu najlepszego rozwiązania audio, wideo, oświetleniowego i narzędzi muzycznych. Nadal rozwijamy codziennie nowe platformy i działy, aby nadal tworzyć wartość wokół naszych marek dzięki zharmonizowanemu portfolio (...)


 • Sagitter

  Firma Sagitter narodziła się na początku lat 90. dzięki pomysłowości Claya Paky′ego, współzałożyciela innej znanej włoskiej marki oświetleniowej. Od wczesnych lat marka wyróżnia się udaną produkcją: w 1993 roku na rynku pojawił się pierwszy (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl