Pokrowce i futerały

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:
Strona        z 15

Strona        z 15

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pokrowce i futerały

Wybrani producenci w grupie Pokrowce i futerały

 • Ahead

  Ahead to producent profesjonalnych pałek, werbli, pokrowców i akcesoriów perkusyjnych. Firma skutecznie wprowadza w życie innowacyjne pomysły i obok tradycyjnych, drewnianych pałek, w ofercie znajdziemy produkty wykonane z tworzyw sztucznych i (...)


 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • Ewpol

  Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)


 • Gewa

  Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Gretsch

  Gretsch to bez wątpienia jeden z najważniejszych producentów instrumentów muzycznych na świecie. Firmę założył w 1883 w Nowym Yorku niemiecki imigrant Friedrich Gretsch. Początkowo firma zajmowała się produkcją tamburynów, drobnych instrumentów (...)


 • Hesu

  Hesu istnieje na polskim rynku od niedawna, jednak doświadczenie jej pracowników i zachowywanie wysokich standardów produkcyjnych sprawiają, że wszystkie produkty w najlepszym stopniu zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających muzyków. W ofercie (...)


 • Mapex

  Mapex zajmuje się tworzeniem produktów dla perkusistów. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym graczem Mapex sprawia znajdziesz dla siebie odpowiedni zestaw perkusyjny, który będzie dopasowany do twoich umiejętności i (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Remo

  Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)


 • Sabian

  Sabian kanadyjski producent talerzy perkusyjnych, jeden z liderów rynku. Firma powstała 1981 roku w Meductic w Nowym Brunszwiku z inicjatywy Roberta Zildjiana syna Avedisa Zildjiana III prezesa firmy Zildjian., Nazwa firmy Sabian pochodzi od dwóch (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


 • Zildjian

  Avedis Zildjian Company jedna z największych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Firma powstała w 1623 roku w Stambule w Turcji, obecnie jej siedziba znajduje się w USA. Od 385 lat rodzina Zildjian dostarcza perkusistom (...)


  Pokrowce i futerały w naszym sklepie muzycznym

  W przypadku częstych podróży i przemieszczania się wraz z zestawem należy go odpowiednio chronić. W tym celu można zaopatrzyć się w szeroką gamę pokrowców i futerałów. Warto nabyć pokrowce na cały zestaw oraz dodatki.

  Pokrowce na zestaw
  Dzielą się na pokrowce twarde i miękkie czyli usztywniane i nieusztywniane. Te nieusztywniane są opcją tańszą i charakteryzującą się gorszą jakością aniżeli pokrowce twarde czyli usztywniane.

  Budowa pokrowców
  Mogą one być zbudowane z pianki lub gąbki. Obszyte grubym materiałem. Mają zazwyczaj podwójne zamki oraz szelki, które ułatwiają noszenie. Standardowo wyposażone są w rączki do noszenia. Niektóre od środka są zabezpieczane specjalnym tworzywem.

  Cechy pokrowców
  Niektóre pokrowce są w pełni nieprzemakalne i warto w takie inwestować, są też w pełni usztywniane, co wpływa na komfort pakowania sprzętu, a co za tym idzie - usztywniany pokrowiec ma grubsze ścianki, co automatycznie lepiej chroni bęben, który się w nim znajduje. Pokrowce lepszych klas chronią też idealnie przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz jak np. ochrona przed wilgocią.

  Pokrowce na pałeczki
  Wybór jest dość spory. Należy po prostu wybrać, to co wydaje się najbardziej optymalne dla własnych potrzeb.

  Pokrowiec na talerze
  Każdy muzyk powinien posiadać pokrowiec na talerze. Warto je dodatkowo chronić. Dostępna jest szeroka gama różnych pokrowców. Warto wybierać te, które mają przegrody na poszczególne talerze. Pozwala to zabezpieczyć każdy talerz z osobna.

  Pokrowiec na hardware
  Zazwyczaj są to typowe torby, które są dodatkowo wzmacniane i spełniają swe zadanie. Minusem może być podatność na uszkodzenia zamków, kiedy pakuje się czasami zbyt wiele sprzętu do danej torby. Jednak ogólnie rzecz biorąc torby na hardware są robione tak, aby wytrzymać sporą wagę pakowanych statywów i nie powinno być obaw o jakiekolwiek negatywne niespodzianki.

  Ciekawostka
  Niektóre pokrowce na talerze są robione w formie plecaków. Firma Zildjian np. produkuje taki pokrowiec. Jest to bardzo fajna opcja, ponieważ przy sporej ilości sprzętu do noszenia talerze można założyć na plecy i mamy wolne ręce na kolejne elementy zestawu.

  Podsumowanie
  W naszym sklepie znajduje się wiele pokrowców i futerałów różnych producentów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Należy na początek sobie zadać pytanie czy gra się zawodowo i sprzęt jest bardzo często przenoszony czy też jego transport jest od święta. Kiedy w grę wchodzi ta pierwsza opcja, to należy zaopatrzyć się w pokrowce lepszej klasy, które zapewnią ochronę nie tylko przed uszkodzeniami, ale również przed negatywnymi czynnikami płynącymi z zewnątrz.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl