e-mail: sklep@muzyczny.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10-18
sobota 10-14

99%
Kupujących wyraziło
o nas pozytywną opinię
"Jak zwykle obsługa przebiegła prawidłowo i jestem zadowolony ( uwaga dla innych użytkowników Print Music pod Windows 10: program odmawia współpracy z kartą emu 0404 ,nawet jej ponowne instalowanie nie pomaga: tzn. widzi MIDI z karty, ale nie posyła sygnału na głośniki zewnętrzne, a jedynie na komputerowe ) .
Mam jednak postulat optymalizacyjny na przyszłość: chętnie skorzystałbym z dostawy ( więcej... )"

Naciągi do tomów

Poradniki w grupie Naciągi do tomów

Wybrani producenci w grupie Naciągi do tomów

Aquarian to jeden z najważniejszych producentów naciągów perkusyjnych na świecie. Roy Burns jest muzykiem, którego kariera obejmowała praktycznie każdy aspekt w branży muzycznej., Był wielkim perkusistą zespołu, nauczycielem, pisarzem, solistą, (...)

Aquarian - lista produktów

Naciągi Evans istnieją w branży muzycznej od ponad 40 lat. Kilkadziesiąt lat temu, Evans był pionierem w projektowaniu i wytwarzaniu membrany na bębny. Większość ludzi nie wie, że Evans w 1956 roku wynaleźli syntetyczne membrany na bębny. Od tamtej (...)

Evans - lista produktów

Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)

Remo - lista produktów