Rode S1 BLACK mikrofon pojemnościowy (czarny)

Rode S1 BLACK mikrofon pojemnościowy (czarny)
  • Rode S1 BLACK mikrofon pojemnościowy (czarny)
Producent:Rode
Id towaru / Kod:128282 / RODE-S1-BLACK
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Rode S1 BLACK condenser microphone, Rode S1-BLACK, Rode S1 BLACK, Rode S1BLACK, S1-BLACK, S1 BLACK, S1BLACK
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

1199.00 zł

Rode S1 BLACK

RØDE S1 BLACK mikrofon pojemnościowy

RØDE S1 BLACK został zaprojektowany pod kątem uzyskania bezkompromisowej jakości wokalu podczas pracy na scenie i może być również wykorzystywany w studiu w sytuacji, gdy wokalista zapragnie trzymać w ręce mikrofon. Wyposażono go w prawdziwy przetwornik pojemnościowy zapewniający studyjną jakość dźwięku, filtr górnoprzepustowy dramatycznie redukujący zakłócenia i szumy pojawiające się w paśmie małych częstotliwości oraz superkardioidalną charakterystykę kierunkowości redukującą szumy tła i zapobiegającą sprzężeniom. Kapsuła mikrofonu chroniona jest specjalną siateczką, która filtruje szumy związane z oddechem, wiatrem oraz głoskami wybuchowymi nie wpływając jednocześnie na czułość mikrofonu i pasmo przenoszenia. Ponadto chroni ona zamontowany we wnętrzu mikrofonu przetwornik przed uderzeniami i innymi nieprzewidywalnymi zdarzeniami, jakie towarzyszą pracy na scenie. Dzięki wytrzymałej i ergonomicznej obudowie mikrofon dobrze leży w ręce i nie sprawia najmniejszych problemów podczas pracy.
S1 wymaga do pracy standardowego zasilania Phantom +48 V. Wyjście mikrofonu jest symetryzowane elektronicznie co zapewnia minimalizację strat wywołanych współpracą z długimi kablami.

Specyfikacja techniczna: Rode S1 BLACK

RodzajPojemnościowy
ZłączeXLR
Włączniknie
Charakterystyka kierunkowaSuperkardioidalna
Pasmo przenoszenia od20 Hz
Pasmo przenoszenia do20 kHz
Maksymalny poziom SPL151 dB
Impedancja50 Ω
Czułość4.70 mV/Pa
Waga300 g
AkcesoriaPokrowiec, Uchwyt

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl