UWAGA!!!
Produkt "Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte

Polecamy!

Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte
  • Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte
  • Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte
  • Sennheiser HD-200 PRO słuchawki zamknięte
Producent:Sennheiser
Id towaru / Kod:195032 / SEN-HD-200PRO
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Sennheiser HD-200 PRO headphones closed, Sennheiser HD-200PRO, Sennheiser HD 200PRO, Sennheiser HD200PRO, HD-200PRO, HD 200PRO, HD200PRO
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

269 zł

Sennheiser HD-200 PRO

Sennheiser HD-200 PRO

Przenieś brzmienie studia do domu. Słuchawki HD 200 Pro oferują mocne i detaliczne brzmienie dla każdego zadania odsłuchowego i w każdym budżecie. Łączą w sobie efektywną redukcję dźwięków zewnętrznych z wysoką detalicznością brzmienia. Skup się na swoim miksie - w domu, studiu i podczas wydarzeń na żywo.

Jako muzyk, kompozytor czy ktoś odpowiedzialny za dźwięk na scenie, musisz się skupić na swoim zadaniu. HD 200 PRO zostały zaprojektowane jako narzędzie monitoringu Twojej muzyki. Oferuje klarowne, detaliczne i mocne brzmienie, redukując w przy tym dźwięki pochodzące z zewnątrz, które mogłyby Cię rozpraszać. Jeśli cenisz swoją pracę - to jest narzędzie dla ciebie. HD 200 PRO będą współpracować z Twoim laptopem, keyboardem, pianinem elektronicznym oraz oczywiście będą przekazywały inspirację z Twojej ulubionej muzyki.

Możesz używać ich przez długie godziny bez przerwy. HD 200 PRO są tak wygodne, bo stworzyliśmy je korzystając z ponad 70 lat doświadczenia pracy z profesjonalistami na całym świecie. Rozluźniliśmy nacisk pałąka i troskliwie dobraliśmy materiał poduszek usznych.

Specyfikacja techniczna: Sennheiser HD-200 PRO

Typ słuchawekprzewodowe
Rodzaj przetwornikadynamiczny
Konstrukcja obudowywokółuszne zamknięte
Impedancja32 Ω
Czułość108 dB
Pasmo przenoszenia (od)20 Hz
Pasmo przenoszenia (do)20 kHz
Wbudowany mikrofonnie
Odłączany przewódnie
Przewódprosty
Długość przewodu2 m
Waga185 g
Kolorczarny

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl