Neutrik XXR 3 pierścień na złącze NC**XX* (pomarańczowy)

Neutrik XXR 3 pierścień na złącze NC**XX* (pomarańczowy)
  • Neutrik XXR 3 pierścień na złącze NC**XX* (pomarańczowy)
Producent:Neutrik
Id towaru / Kod:133860 / ZŁ-NXXR-3-ORANGE
Stan magazynu: Towar dostępny
99 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Neutrik XXR 3 coding ring orange, Neutrik NXXR-3-ORANGE, Neutrik NXXR 3 ORANGE, Neutrik NXXR3ORANGE, NXXR-3-ORANGE, NXXR 3 ORANGE, NXXR3ORANGE
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Neutrik XXR 3

Neutrik XXR 3 pierścienie na złącze NC**XX* w kolorze pomarańczowym to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość połączeń audio. Wyprodukowane przez renomowaną markę Neutrik, złącza te charakteryzują się niezwykłą trwałością i niezawodnością, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów oraz amatorów.

Złącza Neutrik XXR 3 pierścienie na złącze NC**XX* zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań najbardziej wymagających profesjonalistów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz precyzyjnej konstrukcji, zapewniają one doskonałe połączenia, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zniekształcenia dźwięku.

Pomarańczowy kolor złącza Neutrik XXR 3 pierścienie na złącze NC**XX* jest nie tylko estetyczny, ale również podnosi jego widoczność. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują łatwych w identyfikacji połączeń.

Krótko mówiąc, złącza Neutrik XXR 3 pierścienie na złącze NC**XX* w kolorze pomarańczowym to połączenie niezwykłej trwałości, niezawodności oraz wyjątkowej estetyki, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość połączeń audio.

Neutrik XXR 3
• Pierścień na złącze
• Materiał: tworzywo sztuczne
• Kolor: pomarańczowy

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl