Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ

Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
  • Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
  • Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
  • Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
  • Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
  • Denon DJ SC5000 PRIME- odtwarzacz DJ
Producent:Denon DJ
Id towaru / Kod:168368 / DENONDJ-SC5000-PRIME
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Denon DJ SC5000 PRIME - dj player (B-Stock), Denon DJ SC5000-PRIME, Denon DJ SC5000 PRIME, Denon DJ SC5000PRIME, SC5000-PRIME, SC5000 PRIME, SC5000PRIME
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

5590.00 zł

Denon DJ SC5000 PRIME B-S

ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY DJ Z EKRANEM DOTYKOWYM 7"
W mieście jest nowy gracz!

Denon DJ SC5000 Prime to kamień milowy w technologii DJ, tu i teraz. Ten przełomowy cyfrowy odtwarzacz DJ ma duży wyświetlacz o wysokim kontraście, który umożliwia wielokrotne gesty, zapewniające doskonałą nawigację, ładowanie i odtwarzanie. SC5000 jest pierwszym na świecie odtwarzaczem DJ, który potrafi analizować pliki muzyczne na pokładzie, dzięki czemu jest on wyposażony w dwuwarstwowy deck i 8-calowe, wytrzymałe koło JOG z centralnym wyświetlaczem, który wyświetla aktualną ścieżkę lub niestandardową grafikę.
Inżynieria i innowacje

SC5000 napędzany jest przez dedykowany wielordzeniowy procesor obsługujący Engine Prime ™. Na pokładzie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania bibliotek firmy Denon DJ, zapewniając bezpośredni dostęp i wygodne funkcje, dzięki czemu możesz być jeszcze bardziej kreatywny. SC5000 nigdy nie stanie na drodze Twoich pomysłów, zawsze będzie z Tobą współpracował.

W SC5000 znajdziesz unikalny bank ośmiu wielofunkcyjnych padów wyzwalających, które zapewniają niespotykaną twórczą ekspresję Twoich Hot-Cues, Loop, funkcji Slicer i Roll - wszystko to zostało bezpiecznie zablokowane przez niesłychanie dokładną analizę beatgrid. Możesz łączyć do czterech SC5000 w sieć LAN w celu zsynchronizowanego przesyłania danych pomiędzy jednostkami, a także uzyskać ulepszone możliwości BPM i FX, korzystając z protokołu 'Engine Connect', aby współpracować z nowym, czterokanałowym mikserem X1800 Prime od Denon DJ.
DJ Tech

Po włożeniu dysku USB lub karty SD urządzenie SC5000 pamięta wszystkie wprowadzone wcześniej preferencje DJ'ów, zapewniając, że z poziomu systemu eco-engine 'Engine Prime' urządzenie przywołuje każde z Twoich preferencji i ustawień. Obejmuje to wszystkie poprzednio wykonane punkty CUE ścieżek, pola LOOP, historię odtwarzania, foldery przygotowania i oczywiście wszelkie ustawienia zrobione w locie podczas występów na żywo . Tak jak mówiliśmy, SC5000 współpracuje z Tobą nie przeciwko Tobie!

Wizualne dostosowanie jest podkreślane przez wybór głównych kolorów podstawowych dla 8-calowych kół JOG (dotykowych pojemnościowych), poza tym możesz użyć własnego logo marki DJ lub wybranej kompozycji na wyświetlaczu centralnym. Na ekranie dotykowym SC5000 szybko i wygodnie powiększysz ścieżki.

Wyjątkowy łatwość odtwarzania dual-deck w SC5000 sprawia, że ​​urządzenie ma dosłownie "2-decki-w-1", a dedykowane wyjścia dla każdej warstwy zapewniają, możliwości odtwarzania, kontroli i miksowania na niespotykanym dotąd poziomie. Wyjścia audio są 24-bitowe / 96kHz zapewniające najwyższą jakość Dźwięku. SC5000 Prime odtwarza wszystkie nieskompresowane formaty audio, w tym FLAC, ALAC i WAV, a także wszystkie popularne pliki muzyczne skompresowane. Denon DJ SC5000 Prime przywraca Ci "Oryginalny Artform", przynosząc pasję i kreatywność w połączeniu z wydajnością, dzięki wspaniałej technologii DJ, na którą zasługujesz!
FUNKCJE

7-calowy wyświetlacz dotykowy HD z obsługą gestów
Wyjścia cyfrowe 24-bit/96kHz
Podwójna warstwa odtwarzacza Dual-Layer Deck z dedykowanymi wyjściami
Odtwarzanie nieskompresowanych formatów audio (FLAC, ALAC, WAV)
8 wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, LOOP, funkcji Slicer i Roll
8” metalowa koło JOG z kolorowym centralnym wyświetlaczem HD, możliwością dostosowania koloru oświetlającej diody LED z palety RGB
3 wejścia USB oraz 1 SD dla odtwarzania plików muzycznych
Wyjście LAN, pozwalające połączyć do czterech urządzeń jednocześnie

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

SC5000 Prime
Kabel USB 3.0
2 zestawy złoconych kabli stereofonicznych RCA
Kabel zasilający IEC
Ściereczka do czyszczenia ekranów
Przewód Ethernet
Przedłużacz USB
Podręcznik użytkownika
Podręcznik bezpieczeństwa i gwarancji

SPECYFIKACJA
Audio:

Wyjście analogowe: 2.0 Vrms (0 dBFS, 1 kHz)
Zakres dynamiki: 116 dB
THD+N: < 0.0015%
Pasmo przenoszenia: 22–22,000 Hz
Wyjścia cyfrowe:
Częstotliwość próbkowania: 96 kHz
Rozdzielczość bitowa: 24-bit

Talerz:

8.0” / 203 mm
Konstrukcja metalowa z wyświetlaczem centralnym, dotkowy, pojemnościowy

Wyświetlacze:

7.0” / 178 mm
6.0” x 3.6” / 152 x 91 mm
Kolorowy, podświetlany LED, dotykowy
Talerz:
2.2” / 56 mm
Kolorowy, podświetlany LED,

Połączenia:

(2) pary wyjść RCA
(2) współosiowych wyjść cyfrowych
(1) wejście mini TS 1/8” (3.5 mm)
(3) porty USB Typ-A (dyskiUSB ) (panel tylny 900mA dla urządzeń USB 3.0, 500 mA dla urządzeń USB 2.0. Panel przedni- 500 mA wyłącznie dla urządzeń USB 2.0.)
(1) port USB Typ-B (połączenie z komputerem)
(1) slot kart SD
(1) port Ethernet
(1) wejście zasilania IEC

Zasilanie:

Połączenie: IEC
Napięcie: 110–240 VAC, 50/60 Hz
Pobór mocy: 75 W

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość):

320mm X 419mm X 135mm
12.6” x 16.5” x 5.3”
32.0 x 41.9 x 13.5 cm

Waga (bez USB i kabla):

4 kg

Obsługiwane Media:

Typ:
Karty SD/SDHC
Dyski USB (flash, zewnętrzne HDD w zamkniętych obudowach)
System plików:
exFAT
FAT32 (zalecane)
HFS+ (tylko do odczytu)
NTFS (tylko do odczytu)
Format plików:
AAC/M4A
AIF/AIFF (44.1–192 kHz, 16–32-bit)
ALAC
FLAC
MP3 (32–320 kbps, VBR)
MP4
Ogg Vorbis
WAV (44.1–192 kHz, 16–32-bit)


PROFESJONALNY ODTWARZACZ Z 7-calowym ekranem
7-calowy ekran dotykowy HD

Nowy komfort pracy dzięki niesamowitemu, pozbawionemu opóźnień ekranowi HD z funkcją dotyku. Dzięki przystosowaniu do reagowania na gesty, ten bardzo czuły, 7-calowy ekran dotykowy w szybki sposób umożliwi wyszukiwanie, filtrowanie oraz sortowanie muzyki, jak również pokaże najpotrzebniejsze dostępne informacje o utworze jak BPM czy długość LOOP.

Dodatkowo, dzięki nowym funkcjom przeciągania i ładowania, sposób upuszczania utworów do miksu jest doskonały. Duży, trójkolorowy (podzielony na częstotliwości) przebieg (odświeżany z częstotliwością 55 klatek na sekundę) można wyświetlać przez powiększenie lub pomniejszenie gestem. Możesz precyzyjnie dopasować igłę, aby przejść do dowolnej pozycji utworu.
Przełączanie Dwuwarstwowego Decku

SC5000 Prime wyposażony jest nie w jeden, ale dwuwarstwowy deck, kontrolowany przez jedną jednostkę i zdolny do synchronizacji beatgrid. Tył SC5000 posiada dedykowane wyjścia audio dla tych warstw (A & B) oferujące niewiarygodne możliwości producentom i DJom - możesz upuścić instrument na warstwę "A", z grą a capella na warstwie "B." Możliwości są nieskończone
Centralny wyświetlacz

Na środku wrażliwego na dotyk pojemnościowego 8-calowego talerza znajduje się okrągły wyświetlacz HD. Za każdym razem, gdy ładujesz utwór do odtwarzacza, jeśli zawiera on dane w postaci grafiki, jest ona wyświetlana na tym ekreanie. Ponadto (świetnie nadające się do personalizacji, gdy na scenie jest z Tobą ekipa filmowa), możesz zablokować niestandardową grafikę DJ lub nadrzędną funkcję kompozycji utworu. Oczywiście wyświetlane są również wszystkie inne ważne dane DJ-a, takie jak stan płyty, czas trwania i długość pętli.
8 padów ekspresji

Jednostka SC5000 posiada osiem dotykowych padów wyzwalających, które zapewniają swobodę w wykonaniu oszałamiających sztuczek audio, cut-up’ów i remiksów oraz oraz możliwość reinterpretowania Twojej kolekcji. Możesz nasycić minimalnie skonstruowane utwory wyjątkowymi próbkami, zrewiduj hit klubowy, powtarzając różne sekcje na zamówienie, budując energię na parkiecie, jak tylko "czujesz". Creative DJ'ing właśnie wszedł w zupełnie nowy wymiar!


Engine Prime

Engine Prime to oprogramowanie do analizy i zarządzania muzyką, które pozwala na optymalizację biblioteki muzycznej, nawigację i odtwarzanie plików na odtwarzaczach multimedialnych SC5000 Prime od Denon DJ. Przez wspomaganie zarówno systemów operacyjnych Mac, jak i Windows, Engine Prime zapewnia pełną integrację z kolekcjami iTunes i Serato DJ, a także zaawansowane dostosowywanie ścieżek i dostosowanie wydajności. Pełne wsparcie dla wszystkich popularnych, kompresowanych i bezstratnych formatów plików muzycznych, w tym FLAC.
Importuj i analizuj

Gdy Twoje utwory są importowane, Engine Prime wykonuje niezwykle dokładne umieszczenie beatgrid, obliczając muzyczny klucz harmonijny utworu (wyświetlany w stylu Camelot lub tradycyjnym), a także podaje grafikę dla utworów, BPM i wszystkie inne metadane. Trójkolorowym przebiegom o wysokiej rozdzielczości towarzyszy pełny opis ścieżki, pomagając w łatwiejszym dodawaniu skwantowanych HOT-CUES, LOOP (ręcznych i automatycznych) wzdłuż osi czasu.
Utwórz i organizuj

Engine Prime zapewnia szybką, łatwą metodę tworzenia własnych list odtwarzania, aby dopasować je do swojego stylu DJ . Nawet jeśli twoja biblioteka muzyki cyfrowej jest prawie zupełnie nieograniczona, Engine Prime może pomóc Ci dostroić się i zorganizować według gatunków, stylów, dat, nastrojów i tempa itp. – daje pełną kontrolę, aby po prostu grać i bawić się!


Filmy o Denon DJ SC5000 PRIME B-S na Youtube

Denon DJ SC5000 PRIME

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl

Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Gitary / Efekty gitarowe / Efekty do gitar elektrycznych
Gitary / Gitary akustyczne
Gitary / Gitary basowe
Gitary / Gitary elektryczne
Gitary / Gitary klasyczne
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/2
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 3/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 4/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 7/8
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne z elektroniką
Gitary / Kostki, piórka, pazurki
Gitary / Paski gitarowe
Gitary / Podnóżki, podgitarniki
Gitary / Struny gitarowe
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar akustycznych

Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar basowych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar elektrycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar klasycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do ukulele
Gitary / Ukulele
Instrumenty dęte / Flety proste
Instrumenty perkusyjne / Pałki perkusyjne / Pałki perkusyjne
Instrumenty perkusyjne / Perkusjonalia / Cajony
Instrumenty smyczkowe / Struny / Struny do skrzypiec
Kable, przewody / Gitarowe i instrumentalne
Kable, przewody / Mikrofonowe, patch
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Dynamiczne
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Pojemnościowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe małomebranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / USB
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki otwarte
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki zamknięte