Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2

Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2
  • Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2
Producent:Remo
Id towaru / Kod:205790 / REMO-811084
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2, Remo 811084, 811084
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

70 zł

Remo P7-0114-C2

Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2 to innowacyjny produkt, który pozwala uzyskać wyjątkowy brzmienie dla Twojego instrumentu perkusyjnego. Ten profesjonalny naciąg wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają niezwykłą wytrzymałość i trwałość, nawet przy intensywnym graniu.

Dzięki zastosowaniu technologii Roughed Up, powierzchnia naciągu jest specjalnie zaprojektowana, aby zwiększyć przyczepność pałeczek i poprawić kontrolę nad grą. Dodatkowo, modele Powerstroke 77 wyposażone są w specjalne pierścienie tłumiące, które ograniczają niepotrzebne wibracje i zapewniają pełne i głębokie brzmienie.

Wariant P7-0114-C2 w kolorze białym to idealny sposób na wyróżnienie się wśród innych perkusistów, a także dodanie eleganckiego charakteru do Twojego instrumentu. To naciąg dedykowany dla profesjonalistów, którzy poszukują najlepszej jakości i najwyższej wydajności w grze na perkusji. Jeśli chcesz uzyskać bezkompromisowe brzmienie i idealne wrażenia podczas grania, Remo Naciągi Powerstroke 77 white roughed up P7-0114-C2 to wybór, który spełni Twoje oczekiwania.

2 warstwy 7-Mil Mylar film
Z wbudowanym pierścieniem tłumiącym 7-Mil
5-Mil clear dot

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl