UWAGA!!!
Produkt "Kawai ES110 B pianino cyfrowe" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

Kawai ES110 B pianino cyfrowe

Polecamy!

Kawai ES110 B pianino cyfrowe
  • Kawai ES110 B pianino cyfrowe
  • Kawai ES110 B pianino cyfrowe
  • Kawai ES110 B pianino cyfrowe
  • Kawai ES110 B pianino cyfrowe
Producent:Kawai
Id towaru / Kod:167259 / KAWAI-ES-110B
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Kawai ES110 B digital piano, black, Kawai ES-110B, Kawai ES 110B, Kawai ES110B, ES-110B, ES 110B, ES110B
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

2849.00 zł

Kawai ES110 B

Kawai ES110 B

Kawai ES110 – pianino cyfrowe serii Portable Pianos
Odkryj harmonijne połączenie lekkości przenośnego pianina cyfrowego z nieocenioną głębią dźwięków fortepianu Kawai. Znajdziesz tu pełnowymiarową ważoną klawiaturę Kawai RH-C, która dobrze odwzorowuje specyfikę gry na fortepianie. Nie brakuje tu również wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Jako młodszy brat modelu Kawai ES100, instrument jest lżejszy i zdecydowanie bardziej mobilny, waży jedyne 12kg. Posiada USB typu Hoost złącze do komputera.

Dźwięk jak z koncertowego fortepianu
W cyfrowych pianinach Kawai już od wielu lat usłyszeć można głębokie, realistyczne barwy koncertowych fortepianów. Te pełne wyrazu sample są nagrywane przy wykorzystaniu klasycznych instrumentów i przetwarzane na postać cyfrową bez utraty jakości. Co więcej, ich natężenie zależy od nacisku klawisza. Usłyszysz je również w modelu Kawai ES110. Producent zapewnił tu 8 brzmień klasycznych instrumentów, a także 11 dodatkowych palet dźwięków. Dzięki 192 – głosowej polifonii nie umknie Ci żaden ton.

88 dobrze wyważonych klawiszy
Kawai ES110 wyposażono w profesjonalną, ważoną klawiaturę Responsive Hammer Compact Action. Ten pełnowymiarowy manuał posiada 88 klawiszy, które dobrze oddają specyfikę uzyskiwania barw w klasycznym instrumencie. Podczas, gdy wysokie tony usłyszysz już po lekkim muśnięciu klawisza, dźwięki z lewej strony klawiatury będą wymagały większego nacisku. To, co odróżnia Kawai ES110 od starszego brata, Kawai ES100 to właśnie manuał. Dzięki kompaktowej wersji udało się uzyskać o 3kg niższą wagę, bez uszczerbku na jakości brzmień i pracy klawiatury. Zastosowany w Kawai ES110 manuał sprawdzi się podczas nauki podstaw gry, jak i zaawansowanego szlifowania umiejętności.

Funkcjonalności, które mile Cię zaskoczą
Pianino cyfrowe Kawai ES110 prezentuje całkiem pokaźny zbiór funkcjonalności i efektów. Barwom dźwięków bez problemu dodasz ostrości, ciepła lub jeszcze większej głębi. Wśród możliwości znajdziesz również efekt imitujący pogłos pudła rezonansowego, jak również odgłos opadających młoteczków. Dokładnie tak, jak w klasycznym instrumencie.
Z Kawai ES110 wygodnie też się połączysz za pomocą interfejsu Bluetooth. Oczywiście standardowo dostępny jest port MIDI, Line out i dwa wyjścia słuchawkowe. Znajdzie się też miejsce na wpięcie pedału (w zestawie z pianinem).
Model Kawai ES110 możesz również doposażyć przeznaczonym dla niego stojakiem z 3 pedałami: piano, forte i sostenuto. Dzięki temu stanie się kompletnym narzędziem pracy profesjonalnego muzyka.
Pianino cyfrowe Kawai ES110 to lekki instrument, który możesz wygodnie przetransportować. Dzięki profesjonalnej klawiaturze ważonej sprawdzi się podczas szlifowania umiejętności gry. Idealny na początek, doskonały do zaawansowanych ćwiczeń, wygodny na scenę.

Specyfikacja techniczna: Kawai ES110 B

Rodzaj instrumentuStage Piano (pianino przenośne)
Rodzaj klawiaturyResponsive Hammer Compact action
KolorCzarny
Ilość klawiszy88
KlawiaturaWażona
Max. Polifonia192
Ilość wbudowanych brzmień19
Procesor efektówtak
Wbudowane głośnikitak
Wyjście słuchawkowetak
Funkcje dodatkoweBluetooth, Dual, Transpozycja, Metronom, Split / Layer
Waga 12 kg
Wymiary 131 x 28.5 x 15 cm
Dołączone akcesoriaPulpit na nuty, Zasilacz, Pedał sustain

Filmy o Kawai ES110 B na Youtube

KAWAI ES110 Digital Piano DEMO - ENGLISH

Opinie o produkcie Kawai ES110 B pianino cyfrowe

Je2201

Bardzo przyzwoity instrument. Szybka i profesjonalna obsługa.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl