AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza

AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza
  • AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza
  • AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza
  • AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza
  • AKAI MPC KEY-61 syntezator, samodzielna stacja robocza
Producent:AKAI
Id towaru / Kod:235232 / AKAI-MPC-KEY-61
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:AKAI MPC Key 61 Standalone MPC Synthesizer Keyboard 61 keys, AKAI MPC-KEY-61 , AKAI MPC KEY 61 , AKAI MPCKEY61, MPC-KEY-61 , MPC KEY 61 , MPCKEY61
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

5999 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

AKAI MPC Key 61

AKAI MPC Key 61

MPC Key 61 to pierwszy w historii instrument klawiszowy MPC z Akai Professional, z 61-klawiszową klawiaturą półważoną i bogatą ofertą wtyczek. To monumentalne osiągnięcie w dziedzinie samodzielnej technologii muzycznej i niezwykle wszechstronne narzędzie dla współczesnych twórców muzyki.

Tradycja MPC

MPC od dziesięcioleci jest główną siłą napędową współczesnej produkcji muzycznej. Dzięki precyzyjnemu sekwencjonowaniu i samplowaniu od lat definiuje utwory muzyki hip-hop, pop i elektronicznej, zajmujące czołowe miejsca na listach przebojów. Samodzielna platforma MPC bazuje na tej bogatej historii, oferując innowacyjne wtyczki do miksowania i instrumenty wirtualne, intuicyjny interfejs użytkownika oraz bogactwo technologii, które rozpieszcza współczesnego producenta muzycznego. MPC Key 61 wykorzystuje tę bogatą historię i innowacyjnego ducha, aby napisać kolejny rozdział historii MPC.

Siła dźwięku
Sercem MPC Key 61 są brzmienia, w tym 25 unikatowych instrumentów wtyczkowych z najnowocześniejszymi teksturami do projektowania dźwięku i barwami dla wszystkich gatunków muzycznych. Od ponadczasowego brzmienia akustycznego po futurystyczne syntezatory – pełne możliwości brzmieniowe MPC Key 61 obejmują całe spektrum harmoniczne.

Fabric XL to flagowy syntezator oferujący najbardziej dynamiczne i potężne silniki syntezatorowe oraz samplowane instrumenty akustyczne do produkcji współczesnej muzyki. Szeroki wybór presetów syntezatora Fabric XL jest napędzany przez rewolucyjny silnik syntezy oparty na multisamplingu, zapewniający najnowocześniejszą wydajność i brzmienie.

OPx4, potężny 4-operatorowy syntezator FM, daje ci klasyczne brzmienie FM na wyciągnięcie ręki. Dzięki przejrzystemu interfejsowi można zagłębić się w zupełnie nowy świat projektowania brzmień, efektów i parametrów, aby nadać im własny charakter.

Stage Piano, Session Strings, Stage EP i Organ oferują światowej klasy brzmienia wirtualnych instrumentów akustycznych i elektromechanicznych. Stage Piano to niezwykła kolekcja obejmująca fortepiany Steinway® i Bechstein®, zapewniająca pełną gamę bogatych brzmień fortepianowych. Session Strings to rozbudowana grupa instrumentów orkiestrowych, które stanowią tajną broń wśród narzędzi kompozytora. Od delikatnych skrzypiec solo po potężne zespoły smyczkowe – Session Strings dostarcza wszystkiego, co potrzebne do tworzenia wielowymiarowych warstw smyczkowych pełnych głębi. Stage EP to wierne brzmienie wszystkich klasycznych instrumentów klawiszowych takich jak Rhodes, FM Electric Piano, Wurlitzer® i innych, podczas gdy wtyczka Organ ryczy przez symulację głośnika Leslie z duszą potężnych organów B3.

Kompletny pakiet MPC
MPC Key 61 to pierwsze MPC, które wprowadziło 61 półważonych, dynamicznych klawiszy z aftertouch, sprawiających, że nowe instrumenty wtyczkowe ożywają. Dzięki dwóm wbudowanym wysokiej klasy przedwzmacniaczom mikrofonowym i przetwornikom AC/CA oraz zasilaniu fantomowemu MPC Key 61 zapewnia pełne doświadczenie samplowania MPC, wprowadzając jednocześnie nowe sposoby morfingu, kształtowania i definiowania twoich charakterystycznych brzmień za pomocą przypisywalnego kontrolera paskowego i pokręteł Q-LINK.

Od tworzenia własnych brzmień poprzez komponowanie i pełne nagrywanie pomysłów harmonicznych i melodycznych, aż po dostarczanie końcowych produkcji – MPC Key 61 jest najbardziej kompletnym narzędziem do produkcji muzycznej w branży dla nowoczesnych twórców muzyki.

16 dynamicznych padów perkusyjnych RGB z aftertouch zapewnia znane na całym świecie doświadczenia rytmiczne i możliwość tworzenia beatów na MPC, które nie mają sobie równych. Dzięki osobnym przyciskom transportu można bez wysiłku układać rytmy i sekwencje. Od intuicyjnego przeglądania tysięcy presetów brzmieniowych na pięknym 7-calowym kolorowym wyświetlaczu z obsługą wielu gestów, po szybkie sekwencjonowanie pomysłów i ich finalizowanie za pomocą najwyższej jakości efektów wielokrotnie nagradzanej firmy AIR Music Tech. Przypisz i kontroluj wszystkie parametry efektów za pomocą czterech pokręteł Q-LINK, działających w zakresie 360 stopi, idealnych do zapisywania automatyki w czasie rzeczywistym.

Dzięki szerokiemu wyborowi wejść/wyjść MPC Key 61 bezproblemowo integruje się z każdym środowiskiem studyjnym. Użyj portów USB do podłączenia urządzeń takich jak kontrolery MIDI, interfejsy audio lub dyski wymienne. 8 wyjść CV/Gate 3,5 mm zapewnia możliwość podłączenia mnóstwa sprzętu modularnego i syntezatorów, a osobne koła pitch-bend i modulacyjne dają więcej kontroli, głębi i tekstury. Wbudowane wyjścia audio TRS 1/4″ mogą być skonfigurowane jako dwa stereo lub cztery mono, podczas gdy dwa wejścia XLR/ 1/4″ cala umożliwiają próbkowanie i nagrywanie źródeł sygnału mikrofonowego, instrumentalnego lub liniowego za pomocą przedwzmacniaczy o ultraczystym brzmieniu i wysokiej klasy przetworników AC/CA.

Dan Gill, starszy menedżer produktu w firmie Akai Professional, powiedział: „Brzmienie zawsze było znakiem rozpoznawczym MPC. Nasze dynamiczne i ciepłe samplowanie, unikatowy swing i groove oraz precyzyjne sekwencjonowanie można było usłyszeć w niezliczonych dużych produkcjach muzycznych. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy wykorzystać to dziedzictwo, wprowadzając nowy wzorzec branżowy i dodając niezwykły zestaw instrumentów wtyczkowych oraz narzędzi produkcyjnych dla nowoczesnych twórców muzyki. MPC Key 61 wyposaża twórcę każdego gatunku muzyki w różnorodną paletę inspirujących brzmień i narzędzi do tworzenia współczesnych hitów z list przebojów, a nawet do opracowywania nowych, własnych brzmień i stylów przyszłości”.

Najważniejsze cechy MPC Key 61
- Ekspresyjna klawiatura z funkcją aftertouch 61 klawiszy
- 7-calowy kolorowy ekran dotykowy z obsługą wielo-dotyku i gestów
- Przycisk dźwiękowy do szybkiego przeglądania
- 25 najnowocześniejszych wtyczek do instrumentów
- Potężny 128-ścieżkowy sekwencer Midi z możliwością przypisywania kontrolera za pomocą paska dotykowego
- 16 czułych na prędkość padów perkusyjnych MPC RGB z funkcją Note Repeat
- 2 wejścia mikrofonowe/liniowe z wysokiej klasy przedwzmacniaczami
- Interfejs audio z wysokiej jakości konwerterami AD/DA
- Akceptuje interfejsy audio i urządzenia MIDI
- Wbudowane Wi-Fi/Bluetooth
- 4 Pokrętła kontrolera Q Link z możliwością przypisania
- 4 GB Ram / Quad Core ARM
- Pitch Bend/Modulation
- Dedykowana sekcja transportu 4 dyskretne wyjścia liniowe
- 8 ścieżek audio
- 8 gniazd wyjściowych CV/Gate do integracji erorack

Filmy o AKAI MPC Key 61 na Youtube

AKAI MPC KEY-61 syntezator

AKAI MPC KEY-61 Hardware Overview

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl