Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna

Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna
 • Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna
 • Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna
Producent:Alesis
Id towaru / Kod:237261 / ALES-COM-KIT-SE
Stan magazynu: Towar dostępny
2 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:Alesis Command Mesh Kit Special Edition electronic drum kit, Alesis COM-KIT-SE, Alesis COM KIT SE, Alesis COMKITSE, COM-KIT-SE, COM KIT SE, COMKITSE
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna

Alesis to amerykańska firma produkująca elektroniczne instrumenty muzyczne oraz sprzęt studyjny, będąca własnością Numark Industries. Przedsiębiorstwo, mające swą siedzibę w mieście Cumberland w stanie Rhode Island, zostało założone w 1980 roku. Alesis ma w swojej ofercie między innymi wysokiej klasy studyjne maszyny perkusyjne, syntezatory, klawiatury sterujące, kontrolery, monitory studyjne i konsole mikserskie.

Perkusja elektroniczna od Alesis
Wybierając instrument od tego producenta możemy być pewni doskonałej jakości produktu. Command Mesh Special Edition to elektroniczny zestaw perkusyjny z serii, która oferuje funkcje premium oraz doskonałe wrażenia z gry. A to wszystko dzięki dużym perfekcyjnie wykonanym siatkowym padom perkusyjnym, które są naturalne i dają wrażenie gry jak na instrumencie akustycznym. Pady te są dwustrefowe, co oznacza, że otrzymujemy do dyspozycji dwa różne brzmienia na pad. Mamy więc jeden dźwięk przyporządkowany do głowicy siatki, a drugi na obręczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz użyć tej opcji do wykonania rim-shotów lub zaprogramowania swoich własnych dodatkowych dźwięków perkusyjnych wokół zestawu. Werbel jest 10 calowy natomiast tomy i bęben centralny 8 calowe. Talerze mają tu wielkość 8 cali, są solidne i responsywne, z funkcją ssania podczas zderzenia i jazdy. Oczywiście jak przystało na cyfrowe urządzenie sercem naszego zestawu perkusyjnego jest zaawansowany moduł perkusyjny Command, który oferuje nam setki inspirujących brzmień klasycznych i nowoczesnych. Dodatkowo można załadować własne próbki brzmieniowe przez USB, a także nagrywać i zapisywać swoje występy bezpośrednio w pamięci modułu. Na pokładzie mamy 74 zestawy (54 fabryczne + 20 użytkowników) i 671 dźwięków o funkcji metronomu myślę, że nie trzeba się rozpisywać. Ponadto zestaw Command Mesh Special Edition jest montowany na wysokiej jakości cztero-słupkowym stojaku i zapewnia wszystko to, czego potrzebujesz, aby od razu zacząć grać na perkusji.

Dla kogo perkusja elektroniczna?
Przede wszystkim instrumenty tego rodzaju jak perkusja elektroniczna pozwala nam na swobodne ćwiczenie w domu, bez narażania się rodzinie czy sąsiadom. Zwłaszcza jest to super sprawa jak mieszka się w mieście w bloku. Przy instrumencie akustycznym praktycznie nie ma możliwości swobodnego grania i ćwiczenia. Tu, przy instrumencie takim jakim jest Alesis Command Mesh Kit Special Edition zakładamy słuchawki na uszy i możemy ćwiczyć nawet o północy. Ponadto taki instrument, którego sercem jest moduł daje nam niesamowite możliwości brzmieniowe. W jednym miejscu możemy mieć tak naprawdę setki różnie brzmiących zestawów perkusyjnych, a to daje nam możliwość dostosowania się do różnych stylów muzycznych i gatunków.

Podsumowanie
Alesis Command Mesh Kit Special Edition zawiera wszystko to, czego potrzebujesz, aby od razu zacząć grać na perkusji. Otrzymujesz naprawdę świetny elektroniczny instrument, który może Ci służyć zarówno do ćwiczenia jak i zawodowego koncertowania. Dzięki możliwości technologicznym możesz swój zestaw perkusyjny podpiąć do komputera PC lub Mac przez USB i rozszerzyć swoją bibliotekę o nowe brzmienia i dodatkowe zestawy perkusyjne za pomocą BFD Player.

Wszystkie pady w Alesis Command Kit Mesh wyposażone są w wysokiej jakości naciągi siateczkowe, które zapewniają niezwykle naturalne odbicie. Zarówno werbel 10" jak i wszystkie tomy 8” są dwustrefowe. Wszystkie pady osadzone są na solidnej, chromowanej ramie. Gwarantuje ona stabilność, niezależnie od intensywności grania. W zestawie znajdują się też: 10” hihat wraz z pedałem oraz talerze 10” crash i ride z funkcją choke.

Muduł Crimson wyposażony jest w port USB poprzez który możemy podłączyć pamięć zewnętrzną. Dzięki temu można dowolnie wgrywać ulubione brzmienia w formacie WAV, co zapewnia nieograniczony potencjał instrumentu. Każdy z sampli może być przydzielony do dowolnej strefy wszystkich padów Crimson Mesh Kit, a także jako utwory do ćwiczeń. Dodatkową zaletą jest możliwość nagrywania bezpośrednio na pamięć zewnętrzną.

Cechy
- wszystkie pady z naciągami siatkowymi
- pady tomów 3x 8" dwustrefowe z naciągami siatkowymi
- 8' pad stopy z naciągiem siateczkowym na solidnym stelażu (dołączony mechanizm stopy)
- 10" dwustrefowy werbel z naciągiem siateczkowym
- zaawansowany moduł perkusyjny Command, 74 zestawy, 671 brzmień
- ładuj własne sample w formaach WAV lub MP3 przez port USB
- nagrywaj swoje występy (5 sicieżek w pamięci modułu lub do 99 ścieżek w pamięci USB podłączonej przez port USB)
- połączenie USB/MIDI do współpracy z oprogramowaniem
- chromowana rama z uchwytami, które się nie ślizgają
- w zestawie kable do połączenia, pałeczki perkusyjne, kluczyk perkusyjny do szybkiego montażu, zasilacz

Kup na raty Alesis Command Mesh Kit Special Edition perkusja elektroniczna

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?
Oblicz raty dla produktu

 • wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • rata dopasowana do Twoich możliwości
 • proste zasady przyznawania kredytu
 • możliwość zawarcia umowy o kredyt online
Jak kupować na raty ?

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl