Pasywne

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pasywne

Wybrani producenci w grupie Pasywne

 • JBL

  JBL to amerykańska firma należąca do koncernu Harman International. Została założona w 1946 roku i początkowo produkowała głośniki oraz związaną z tym elektronikę. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu audio na światową (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • QSC

  QSC, jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych rozwiązań systemowych audio / wideo. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów audio, tj. wzmacniaczy mocy, głośników, mikserów cyfrowych i cyfrowych procesorów (...)


 • Renkus Heinz

  Renkus-Heinz, producent zestawów głośnikowych, na całym świecie kojarzony jest z profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Jego siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w miejscowości Foothill Ranch w stanie California. Renkus-Heinz pochwalić (...)


 • TW Audio

  … Powstanie i rozwój TW AUDiO są ściśle związane z moimi osobistymi doświadczeniami. I tak to się wszystko zaczęło: jako szesnastoletni entuzjasta muzyki, zawsze byłem za biurkiem miksowania przez moich starszych braci na ich koncertach. To (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Pasywne w naszym sklepie muzycznym

  Pasywne zestawy głośnikowe, bez wzmacniacza, lekkie, przeznaczone do nagłaśniania sal, plenerów, koncertów, eventów, głównie plenerowych, wejścia speacon, jack, renomowanych firm: Yamaha, Das, JBL, RCF, LDM.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl