Wieloparowe

Najczęściej kupowane produkty w grupie Wieloparowe

Wybrani producenci w grupie Wieloparowe

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • Klotz

  Klotz Cables jest ogromna niemiecka firma produkującą wysokiej jakości kable. Firma produkuje kable, które podobno mają najniższe straty., W świecie audio/wideo systemów kablowych nazwa Klotz jest synonimem najwyższej jakości, wydajności i (...)


 • RockCable

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockCable jest jednym z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych producentów kabli na świecie. Dzięki szerokiej gamie kabli do instrumentów, mikrofonów, patchów, głośników i MIDI, a także wszelkiego (...)


  Pokaż wszystkie produkty w podgrupach

  Wieloparowe w naszym sklepie muzycznym

  Profesjonalne kable wieloparowe o dużej wytrzymałości mechanicznej do zastosowań scenicznych. W ofercie posiadamy również stageboxy ("pyty") o wielu możliwych konfiguracjach ilości wejść i wyjść oraz różnej długości kabla, dostępne również w wersjach na bębnie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl