e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Kontakt szybki i bezproblemowy oraz profesjonalne doradztwo.
Wysyłka szybka i paczka porządnie zapakowana.
Wielki pozytyw - serdecznie polecam ten sklep. "

Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler

Nazwa:

Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler

Producent:

Denon DJ

Id towaru / Kod:

165936 / DENONDJ-MCX8000

Stan magazynu:0 szt. stan z dnia: 2018-06-18 13:40:17
Czas oczekiwania: 14 dni
Opiekun produktu:
Filip Koperski, tel. +48 717974606,
email: filip.koperski@muzyczny.pl
Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler


SAMODZIELNY ODTWARZACZ I KONTROLER DJ
Nie potrzebujesz komputera

Tak! Przejmij kontrolę nad stanowiskiem DJ z nowym, autonomicznym urządzeniem MCX8000 i przekształć zwykły set w widowisko pełne wrażeń. Dwa ekrany HD sterują rewolucyjnym, niezależnym oprogramowaniem Denona DJ Engine 1.5 i działaniem Serato DJ. MCX8000 Jest w pełni zaopatrzony w 4-kanałowy mikser cyfrowy wyposażony w 3 wbudowane efekty dla oprogramowania silnika i wejść liniowych. Solidna metalowa konstrukcja dopięta jest na ostatni guzik, wyposażona w pady czułe na nacisk, które pozwalają wykorzystać takie funkcje jak CUE, ROLL, SLICER oraz sampler.
Wbudowane oprogramowanie Engine !

Co to jest Engine? Engine jest rewolucyjnym oprogramowaniem DJ , który umożliwia grę bez użycia laptopa. Oprogramowanie Engine 1.5 ma wiele zalet po zainstalowaniu na komputerze PC / Mac. Możesz utworzyć playlisty , Hot-Cue lub analizować całą bibliotekę.
Serato DJ Ready

Masz najlepszą zaletę obu światów, ponieważ MCX8000 jest kompatybilny z najnowszym oprogramowaniem Serato DJ i umożliwia korzystanie z 4 kanałów. Jest też pakiet uaktualnień DVS, dający MCX8000 nieograniczone możliwości.

Proste Hand-Off

Proste przejścia między dwoma DJ-ami ! Nie ma przerw między setami, ponieważ oprogramowanie Engine umożliwia DJ-owi podłączenie się do MCX8000 przez USB lub Serato DJ . Są dwa porty USB dla napędów flash, a na tylnej części MCX8000 znajduje się zasilany port USB dla zewnętrznego dysku twardego , który jest używany z Serato DJ.
Brzmienie i Efekty mają znaczenie

MCX8000 oferuje wbudowane na pokładzie efekty oraz 24-bitowy nieskazitelny dźwięk. Ten wysokiej jakości kontroler z wyjściami XLR został stworzony zarówno dla stacjonarnego stanowiska DJ jak i systemu PA. Wbudowane są trzy efekty dźwiękowe: delay, echo i noise.
Następna generacja w wysokiej jakości odtwarzaczu multimedialnym

MCX8000 jest jedynym odtwarzaczem / kontrolerem mediów, który posiada wbudowane oprogramowanie i interfejs współpracujące płynnie z serato DJ. Przenosimy DJ'ów do następnej generacji technologii silników DJz ekranami o wysokiej rozdzielczości, jednocześnie uruchamiając na nich serato DJ. Profesjonalny, 24-bitowy czterokanałowy mikser, sprawia, że nie ma żadnych barier.


FUNKCJE

Zawiera rewolucyjną technologię Denon DJ Engine
2 wejścia USB do odtwarzania w trybie samodzielnym
Zawiera 4-kanałowe oprogramowanie Serato DJ
2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze do Engine i Serato DJ
Profesjonalny, 4-kanałowy mikser cyfrowy z 2 wejściami mikrofonowymi
3 wbudowane efekty błyskawiczne do odtwarzania z Denon DJ Engine i wejść liniowych
Pady o wysokiej wrażliwości cue, roll, slicer i sample
Stage Link LinQ do sterowania oświetleniem i wideo
Serato DVS Upgrade Ready
Konstrukcja metalowaZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

MCX8000
Zasilacz
Kabel USB
Skrócona instrukcja obsługi
Karta Pobierania Oprogramowania
Podręcznik bezpieczeństwa i gwarancji

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Wymiary i waga:
Jednostka:
728,47 (szer.) X 432,82 (D) x 70,10 (H) w mm
8,34 kg
Pudełko i jednostka:
865,63 (W) x 536,45 (D) x 131,06 (H) w mm
10,71 kg

Oprogramowanie Engine 1.5

Engine 1.5 to narzędzie do zarządzania plikami muzycznymi używanymi w odtwarzaczach Denon DJ. Został on zaktualizowany i zoptymalizowany do użytku z MCX8000, ale Engine obsługuje wszystkie starsze odtwarzacze Denon DJ. Engine obsługuje zarówno systemy operacyjne Mac, jak i Windows. Wyposażony w funkcję tworzenia bazy danych ma możliwość importu hot-cue bezpośrednio z Serato DJ. Ogólnie rzecz biorąc, czy jesteś zaznajomiony z oprogramowaniem silnika czy jesteś nowym użytkownikiem, możesz mieć pewność, że jest to dobrze zbudowany ekosystem, który skutecznie organizuje muzykę.
Przebiegi kolorystyczne

Kolorowe przebiegi w wysokiej rozdzielczości oparte na częstotliwości odtwarzania muzyki w kolekcji. Wycinki o małej częstotliwości są zaznaczone na Czerwono, średnie częstotliwości na Zielono a Wysoka częstotliwość na niebiesko. Pomaga to wizualnie identyfikować elementy perkusyjne i inne częstotliwości soniczne w Twojej muzyce.
Kluczowe filtrowanie

Budowanie playlist do harmonijnego miksowania sprawiło, że jest o wiele łatwiej! Engine 1.5 dodał możliwość filtrowania kolekcji przez kluczowe informacje przechowywane w metadanych utworu. Możesz nawet wybrać wiele podpisów kluczowych wraz z zakresem BPM, aby zbudować playlisty muzyką, która będzie dobrze brzmiała.
Wsparcie Serato DJ Hotcue

Dzięki aktualizacji Engine 1.5 dodaliśmy również możliwość importowania hot-cue z istniejącej bazy danych Serato DJ. Wystarczy przeciągnąć dowolny utwór z zapisanymi danymi z Serato DJ do Biblioteki Engine i przeanalizować utwory. Następnie możesz używać tych samych ścieżek z punktami hotcue i w trybie bez komputera.


Szeroka gama wsparcia

Oprogramowanie Engine Music Management obsługuje ogromną liczbę utworów: do 100 000 w jednej kolekcji! Obsługuje listę odtwarzania na maks. 1000 utworach na listę odtwarzania. Jak każdy DJ, wiemy, że dostęp do dużej liczby utworów przez cały czas jest ważny.
Szybka analiza plików

Nasza szybkość analizy plików audio jest niezrównana. Za pomocą funkcji "Auto Analyze" możesz po prostu przeciągnąć utwory do biblioteki Engine. Silnik szybko importuje wszystkie informacje o utworze, ustala punkty beatu w oparciu o BPM i generuje przebiegi o wysokiej rozdzielczości w oparciu o częstotliwość dźwięku.
Przydatne skróty klawiaturowe

Przygotowanie muzyki do koncertu jest często czasochłonne i powtarzalne. Dzięki skrótom klawiaturowym Engine można szybko przygotować utwory na liście zestawów. Wczytaj utwór, ustaw swoje ulubione kanały, załaduj następny utwór i powtórz. Wszystko dzięki kilku uderzeniom w klawiaturę. Nie może być łatwiej.
Utwórz bibliotekę silnika

Utwórz bazę danych na komputerze, aby zarządzać wszystkimi plikami muzycznymi w programie narzędziowym Engine. Możesz dodać pliki muzyczne zapisane na Twoim komputerze z dysku twardego i zewnętrznej pamięci USB.

Analizuj całą bibliotekę muzyczną (w tym duże biblioteki), aby przeczytać bpm, czas i kluczowe podpisy. Utwórz play listy w programie narzędziowym Engine, aby przygotować się do setów. Punkty Cue i punkty pętli mogą być również ustawione w oprogramowaniu.
Upuść muzykę na dysk flash [Target Engine]:

Po analizie i ustawieniu punktów cue w playlistach można łatwo upuścić listy bezpośrednio na dysk flash. Podłącz dysk flash do urządzenia MCX8000 i wyjdź na zewnątrz!

Opinie o produkcie Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler

Koszty transportu
Płatność gotówką
Odbiór w siedzibie muzyczny.pl0 zł
Przelew, e-przelew, karta
Dostawa na koszt sklepu - InPost0 zł
UPS10 zł
Pobranie
Dostawa na koszt sklepu - InPost0 zł
UPS10 zł
Raty
InPost / UPS26 zł