e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Przesyłka dotarła bardzo szybko, kontakt ze sklepem bardzo dobry, sam produkt genialny!
Tuner sprawdza się bardzo dobrze nawet w bardzo ciemnych pomieszczeniach, wykonanie bardzo solidne, widać ze jest w stanie wytrzymać wiele, jest to produkt godny polecenia, gdyż jest porównywalny jakościowo z takimi firmami jak ″TC electronic″ , ″Digitech″ czy ″Boss″. Epiphone Cromatic Tuner to wysoka jakość w bardzo ciekawej ( więcej... )"

Statywy wysokie, windy

Wybrani producenci w grupie Statywy wysokie, windy

Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)

Adam Hall - lista produktów

American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)

American DJ - lista produktów

Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)

Eurolite - lista produktów