Złącza multicore

Jakby było wspaniale, gdybyśmy jednym kablem mogli podłączyć cały sprzęt estradowy czy studyjny. Niestety, na tą chwilę jest to nie do końca możliwe, ale na pewno w jakiejś części jest to możliwe do zrealizowania. Oczywiście coraz częściej z pomocą przychodzą nam systemy oparte o łącznością bezprzewodową, ale jeszcze na tą chwilę nie są one na tyle stabilne, by mogły zagrozić królowaniu na scenie i w studio tradycyjnym kablom i złączom. A taką najlepszą metodą na ograniczenie chaosu związanego z leżącymi na scenie kablami jest ich dobre grupowanie. Można oczywiście kable ze sobą spinać np.: taśmami lub jakimiś opaskami, ale warto się zastanowić, czy niektórych kabli nie dałoby się umieścić w jednym przewodzie. Zwłaszcza, jeżeli często te same urządzenia łączymy ze sobą. A może istnieje jakiś sposób technologiczny, dzięki któremu poszczególne urządzenia moglibyśmy ze sobą w szybki i prosty sposób połączyć i tym samym błyskawicznie je zsynchronizować. Warto zastanowić się, czy w naszym przypadku możemy ograniczyć ilość przewodów do minimum przez zastosowanie innych rozwiązań.

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Złącza multicore

Wybrani producenci w grupie Złącza multicore

  • Harting

    1 września 1945 roku Wilhelm i Marie Harting założyli firmę pod nazwą „Wilhelm Harting Mechanische Werkstätten” („Zakłady mechaniczne Wilhelm Harting”). Na małej przestrzeni ok. 100 m2 w warsztacie w Minden rozpoczęli (...)


  • ILME

    Włoska firma ILME to światowej klasy producent złączy wielostykowych do zastosowań przemysłowych. ILME oferuje produkty dla wymagających aplikacji, oferując jakość na wysokim europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Producent (...)


    Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl