Yamaha MODX8 syntezator

Yamaha MODX8 syntezator
  • Yamaha MODX8 syntezator
  • Yamaha MODX8 syntezator
  • Yamaha MODX8 syntezator
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:191644 / Y-MODX8
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Yamaha MODX8 synthesizer, Yamaha MODX8, MODX8
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

7561 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Yamaha MODX8

Yamaha MODX8

MODX wykorzystują dwa układy odpowiedzialne za generowanie dźwięku: AWM2 (mks. 128 głosowa polifonia) i FM-X ( synteza FM; 64 – głosowa polifonia) oraz „silnik” Motion Control .

W skład nowej serii wchodzą trzy modele różniące się zakresem dynamicznej klawiatury. W przypadku MODX6 (61 klawiszy) i MODX7 (76 klawiszy) jest to klawiatura częściowo doważona, natomiast w modelu MODX8 (88 klawiszy) zamontowano doważoną klawiaturę z mechanizmem młoteczkowym GHS. Syntezatory MODX wykorzystują też technologię Seamless Sound Switching (4 partie), a także inne rozwiązania znane z serii MONTAGE – pokrętło Super Konb, Motion SEQ czy Envelope Follower.

Pamięć Wave w jaką wyposażono nowe syntezatory to 5.67 GB fabrycznie wgranej zawartości, a ponadto do dyspozycji mamy 1 GB pamięci Flash-ROM.

Syntezatory MODX oferują ok. 2000 fabrycznych programów Performance i 640 programów użytkownika. Instrumenty są kompatybilne z programami Performance z syntezatorów MONTAGE, MOTIF XS/XF i MOXF, a dzięki aplikacji FM Converter możemy korzystać też z barw pochodzących z serii DX i TX. Do tego dochodzi barwa oparta na próbkach fortepianu Bösendorfer Imperial Premium, jak i możliwość korzystania z serwisu Soundmondo.Nowe modele udostępniają także rozbudowany procesor efektów (bloki Reverb, Variation, Insertion, Master), Rhtyhm Pattern, arpeggiator (8 partii jednocześnie, ponad 10,000 typów), sekwencer, Auto Beat Sync i Live Sets. Instrumenty z serii MODX zostały wyposażono także w „kółka” Pitch Bend i Modulation, po 4 programowalne pokrętła i suwaki oraz 4 przyciski Scene, jak również kolorowy wyświetlacz dotykowy (7” TFT).Nowe syntezatory mogą też pracować jako wielokanałowy interfejs audio (2 IN/10 OUT przy 24-bit/44.1 kHz) z dedykowaną regulacją głośności na panelu. Wielkim atutem serii MODX jest ich waga (ważą od 6.6 do 13.9 kg), co ma istotne znaczenie w przypadku instrumentów, które będziemy zabierać w trasę.

Filmy o Yamaha MODX8 na Youtube

Yamaha MODX NEW YORK DOM SIGALAS FIRST LOOK

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl