Pokrowce i futerały

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:
Strona        z 23

Strona        z 23

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pokrowce i futerały

Wybrani producenci w grupie Pokrowce i futerały

 • Ahead

  Ahead to producent profesjonalnych pałek, werbli, pokrowców i akcesoriów perkusyjnych. Firma skutecznie wprowadza w życie innowacyjne pomysły i obok tradycyjnych, drewnianych pałek, w ofercie znajdziemy produkty wykonane z tworzyw sztucznych i (...)


 • Belti

  Belti to marka znana głównie z pasków mimo, że w swojej ofercie posiada o wiele większy asortyment. Produkty są wykonywane głównie ze skóry naturalnej ale są też parciane czy welurowe. Polski producent, który trafia idealnie w potrzeby paskowe (...)


 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • EverPlay

  Ever Play to producent instrumentów i akcesoriów muzycznych. Oferta firmy obejmuje głownie gitary klasyczne, akustyczne i elektryczne, zestawy perkusyjne, instrumenty dęte, wzmacniacze, perkusyjne instrumenty edukacyjne, pokrowce, futerały, pulpity (...)


 • Ewpol

  Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)


 • Gator

  Firmę GATOR Cases założyli w USA w 2000 roku ojciec i córka – Jerry Freed i Crystal Morris. GATOR Cases jest producentem futerałów i case′ów instrumentalnych. Firma stworzyła wiele oryginalnych i nowatorskich konstrukcji, które uważane (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Gretsch

  Gretsch to bez wątpienia jeden z najważniejszych producentów instrumentów muzycznych na świecie. Firmę założył w 1883 w Nowym Yorku niemiecki imigrant Friedrich Gretsch. Początkowo firma zajmowała się produkcją tamburynów, drobnych instrumentów (...)


 • Hardcase

  HARDCASE to brytyjski producent uznanych na całym świecie pokrowców na instrumenty muzyczne, takich jak np.: wzmacniacze, statywy, instrumenty perkusyjne. Produkty znane są z doskonałej jakości, produkowane są z bardzo wytrzymałych tworzyw (...)


 • K&M

  K&M założona ponad 70 lat temu w branży muzycznej, reprezentuje wyrafinowany sprzęt o doskonałej jakości. Ich produkty wyróżniają się innowacyjnym designem, funkcjonalnością i trwałością. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców stojaków (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Mapex

  Mapex zajmuje się tworzeniem produktów dla perkusistów. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym graczem Mapex sprawia znajdziesz dla siebie odpowiedni zestaw perkusyjny, który będzie dopasowany do twoich umiejętności i (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


  Pokrowce i futerały w naszym sklepie muzycznym

  W przypadku częstych podróży i przemieszczania się wraz z zestawem należy go odpowiednio chronić. W tym celu można zaopatrzyć się w szeroką gamę pokrowców i futerałów. Warto nabyć pokrowce na cały zestaw oraz dodatki.

  Pokrowce na zestaw
  Dzielą się na pokrowce twarde i miękkie czyli usztywniane i nieusztywniane. Te nieusztywniane są opcją tańszą i charakteryzującą się gorszą jakością aniżeli pokrowce twarde czyli usztywniane.

  Budowa pokrowców
  Mogą one być zbudowane z pianki lub gąbki. Obszyte grubym materiałem. Mają zazwyczaj podwójne zamki oraz szelki, które ułatwiają noszenie. Standardowo wyposażone są w rączki do noszenia. Niektóre od środka są zabezpieczane specjalnym tworzywem.

  Cechy pokrowców
  Niektóre pokrowce są w pełni nieprzemakalne i warto w takie inwestować, są też w pełni usztywniane, co wpływa na komfort pakowania sprzętu, a co za tym idzie - usztywniany pokrowiec ma grubsze ścianki, co automatycznie lepiej chroni bęben, który się w nim znajduje. Pokrowce lepszych klas chronią też idealnie przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz jak np. ochrona przed wilgocią.

  Pokrowce na pałeczki
  Wybór jest dość spory. Należy po prostu wybrać, to co wydaje się najbardziej optymalne dla własnych potrzeb.

  Pokrowiec na talerze
  Każdy muzyk powinien posiadać pokrowiec na talerze. Warto je dodatkowo chronić. Dostępna jest szeroka gama różnych pokrowców. Warto wybierać te, które mają przegrody na poszczególne talerze. Pozwala to zabezpieczyć każdy talerz z osobna.

  Pokrowiec na hardware
  Zazwyczaj są to typowe torby, które są dodatkowo wzmacniane i spełniają swe zadanie. Minusem może być podatność na uszkodzenia zamków, kiedy pakuje się czasami zbyt wiele sprzętu do danej torby. Jednak ogólnie rzecz biorąc torby na hardware są robione tak, aby wytrzymać sporą wagę pakowanych statywów i nie powinno być obaw o jakiekolwiek negatywne niespodzianki.

  Ciekawostka
  Niektóre pokrowce na talerze są robione w formie plecaków. Firma Zildjian np. produkuje taki pokrowiec. Jest to bardzo fajna opcja, ponieważ przy sporej ilości sprzętu do noszenia talerze można założyć na plecy i mamy wolne ręce na kolejne elementy zestawu.

  Podsumowanie
  W naszym sklepie znajduje się wiele pokrowców i futerałów różnych producentów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Należy na początek sobie zadać pytanie czy gra się zawodowo i sprzęt jest bardzo często przenoszony czy też jego transport jest od święta. Kiedy w grę wchodzi ta pierwsza opcja, to należy zaopatrzyć się w pokrowce lepszej klasy, które zapewnią ochronę nie tylko przed uszkodzeniami, ale również przed negatywnymi czynnikami płynącymi z zewnątrz.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl