Mikrofony nagłowne, Lavalier

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Nagłowne, Lavalier

Wybrani producenci w grupie Nagłowne, Lavalier

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


 • Countryman

  Ponad trzydzieści pięć lat temu Carl Countryman zaczął wytwarzać niestandardowy sprzęt dla zespołów i wykonawców koncertowych. Dziś nasza firma rodzinna jest wiodącym w branży producentem legendarnych bezpośrednich skrzynek i ultraminiaturowych (...)


 • DPA

  Projektowanie mikrofonów o niesamowitym dźwięku, wyjątkowej konsystencji i wyjątkowej trwałości nie jest łatwym zadaniem. Mikrofony DPA wykorzystują ponad sześć dekad światowej klasy doświadczeń w projektowaniu mikrofonów. Historia zaczyna się w (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Monacor

  Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)


 • Prodipe

  Niektórzy z nas są w stanie rozwinąć to poczucie słuchu niż inni, ale to nie znaczy, że powinniśmy oferować tylko dwa rodzaje jakości dźwięku - jeden dla profesjonalistów i jeden dla wszystkich innych. Naszym rozwiązaniem było wytwarzanie (...)


 • Rode

  Dzięki postępowi technologicznemu i względnie niskiemu kosztowi sprzętu dla entuzjastów nagrywania w domu, który osiągnął nowy poziom w latach 90., przygotowano scenę dla wejścia niedrogiego, wysokiej jakości mikrofonu. Po zakupie mikrofonu z Chin (...)


  Nagłowne, Lavalier w naszym sklepie muzycznym

  W niektórych przypadkach poza możliwością nagłośnienia dźwięku w wysokiej jakości, równie ważny jest komfort pracy. Nie musimy stać cały czas przy statywie ani nosić mikrofonu ze sobą, ponieważ możemy zdecydować się na wybór mikrofonu nagłownego. Mikrofon nagłowny jak sama nazwa wskazuje, jest zakładany na głowę, dzięki czemu wystarczy mówić lub śpiewać, a dźwięk i tak zostanie nagłośniony. Jeśli jednak nie chcemy by mikrofon był umiejscowiony w taki sposób i zależy nam na tym by był mniej widoczny, najlepszym wyborem będzie mikrofon lavalier, czyli tak zwany mikrofon krawatowy. Taki sprzęt można zaczepić na koszuli lub kołnierzu, dzięki czemu jest on dobrze ukryty a my możemy wypowiadać się mając przy tym pełen komfort ruchu. Taki sprzęt jest bardzo chętnie wybierany przez osoby prowadzące wideoblogi również ze względu na przystępną cenę, ponieważ dobrą jakość przenoszonego dźwięku uzyskamy wybierając mikrofon krawatowy do 300zł.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl