Uwaga! Towar archiwalny, niedostępny w sklepie

Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler

Towar objęty wyprzedażą!
5400.00 zł

Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
  • Denon DJ MCX8000 DJ Odtwarzacz i DJ kontroler
Producent:Denon DJ
Id towaru / Kod:165936 / DENONDJ-MCX8000
Stan magazynu: 0 szt.
Produkt wycofany z oferty.
Inne oznaczenia produktu:Denon DJ MCX8000 DJ player & controller, Denon DJ MCX8000, MCX8000
Opiekun produktu:
cena brutto

4739.00 zł

Denon MCX8000 DJ

Denon DJ MCX8000 DJ

Tak! Przejmij kontrolę nad stanowiskiem DJ z nowym, autonomicznym urządzeniem MCX8000 i przekształć zwykły set w widowisko pełne wrażeń. Dwa ekrany HD sterują rewolucyjnym, niezależnym oprogramowaniem Denona DJ Engine 1.5 i działaniem Serato DJ. MCX8000 Jest w pełni zaopatrzony w 4-kanałowy mikser cyfrowy wyposażony w 3 wbudowane efekty dla oprogramowania silnika i wejść liniowych. Solidna metalowa konstrukcja dopięta jest na ostatni guzik, wyposażona w pady czułe na nacisk, które pozwalają wykorzystać takie funkcje jak CUE, ROLL, SLICER oraz sampler.

Wbudowane oprogramowanie Engine !

Co to jest Engine? Engine jest rewolucyjnym oprogramowaniem DJ , który umożliwia grę bez użycia laptopa. Oprogramowanie Engine 1.5 ma wiele zalet po zainstalowaniu na komputerze PC / Mac. Możesz utworzyć playlisty , Hot-Cue lub analizować całą bibliotekę.

Serato DJ Ready

Masz najlepszą zaletę obu światów, ponieważ MCX8000 jest kompatybilny z najnowszym oprogramowaniem Serato DJ i umożliwia korzystanie z 4 kanałów. Jest też pakiet uaktualnień DVS, dający MCX8000 nieograniczone możliwości.

Proste Hand-Off

Proste przejścia między dwoma DJ-ami ! Nie ma przerw między setami, ponieważ oprogramowanie Engine umożliwia DJ-owi podłączenie się do MCX8000 przez USB lub Serato DJ . Są dwa porty USB dla napędów flash, a na tylnej części MCX8000 znajduje się zasilany port USB dla zewnętrznego dysku twardego , który jest używany z Serato DJ.

Brzmienie i Efekty mają znaczenie

MCX8000 oferuje wbudowane na pokładzie efekty oraz 24-bitowy nieskazitelny dźwięk. Ten wysokiej jakości kontroler z wyjściami XLR został stworzony zarówno dla stacjonarnego stanowiska DJ jak i systemu PA. Wbudowane są trzy efekty dźwiękowe: delay, echo i noise.

Następna generacja w wysokiej jakości odtwarzaczu multimedialnym

MCX8000 jest jedynym odtwarzaczem / kontrolerem mediów, który posiada wbudowane oprogramowanie i interfejs współpracujące płynnie z serato DJ. Przenosimy DJ'ów do następnej generacji technologii silników DJz ekranami o wysokiej rozdzielczości, jednocześnie uruchamiając na nich serato DJ. Profesjonalny, 24-bitowy czterokanałowy mikser, sprawia, że nie ma żadnych barier.

Oprogramowanie Engine 1.5

Engine 1.5 to narzędzie do zarządzania plikami muzycznymi używanymi w odtwarzaczach Denon DJ. Został on zaktualizowany i zoptymalizowany do użytku z MCX8000, ale Engine obsługuje wszystkie starsze odtwarzacze Denon DJ. Engine obsługuje zarówno systemy operacyjne Mac, jak i Windows. Wyposażony w funkcję tworzenia bazy danych ma możliwość importu hot-cue bezpośrednio z Serato DJ. Ogólnie rzecz biorąc, czy jesteś zaznajomiony z oprogramowaniem silnika czy jesteś nowym użytkownikiem, możesz mieć pewność, że jest to dobrze zbudowany ekosystem, który skutecznie organizuje muzykę.

Przebiegi kolorystyczne

Kolorowe przebiegi w wysokiej rozdzielczości oparte na częstotliwości odtwarzania muzyki w kolekcji. Wycinki o małej częstotliwości są zaznaczone na Czerwono, średnie częstotliwości na Zielono a Wysoka częstotliwość na niebiesko. Pomaga to wizualnie identyfikować elementy perkusyjne i inne częstotliwości soniczne w Twojej muzyce.

Kluczowe filtrowanie

Budowanie playlist do harmonijnego miksowania sprawiło, że jest o wiele łatwiej! Engine 1.5 dodał możliwość filtrowania kolekcji przez kluczowe informacje przechowywane w metadanych utworu. Możesz nawet wybrać wiele podpisów kluczowych wraz z zakresem BPM, aby zbudować playlisty muzyką, która będzie dobrze brzmiała.

Wsparcie Serato DJ Hotcue

Dzięki aktualizacji Engine 1.5 dodaliśmy również możliwość importowania hot-cue z istniejącej bazy danych Serato DJ. Wystarczy przeciągnąć dowolny utwór z zapisanymi danymi z Serato DJ do Biblioteki Engine i przeanalizować utwory. Następnie możesz używać tych samych ścieżek z punktami hotcue i w trybie bez komputera.

Szeroka gama wsparcia

Oprogramowanie Engine Music Management obsługuje ogromną liczbę utworów: do 100 000 w jednej kolekcji! Obsługuje listę odtwarzania na maks. 1000 utworach na listę odtwarzania. Jak każdy DJ, wiemy, że dostęp do dużej liczby utworów przez cały czas jest ważny.

Szybka analiza plików

Nasza szybkość analizy plików audio jest niezrównana. Za pomocą funkcji "Auto Analyze" możesz po prostu przeciągnąć utwory do biblioteki Engine. Silnik szybko importuje wszystkie informacje o utworze, ustala punkty beatu w oparciu o BPM i generuje przebiegi o wysokiej rozdzielczości w oparciu o częstotliwość dźwięku.

Przydatne skróty klawiaturowe

Przygotowanie muzyki do koncertu jest często czasochłonne i powtarzalne. Dzięki skrótom klawiaturowym Engine można szybko przygotować utwory na liście zestawów. Wczytaj utwór, ustaw swoje ulubione kanały, załaduj następny utwór i powtórz. Wszystko dzięki kilku uderzeniom w klawiaturę. Nie może być łatwiej.

Utwórz bibliotekę silnika

Utwórz bazę danych na komputerze, aby zarządzać wszystkimi plikami muzycznymi w programie narzędziowym Engine. Możesz dodać pliki muzyczne zapisane na Twoim komputerze z dysku twardego i zewnętrznej pamięci USB.

Analizuj całą bibliotekę muzyczną (w tym duże biblioteki), aby przeczytać bpm, czas i kluczowe podpisy. Utwórz play listy w programie narzędziowym Engine, aby przygotować się do setów. Punkty Cue i punkty pętli mogą być również ustawione w oprogramowaniu.

Specyfikacja techniczna: Denon MCX8000 DJ

Ilość kanałów4
Wbudowany interfejs audiotak
Dołączone oprogramowanieSerato DJ
WyjścieRCA, XLR, Słuchawkowe Jack 6,3 mm
WejścieCombo, Jack 6.3 mm, RCA
Wyświetlacz LCDtak
FunkcjeEqualizers, Loop, Play/Pause, Beat Grid, Sampler, Hot Cue, Filter, Sync, Pitch Bend, Key Lock, Slicer, Roll, Crossfader
Wymiary728 x 432 x 70 mm
Waga8.34 kg

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl

Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Gitary / Efekty gitarowe / Efekty do gitar elektrycznych
Gitary / Gitary akustyczne
Gitary / Gitary basowe
Gitary / Gitary elektryczne
Gitary / Gitary klasyczne
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/2
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 3/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 4/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 7/8
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne z elektroniką
Gitary / Kostki, piórka, pazurki
Gitary / Paski gitarowe
Gitary / Podnóżki, podgitarniki
Gitary / Struny gitarowe
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar akustycznych

Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar basowych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar elektrycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar klasycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do ukulele
Gitary / Ukulele
Instrumenty dęte / Flety proste
Instrumenty perkusyjne / Pałki perkusyjne / Pałki perkusyjne
Instrumenty perkusyjne / Perkusjonalia / Cajony
Instrumenty smyczkowe / Struny / Struny do skrzypiec
Kable, przewody / Gitarowe i instrumentalne
Kable, przewody / Mikrofonowe, patch
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Dynamiczne
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Pojemnościowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe małomebranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / USB
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki otwarte
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki zamknięte