Kawai KDP 120 WH pianino cyfrowe, kolor biały

Kawai KDP 120 WH pianino cyfrowe, kolor biały
  • Kawai KDP 120 WH pianino cyfrowe, kolor biały
  • Kawai KDP 120 WH pianino cyfrowe, kolor biały
Producent:Kawai
Id towaru / Kod:223686 / KAWAI-KDP-120-WH
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Kawai KDP 120 WH digital piano, white, Kawai KDP-120-WH, Kawai KDP 120 WH, Kawai KDP120WH, KDP-120-WH, KDP 120 WH, KDP120WH
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

4239.00 zł

Kawai KDP 120 WH

Współczesny rynek instrumentów muzycznych wypełniony jest po brzegi pozornie podobnymi, konkurencyjnymi wobec siebie produktami. Są jednak producenci i instrumenty, które z biegiem lat zyskały miano kultowych. Zawsze jest "to coś" co wyróżnia je od konkurencji i sprawia, że dany sprzęt jest wyjątkowy. Kawai to firma, która zdecydowanie ma coś co przyciąga do siebie nowych zwolenników, a seria pianin cyfrowych KDP doczekały się opinii jednych z najlepszych w swojej klasie. Zarówno wykonanie, jakość klawiatura oraz brzmienie sprawiają, że nawet najbardziej wyczuleni i wymagający muzycy uwielbiają ten model.

Kawai KDP 120 to następca popularnego modelu KDP 110. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy detal, próbkami brzmieniowymi, pobranymi z fortepianu Shigeru Kawai SK-EX, oraz ulepszoną, w pełni ważoną, niezwykle wygodną klawiaturą Responsive Hammer Compact II. Dodatkowo posiada bezprzewodowy system Bluetooth-MIDI oraz USB-MIDI do obsługi najnowszych aplikacji PianoRemote i PiaBookPlayer. Wewnątrz urządzania znajdziemy wysokojakościowy, 40W system nagłośnieniowy, który pozwoli wydobyć pełny potencjał instrumentu. Każda minuta gry na tym instrumencie, przeniesie Cie w magiczny świat, dzięki któremu nie oderwiesz się od ćwiczeń, partii i utworów.

Odczucia podczas gry
System Responsive Hammer Compact II to nie tylko symulacja gry jak na akustycznym fortepianie, co zdecydowanie coś więcej. To pewien rodzaj filozofii projektowania klawiatury, która wydaje się być teraz dużo bardziej autentyczna niż kiedykolwiek. Mechanizm oparty został na sprawdzonej konstrukcji klawiatury RH - bez zastosowania sprężyn, jest niewiarygodnie cichy i płynny w działaniu. Solidny projekt i wykonanie gwarantują niezawodność i stabilną pracę. Producent zadbał także o autentyczność odczuć podczas gry na całej skali. Tak jak w akustycznych fortepianach młoteczki po stronie basowej pracują ciężej, wysokotonowe - lżej, wykorzystując różne wagi młotków, odpowiednio stopniowane dla każdego zakresu gry. Pozwala to na zachowanie płynności i równej gry podczas pasaży. Dopracowany w każdym calu system pozwala na nieograniczoną swobodę podczas gry i jest czuły na każde smaczki artykulacyjne. Niezależnie czy wykorzystamy instrument do nauki, grania klasyki czy muzyki rozrywkowej - każdy znajdzie dla siebie coś inspirującego.

Brzmienie
Uzyskanie maksymalnie autentycznego brzmienia instrumentu akustycznego nie jest łatwym zadaniem. Jednak dzięki najnowocześniejszej technologii firma Kawai wydaje się być bardzo bliska osiągnięcia ideału. Brzmienie modelu KDP 120 bazuje na próbkach fortepian koncertowego Shigeru Kawai SK-EX, który uznawany jest za jeden z najlepszych instrumentów na świece. Dzięki wspaniałej dynamice, czystemu brzmieniu i potędze brzmienia zyskał miano „pierwszego fortepianu Japonii”. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do innych pianin w tej cenie, sample nagrywane są dla każdego klawisza osobno, dzięki temu odtworzenie "akustycznych" brzmień jest jeszcze bardziej realistyczne. Dynamika nie zamyka się jedynie do głośności podczas naciskania klawiszy, zmienia się także subtelnie charakter harmonicznych, tak jak ma to miejsce w dobrej jakości pianinach akustycznych. Wysokiej jakości głośniki przekazują czysty sygnał. Jedną z tajemnic tak dobrego brzmienia jest nowoczesny i bardzo wydajny procesor efektów, który generuje naturalny pogłos idealnie odzwierciedlający rezonans fortepianu.

Wygląd
Firma KAWAI od zawsze sporą wagę przywiązuje do wyglądu instrumentów. Pianina stacjonarne obok walorów brzmieniowych muszą role dekoracyjną. Proste i eleganckie wzornictwo to mocne strony japońskiego producenta. Nowy KDP 120 potwierdza tę zasadę. W stosunku do swojego poprzednika wydaje się być nieco delikatniejszy i bardziej ustawny nawet w małych pomieszczeniach. Dostępny w trzech klasycznych kolorach - czarnym, palisandrowym i białym z pewnością wpasuje się w każde wnętrze i będzie atrakcyjnym wyposażeniem przestrzeni.

PRÓBKI BRZMIENIOWE KAWAI KDP-120

Specyfikacja techniczna: Kawai KDP 120 WH

Rodzaj instrumentuZabudowane pianino cyfrowe
Rodzaj klawiaturyResponsive Hammer Compact II
KolorBiały
Ilość klawiszy88
KlawiaturaWażona
Max. Polifonia192
Ilość wbudowanych brzmień15
Procesor efektówtak
Wbudowane głośnikitak
Wyjście słuchawkowetak
Złącze USBtak
Funkcje dodatkoweLekcja, Dual, Bluetooth, Split / Layer, Metronom
Waga 37 kg
Wymiary 136 x 40.5 x 85.5 cm
Dołączone akcesoriaZasilacz

Filmy o Kawai KDP 120 WH na Youtube

Kawai KDP-120

Kawai KDP 120

Kawai KDP120

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl