e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Wszystko dosłownie wzorowo!!! Super szybka przesyłka (na drugi dzień miałem już wszystko w domu) Paczka rewelacyjnie zapakowana, dokumenty (faktury) osobno w kopercie z napisem ważne dokumenty. Co bardzo ważne do sprzętu polskie instrukcje co normalnie nie jest osiągalne. Co prawda sprzętu jeszcze nie uruchamiałem z braku czasu ale myślę, że również będzie działał wzorowo. Muzyczny.pl już dodałem do stron ulubionych ( więcej... )"

Pozostałe, różne

Poradniki w grupie Pozostałe, różne

Wybrani producenci w grupie Pozostałe, różne

Klotz Cables jest ogromna niemiecka firma produkującą wysokiej jakości kable. Firma produkuje kable, które podobno mają najniższe straty., W świecie audio/wideo systemów kablowych nazwa Klotz jest synonimem najwyższej jakości, wydajności i (...)

Klotz - lista produktów

Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu., Początki działalności Monacor Polska (...)

Monacor - lista produktów

Sennheiser został założony w 1945 roku kilka tygodni pod zakończeniu II Wojny Światowej przez Fritza Sennheisera (1920 - 2010) wraz z siedmiorgiem innych inżynierów z Uniwersytetu Hanowerskiego w laboratorium pod nazwą Laboratorium Wennebostel. (...)

Sennheiser - lista produktów