Do kamery, Shotgun

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Do kamery, Shotgun

Wybrani producenci w grupie Do kamery, Shotgun

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


 • Mackie

  Mackie to amerykański producent sprzętu audio. Korzenie firmy sięgają początku lat 90-tych XX wieku, kiedy to Greg Mackie powołał do życia firmę Mackie Designs, Inc. Bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny konstruowanych i budowanych przez Grega (...)


 • Rode

  Dzięki postępowi technologicznemu i względnie niskiemu kosztowi sprzętu dla entuzjastów nagrywania w domu, który osiągnął nowy poziom w latach 90., przygotowano scenę dla wejścia niedrogiego, wysokiej jakości mikrofonu. Po zakupie mikrofonu z Chin (...)


  Do kamery, Shotgun w naszym sklepie muzycznym

  Jeżeli poza nagrywaniem dźwięku zajmujemy się rejestracją wideo, możemy nagrać dźwięk i wideo osobno a następnie połączyć je używając odpowiedniego oprogramowania. W przypadku prowadzenia podcastów lub różnego rodzaju filmów w których używamy głosu, odpowiednim wyborem będzie mikrofon pojemnościowy do wokalu, jednak jeśli w celu nagrania obrazu używamy kamery, możemy połączyć ją ze specjalnym mikrofonem typu shotgun, który możemy połączyć bezpośrednio z kamerą. W ten sposób mikrofon wbudowany w kamerze zostaje zastąpiony zewnętrznym mikrofonem wysokiej jakości. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy zarówno wysoką jakość obrazu jak i dźwięku, a dodatkowo nagrywanie w taki sposób jest bardzo wygodne, ponieważ nie musimy łączyć dźwięku z obrazem na naszym komputerze.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl