AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″ książka

AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″  książka
  • AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″  książka
Producent:AN
Id towaru / Kod:195830 / WYD-PO-SNPPS
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″ książka, AN PO-SNPPS, AN PO SNPPS, AN POSNPPS, PO-SNPPS, PO SNPPS, POSNPPS
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

80 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″ książka

Ucz się grać na coverach, poznawaj najbardziej znane gatunki muzyczne i utwory. Szkoła zawiera mnóstwo ćwiczeń opartych o najpopularniejsze i najbardziej przydatne podziały rytmiczne oraz przejścia. Podręcznik uzupełniony nagraniami MP3 wszystkich ćwiczeń oraz filmami instruktażowymi (“jak grać szczotkami” i “jak grać shakerem”).

Objętość książki: 216 stron (+ MP3 i filmy instruktażowe)

„Perkusista Stylowy” to szkoła gry dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Ci tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z perkusją znajdą w tej szkole gotowe przykłady wielu znanych kawałków muzycznych, natomiast osoby już grające będą doskonalić swój warsztat, poznając coraz bardziej zaawansowane podziały i sposoby aranżacji utworów. Praca na COVERACH rozwija technikę i muzykalność, pozwalając wypracować sobie swój własny styl.

Z tej szkoły nauczysz się grać w najbardziej znanych stylach muzycznych, poznasz wiele utworów, ucząc się ich podstawy rytmicznej, zdobędziesz informacje na temat gatunków muzycznych (geneza ich powstania), najbardziej znanych muzyków, zespołów i perkusistów, tworzących dany gatunek, a także poznasz sposoby budowania brzmienia w każdym ze stylów.

Podane tytuły utworów i spis wykonawców pozwala szybko i w sposób przyjemny odnieść się do opisywanych w treści podręcznika przykładów. Pracując na wielu utworach, nauczysz się swobodnie poruszać w danym stylu muzycznym oraz samodzielnie aranżować partię perkusji. Ćwiczymy na ponad 150 przykładach utworów, co nie tylko pozwala rozpracować perkusyjnie wiele znanych kawałków, ale pomaga też rozwijać technikę i umiejętność improwizacji, poprzez trening na konkretnych utworach i opisywane sposoby „ulepszenia” oryginalnej wersji utworu.

„Perkusista stylowy” to zbiór ponad 330 ćwiczeń, które budują muzykalność, swobodę poruszania się w różnych stylach muzycznych, dając pokaźny zasób warsztatowy zarówno muzykom wykonującym utwory znane i lubiane (covery), jak i wszystkim, którzy pragną wypracować swój własny styl gry, lub po prostu lubią grać z muzyką. Ćwiczenia pogrupowane są w lekcje, a każdy z dwunastu rozdziałów, reprezentujących wybrany styl muzyczny, zawiera po 4 lekcje, z czego każda z nich – po 7 ćwiczeń (groove + przejścia). Lekcje budujące dany styl wzrastają pod względem stopnia trudności.

Materiał jest jednocześnie podsumowaniem wiedzy praktycznej oraz niezbędnej teorii na temat grania poszczególnych gatunków muzycznych. W książce pracujemy na stylach: rock, blues, funk, disco, country, punk, hip hop/R’n’B, drum & bass, ballad pop, latin, jazz, reggae oraz im pokrewnych. Podręcznik zawiera dodatkowo miejsce na notatki, zachęcając do budowy własnych ćwiczeń oraz swoich przemyśleń na podstawie omawianego materiału.

Dodatkowy bonus: Dołączone są dwa rozdziały opisujące techniki gry szczotkami oraz shakerem (opis, zdjęcia + materiał filmowy). Objętość książki: 216 stron + MP3 audio Każde ćwiczenie z tej szkoły jest nagrane w kilku różnych tempach i dostępne w materiale MP3 (do ściągnięcia ze strony). Pełna ilustracja nutowa ćwiczeń.
Dodatkowo, na stronie autora dostępne są materiały filmowe ilustrujące wybrane ćwiczenia.

Filmy o AN Paweł Ostrowski, Szkoła na Perkusję ″Perkusista Stylowy″ książka na Youtube

Szkoła na perkusję - Perkusista Stylowy - Paweł Ostrowski

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl