Mobilne zestawy nagłośnieniowe

Przenośny zestaw nagłośnieniowy idealnie sprawdzi się do kreowania niezapomnianych doświadczeń dźwiękowych w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki nim odtworzysz i wzmocnisz dźwięk na rozmaitych wydarzeniach. Bez względu więc na to, czy jesteś artystą, trenerem fitness, wykładowcą czy miłośnikiem muzyki – mobilne zestawy nagłośnieniowe będą dla Ciebie świetnym wyborem, który pozwoli Ci na profesjonalne nagłośnienie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Mobilne zestawy nagłośnieniowe

Wybrani producenci w grupie Mobilne zestawy nagłośnieniowe

 • Behringer

  Behringer, to niemiecka firma założona przez Uli Behringera. Od 15 lat na rynku światowym, systematycznie rozszerza swój asortyment. Behringer oferuje ogromną ilość efektów gitarowych, cyfrowych procesorów dźwięku, nagłośnienia, wzmacniaczy oraz (...)


 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Novox

  Novox jest producentem wysokiej klasy sprzętu audio. Od ponad 10 lat marka cieszy się popularnością wielu firm, osób prywatnych, artystów i wykonawców i sal koncertowych na całym świecie. Novox prezentuje unikatowe i niezawodne linie urządzeń o (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


 • Roland

  Roland to jedna z największych firm działających w światowym elektronicznym przemyśle muzycznym, która powstała 18 kwietnia 1972 roku w Osace. Celem założycieli była produkcja instrumentów muzycznych z zastosowaniem elektronicznej technologii. Aby (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl