Skrzynie typu rack

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Skrzynie typu rack

Wybrani producenci w grupie Skrzynie typu rack

 • Adam Hall

  Adam Hall jest Niemiecką firmą produkcyjno–handlową działającą od 30 lat na rynku europejskim i posiadającą w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów dla branży muzycznej. W ofercie między innymi:, - kolumny LD pasywne i aktywne, - (...)


 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Barczak Cases

  Barczak Cases to polski producent profesjonalnych skrzyń transportowych, pedalboardów, futerałów i case′ów instrumentalnych. Firma powstała w 1999 roku i od początku swojej działalności postawiła na wysoką jakość wykonania. Dzięki ciągłemu (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Skrzynie typu rack w naszym sklepie muzycznym

  Skrzynie transportowe rackowe na sprzęt profesjonalny, miksery, wzmacniacze, z abs, sklejki, w różnych wymiarach 2U, 3U, 8U, 12U, na kółeczkach, w formie walizek, firm thon, barczak cases, skb, accu cases, american dj.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl