AN Włosie skrzypcowe mongolskie

AN Włosie skrzypcowe mongolskie
  • AN Włosie skrzypcowe mongolskie
Producent:AN
Id towaru / Kod:127214 / HENG-WŁOSIE-VN-MONG
Stan magazynu: Towar dostępny
1 szt. na magazynie
Inne oznaczenia produktu:AN Violin bow hair, mongolian, AN WŁOSIE-VN-MONG, AN WŁOSIE VN MONG, AN WŁOSIEVNMONG, WŁOSIE-VN-MONG, WŁOSIE VN MONG, WŁOSIEVNMONG
Opiekun produktu:
Kup towar w sklepie stacjonarnym!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

AN Mongolian bristles for violin bow

W?‚osie skrzypcowe mongolskie to wysokiej jakości struny dedykowane dla wymagających skrzypków. Wykonane zostają z naturalnego i starannie wyselekcjonowanego włókna jedwabnego pochodzącego z mongolskich koni. Ten jeden z rodzajów włosia skrzypcowego jest szczególnie ceniony ze względu na swoją wytrzymałość, elastyczność oraz wyjątkowość brzmienia. Dzięki naszym strunom, skrzypce nabierają pięknej, czystej i szczególnie wyrazistej barwy dźwięku, której brak w przypadku innych typów strun.

Wysoka jakość i precyzyjna obróbka to cechy charakterystyczne naszych produktów. Włosie skrzypcowe mongolskie jest trwałe i ma długą żywotność, co pozwala na dłuższe i bezproblemowe korzystanie ze skrzypiec. Niezależnie od poziomu zaawansowania instrumentalisty, zawsze warto korzystać z najlepszych produkowanych składników, a właśnie takimi są nasze struny.

Jeśli poszukujesz strun, które doskonale będą się sprawdzały podczas wykonywanych utworów na skrzypcach, to polecamy nasze produkty. Wyróżniające się wyjątkowym brzmieniem, trwałością i długą żywotnością, nasze struny będą w stanie dostarczyć Tobie wiele godzin wspaniałej i niezapomnianej zabawy podczas grania.

Włosie skrzypcowe mongolskie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl