Yamaha b3 E SC2 PE Silent pianino (121 cm)

Polecamy!

Yamaha b3 E SC2 PE Silent pianino (121 cm)
  • Yamaha b3 E SC2 PE Silent pianino (121 cm)
  • Yamaha b3 E SC2 PE Silent pianino (121 cm)
  • Yamaha b3 E SC2 PE Silent pianino (121 cm)
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:141162 / Y-B3E-SC2-PE
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha b3E Silent PE piano, Yamaha B3E-SC2-PE, Yamaha B3E SC2 PE, Yamaha B3ESC2PE, B3E-SC2-PE, B3E SC2 PE, B3ESC2PE
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

38999 zł

Yamaha b3 E Sc2 PE Silent

Yamaha b3E Silent PE

Wytrzymała konstrukcja posiada tylne słupki jako dodatkowe wzmocnienia, wyposażając pianina serii b w niezrównane bogactwo i głębię brzmienia. Ceniona, czysta barwa pianin Yamahy i klawiatura, której mechanizm i reakcja sprawiają, że łatwo się na nich gra, to atuty plasujące te pianina jako idealne dla początkujących.

Specjalnie zaprojektowana płyta rezonansowa, wysokiej klasy młotki i sprawdzony mechanizm klawiatury gwarantują, że b3 jest zgodny z filozofią Yamahy dotyczącą wartości i przystępności cen, przewyższając jednocześnie instrumenty droższe od niego.

Posiadanie instrumentu NOWEJ serii b gwarantuje spokój i niskie koszty użytkowania. Każdy instrument opuszcza fabrykę w optymalnej kondycji przy zastosowaniu najwyższych standardów kontroli jakości i jest przygotowany na długie bezobsługowe używanie, niezależnie od tego czy będzie to Twój rodzinny dom, apartament czy też szkoła.

Modele b2 i b3 zostały wyposażone w płytę rezonansową wykonaną z litego świerku oraz w wzmocnioną koronę gwarantując tym samym, że jakość brzmienia pozostanie na najwyższym poziomie przez wiele lat. Mocne żebra z tyłu instrumentu, które dodają sztywności konstrukcji i siły brzmieniu są teraz wykończone w kolorze czarnym (w b2 i b3 w kolorze czarnym na wysoki połysk).


• 88 klawiszy
• 3 pedały
• Wymiary:
- Szerokość: 152 cm
- Wysokość: 121 cm
- Głębokość: 61 cm
• Waga: 237 kg
• Kolor: czarny
• Wykończenie: wysoki połyskModuł Silent Piano SC2

W życiu każdego muzyka są takie chwile, w których piękne, głębokie, pełne rezonansu brzmienie fortepianu może przeszkadzać nie tylko sąsiadom, lecz również członkom rodziny. Właśnie dlatego Yamaha skonstruowała przełączane technologie wyciszania brzmienia SH oraz SC2. Możesz zachwycać się doskonałą akcją klawiszy i komfortem gry instrumentu Yamaha, jak również wspaniałym brzmieniem, które zapewniają załączone do zestawu słuchawki, nie przeszkadzając innym osobom, przebywającym nawet w tym samym pomieszczeniu. Gra wczesnym porankiem lub późną nocą - czas teraz nie stanowi problemu. Możesz ćwiczyć o dowolnej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając innym i nie będąc rozpraszanym

System SC2 wykorzystuje stereofoniczną metodę próbkowania, tworzącą realizm akustycznego instrumentu, poprzez zastosowanie cyfrowych technologii do rejestracji brzmienia fortepianu koncertowego Yamaha CFIIIS oraz zastosowania najwyższej jakości cyfrowych filtrów nakładanych na nagrane próbki. Fale dźwiękowe tworzące się podczas gry na akustycznym fortepianie różnią się w zależności od siły (dynamiki) gry – od pianissimo do fortissimo. Dzięki zastosowaniu stereofonicznej metody próbkowania, instrument jest w stanie wytworzyć tego rodzaju niuanse dynamiczne.

Systemy Yamaha Silent Piano™ oferują różnorodną paletę brzmień, tworząc jeszcze większe możliwości i swobodę ekspresji tak, aby każdy pianista mógł dostosować się do granego stylu muzycznego. Każdy model Silent Piano™ oferuje pełen zakres różnych brzmień, jak również opcje efektu pogłosu (Reverb).

Polifonia jest istotnym elementem tworzącym brzmienie, ponieważ jej wartość definiuje grane dźwięki, jak również wpływa na ich jakość. System SH posiada polifonię 64 głosy, pozwalając na grę wielu nut jednocześnie w doskonałej jakości.

Silent Piano™ jest nowoczesnym instrumentem, który może służyć również do zabawy! Możesz podłączyć swojego iPad`a ® oraz korzystać z dedykowanych aplikacji, np. PianoDiary, aby monitorować swoje postępy poprzez tworzenie swoistego „dziennika nagrań”.

Podłączenie do instrumentu urządzeń magazynujących USB umożliwia zapisywanie własnych wykonań oraz odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci zewnętrznej.

Dzięki złączom MIDI (wejście/wyjście), możesz łączyć swój instrument z urządzeniami takimi jak iPad (do stosowania aplikacji, np. PianoDiary), komputer lub dowolne urządzenie MIDI.

Wszystkie zestawy Silent Piano™ są wyposażone w słuchawki, zaś sam instrument posiada dwa wejścia słuchawkowe, umożliwiając odsłuch i grę dwóch osób jednocześnie.

Filmy o Yamaha b3 E Sc2 PE Silent na Youtube

Yamaha b3 E

Yamaha b3 E SC2 PE

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl