Do kamery, Shotgun


W sklepie we Wrocławiu uruchomiliśmy strefę szybkich zakupów z możliwością płatności kartą.

Gotówki w dzisiejszych czasach unikamy.

Jeśli dodatkowo poinformujesz nas telefonicznie lub mailowo co powinniśmy przygotować, samo wydanie towaru zajmie kilka sekund. Pomieszczenie do wydań jest regularnie dezynfekowane.

W dalszym ciągu nie ma możliwości testowania instrumentów w sklepie.

Zapraszamy!
Zespół Muzyczny.plW związku z licznymi pytaniami informujemy, że istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień opłaconych on-line, zarówno w sklepie we Wrocławiu jak i w magazynie w Błoniu. Forma ta nie wymaga bezpośredniego kontaktu, zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa.

W tym trudnym czasie nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pracuje tylko w trybie door-to-door. Szczegóły opisane są w naszym regulaminie..

Prosimy o wyrozumiałość.

W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zespół Muzyczny.pl

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Do kamery, Shotgun

Wybrani producenci w grupie Do kamery, Shotgun

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


  Do kamery, Shotgun w naszym sklepie muzycznym

  Jeżeli poza nagrywaniem dźwięku zajmujemy się rejestracją wideo, możemy nagrać dźwięk i wideo osobno a następnie połączyć je używając odpowiedniego oprogramowania. W przypadku prowadzenia podcastów lub różnego rodzaju filmów w których używamy głosu, odpowiednim wyborem będzie mikrofon pojemnościowy do wokalu, jednak jeśli w celu nagrania obrazu używamy kamery, możemy połączyć ją ze specjalnym mikrofonem typu shotgun, który możemy połączyć bezpośrednio z kamerą. W ten sposób mikrofon wbudowany w kamerze zostaje zastąpiony zewnętrznym mikrofonem wysokiej jakości. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy zarówno wysoką jakość obrazu jak i dźwięku, a dodatkowo nagrywanie w taki sposób jest bardzo wygodne, ponieważ nie musimy łączyć dźwięku z obrazem na naszym komputerze.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl