Do kamery, Shotgun

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Do kamery, Shotgun

Wybrani producenci w grupie Do kamery, Shotgun

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


 • DPA

  Projektowanie mikrofonów o niesamowitym dźwięku, wyjątkowej konsystencji i wyjątkowej trwałości nie jest łatwym zadaniem. Mikrofony DPA wykorzystują ponad sześć dekad światowej klasy doświadczeń w projektowaniu mikrofonów. Historia zaczyna się w (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


 • MXL

  MXL Microphones to dział Professional Audio firmy Marshall Electronics, prywatnej firmy specjalizującej się w elektronice przemysłowej i konsumenckiej. Firma Marshall Electronics została założona w 1980 roku przez Leonarda Marshalla, który jest (...)


 • Rode

  Dzięki postępowi technologicznemu i względnie niskiemu kosztowi sprzętu dla entuzjastów nagrywania w domu, który osiągnął nowy poziom w latach 90., przygotowano scenę dla wejścia niedrogiego, wysokiej jakości mikrofonu. Po zakupie mikrofonu z Chin (...)


  Do kamery, Shotgun w naszym sklepie muzycznym

  Jeżeli poza nagrywaniem dźwięku zajmujemy się rejestracją wideo, możemy nagrać dźwięk i wideo osobno a następnie połączyć je używając odpowiedniego oprogramowania. W przypadku prowadzenia podcastów lub różnego rodzaju filmów w których używamy głosu, odpowiednim wyborem będzie mikrofon pojemnościowy do wokalu, jednak jeśli w celu nagrania obrazu używamy kamery, możemy połączyć ją ze specjalnym mikrofonem typu shotgun, który możemy połączyć bezpośrednio z kamerą. W ten sposób mikrofon wbudowany w kamerze zostaje zastąpiony zewnętrznym mikrofonem wysokiej jakości. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy zarówno wysoką jakość obrazu jak i dźwięku, a dodatkowo nagrywanie w taki sposób jest bardzo wygodne, ponieważ nie musimy łączyć dźwięku z obrazem na naszym komputerze.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl