Przejściówki i adaptery

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Przejściówki

Wybrani producenci w grupie Przejściówki

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Beyerdynamic

  Firma Beyerdynamic została założona w 1924 roku w Berlinie przez Eugena Beyera. To jedna z najdłużej działających firm branży audio na świecie. Najpierw specjalizowała się w budowie wzmacniaczy i głośników przeznaczonych do kin, aż do roku 1937 (...)


 • Hosa

  Hosa Technology, Inc. z siedzibą w Buena Park w Kalifornii jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu łączności analogowej i cyfrowej dla branży instrumentów muzycznych i profesjonalnego sprzętu audio. Od momentu powstania firmy w 1984 r. Zasoby (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


 • Neutrik

  NEUTRIK od lat zajmuje dominującą pozycję na światowym rynku specjalistycznych podzespołów, złączy (gniazd i wtyków) używanych przy instalacji profesjonalnego sprzętu elektroakustycznego. Jest wszechobecny w rozgłośniach radiowych i ośrodkach (...)


 • Procab

  Wszystkie rozwiązania, które oferuje PROCAB, mają jeden wspólny cel: zapewnienie najbardziej inspirujących połączeń dla przyszłych użytkowników. Przez lata zgromadzono wysoce wyspecjalizowany zespół inżynierów okablowania i elektroników, aby (...)


 • Rean

  Dzięki marce REAN wiodący na świecie dostawca profesjonalnych złączy audio i wideo - Neutrik AG - oferuje kolejną interesującą ofertę. Doskonały stosunek ceny do wydajności, atrakcyjny design i niezawodna funkcjonalność to atuty REAN. W oparciu o (...)


  Przejściówki w naszym sklepie muzycznym

  Wiele osób rozpoczynających naukę gry na instrumencie marzy o tym, aby pewnego dnia móc nagrać własną muzykę lub covery znanych artystów. O ile dawniej nagrywanie w dobrej jakości wiązało się z koniecznością wizyty w studiu nagrań, tak dziś studio nagrań można stworzyć we własnym pokoju, bez konieczności wydawania fortuny. Następnie nagraną przez siebie muzykę można udostępniać na wielu stworzonych do tego celu serwisach internetowych. Aby zająć się homerecordingiem będzie nam potrzebny specjalny sprzęt do nagrywania, taki jak mikrofon czy interfejs audio, jednak poza głównymi urządzeniami warto zwrócić uwagę także na pomniejszy sprzęt, który może okazać się bardzo pomocny. Mowa w tym przypadku o niewielkich i niedrogich przejściówkach, dla których można znaleźć wiele zastosowań.

  MAŁY SPRZĘT – DUŻE MOŻLIWOŚCI
  Przejściówki mają bardzo wiele zastosowań, w zależności od tego jaki rodzaj wybierzemy. Mogą się one przydać zarówno do homerecordingu jak i podczas zwyczajnej gry , na przykład na gitarze elektrycznej. Aby móc cieszyć się pełnią brzmienia takiego instrumentu, konieczne będzie nagłośnienie. W tym celu najczęściej używany jest wzmacniacz gitarowy, znany także pod nazwą piec lub combo gitarowe. Jeśli najdzie nas ochota na grę w nocy, hałas wzmacniacza może nam to uniemożliwić. Wówczas wystarczy podłączyć do sprzętu nasze tradycyjne słuchawki. Niestety w niektórych przypadkach to nie takie proste, ponieważ wiele modeli wzmacniaczy posiada wejście słuchawkowe z jackiem przystosowanym do wtyku wielkości wtyku od przewodu instrumentalnego. Wówczas potrzebne nam będą specjalne słuchawki o większym wtyku, które znajdą zastosowanie wyłącznie w połączeniu z naszym wzmacniaczem. Nie musimy jednak wydawać dużej kwoty na dodatkowe słuchawki, ponieważ wystarczy kupić tanią przejściówkę z dużym wtykiem, która zakończona jest jackiem przystosowanym do małych wtyków tradycyjnych słuchawek. Tego typu przejściówka jest także dobrym wyborem jeśli posiadamy interfejs audio, którego złącze słuchawkowe jest zbyt duże. Jedna prosta w konstrukcji i bardzo tania przejściówka pozwoli nam zaoszczędzić w tym przypadku bardzo konkretną sumę pieniędzy. Przejściówki mogą nie tylko ułatwić nam korzystanie z niektórych sprzętów, ale także pozwolą nam łączyć niektóre urządzenia ze sobą. Możemy na przykład połączyć swój smartfon ze wzmacniaczem gitarowym, a następnie możemy używać wzmacniacza jako nagłośnienia dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się znacznie lepszą jakością muzyki niż w przypadku jeśli odpali ją bezpośrednio z telefonu. Niektórzy kreatywni muzycy podłączają w ten sposób telefon, a następnie używają aplikacji muzycznych do tworzenia sekcji rytmicznych lub melodycznych, które następnie nagrywane są bezpośrednio na komputer. W ten sposób możemy użyć bardzo wielu różnorodnych brzmień do nagrywania w naszym domowym studiu nagrań, bez konieczności dokupowania dodatkowego instrumentu muzycznego.

  NISKA CENA I WYSOKA JAKOŚĆ
  Przejściówki charakteryzują się bardzo niską ceną, ponieważ najbardziej podstawowe modele kupimy już w okolicach pięciu złotych. W tej cenie możemy znacznie rozszerzyć nasze możliwości nagrywania muzyki. Jeśli więc sprzęt nagłośnieniowy lub interfejs posiadają złącza o zbyt dużej lub zbyt małej średnicy, nie musimy od razu wymieniać sprzętu na nowy, ponieważ zazwyczaj wystarczy zakup niepozornej przejściówki.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl