Nagłowne, Lavalier

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Nagłowne, Lavalier

Wybrani producenci w grupie Nagłowne, Lavalier

 • AKG

  AKG Acoustics producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań elektroakustycznych. Firma została założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernsta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. AKG Acoustics (...)


 • Audio Technica

  Audio-Technica należy do ścisłej czołówki producentów mikrofonów. Sprzętu tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. Z mikrofonów Audio-Technica korzystają także największe, profesjonalne studia nagraniowe na całym świecie. (...)


 • Sennheiser

  Sennheiser został założony w 1945 roku kilka tygodni pod zakończeniu II Wojny Światowej przez Fritza Sennheisera (1920 - 2010) wraz z siedmiorgiem innych inżynierów z Uniwersytetu Hanowerskiego w laboratorium pod nazwą Laboratorium Wennebostel. (...)


 • Shure

  Nazwa SHURE od ponad 80 lat jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny (...)


  Nagłowne, Lavalier w naszym sklepie muzycznym

  W niektórych przypadkach poza możliwością nagłośnienia dźwięku w wysokiej jakości, równie ważny jest komfort pracy. Nie musimy stać cały czas przy statywie ani nosić mikrofonu ze sobą, ponieważ możemy zdecydować się na wybór mikrofonu nagłownego. Mikrofon nagłowny jak sama nazwa wskazuje, jest zakładany na głowę, dzięki czemu wystarczy mówić lub śpiewać, a dźwięk i tak zostanie nagłośniony. Jeśli jednak nie chcemy by mikrofon był umiejscowiony w taki sposób i zależy nam na tym by był mniej widoczny, najlepszym wyborem będzie mikrofon lavalier, czyli tak zwany mikrofon krawatowy. Taki sprzęt można zaczepić na koszuli lub kołnierzu, dzięki czemu jest on dobrze ukryty a my możemy wypowiadać się mając przy tym pełen komfort ruchu. Taki sprzęt jest bardzo chętnie wybierany przez osoby prowadzące wideoblogi również ze względu na przystępną cenę, ponieważ dobrą jakość przenoszonego dźwięku uzyskamy wybierając mikrofon krawatowy do 300zł.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl