Yamaha U3 SH PE Silent pianino (131 cm)

Yamaha U3 SH PE Silent pianino (131 cm)
  • Yamaha U3 SH PE Silent pianino (131 cm)
  • Yamaha U3 SH PE Silent pianino (131 cm)
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:141167 / Y-U3-SH-PE
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Yamaha U3 SH Polished Ebony Silent piano, Yamaha U3-SH-PE, Yamaha U3 SH PE, Yamaha U3SHPE, U3-SH-PE, U3 SH PE, U3SHPE
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

62000.4 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Yamaha U3 SH PE Silent

Yamaha U3 SH PE Silent

Pianino Yamaha U3 to instrument profesjonalny, o wysokości 131cm, którego brzmienie, ze względu na długość strun, jest lepsze od brzmienia fortepianu gabinetowego (długość strun porównywalna do długości strun w fortepianie o długości 163 cm).


Pianina serii U to instrumenty cenione przez profesjonalistów na całym świecie. Ulepszenia w każdym aspekcie produkcji dźwięku dały współczesnej serii U bogatsze, głębsze i czyste brzmienie z dobrze zrównoważoną barwą na całej klawiaturze.

Specjalne konfiguracje żeber wzmacniają siły płyty rezonansowej, podczas gdy tylne słupki i inne ulepszenia wzmacniają sztywność, rezonans i stabilność konstrukcji.

By zapewnić optymalną produkcję dźwięku, reakcję i długotrwałość, młotki serii U wykonane są z materiałów specjalnie dobranych do każdego modelu.

Dodatkowym atutem pianin serii U jest pokrywa klawiatury z opcją Soft-Close - mechanizmem tłumiącym, używanym wcześniej tylko w fortepianach, zapobiegającym szybkiemu opadaniu pokrywy na klawiaturę, co chroni przed uszkodzeniami i wypadkami.


Model U3 jest wyposażony w szeroką płytę rezonansową, co daje mu większą moc i emisję dźwięku z niezrównaną kontrolą tonu i ekspresji. Posiada również opatentowany przez Yamahę system elastycznego mocowania płyty rezonansowej Floating Support. System ten pozwala płycie rezonansowej, która jest sercem pianina akustycznego, wibrować swobodniej i uzyskiwać bogatsze basy i średnie tony.


• 88 klawiszy
• Płyta rezonansowa: świerk
• Wymiary:
- Szerokość: 153 cm
- Wysokość: 131 cm
- Głębokość: 65 cm
• Waga: 243 kg
• Kolor: czarny
• Wykończenie: wysoki połyskModuł Silent Piano SH

W życiu każdego muzyka są takie chwile, w których piękne, głębokie, pełne rezonansu brzmienie fortepianu może przeszkadzać nie tylko sąsiadom, lecz również członkom rodziny. Właśnie dlatego Yamaha skonstruowała przełączane technologie wyciszania brzmienia SH oraz SG2. Możesz zachwycać się doskonałą akcją klawiszy i komfortem gry instrumentu Yamaha, jak również wspaniałym brzmieniem, które zapewniają załączone do zestawu słuchawki, nie przeszkadzając innym osobom, przebywającym nawet w tym samym pomieszczeniu. Gra wczesnym porankiem lub późną nocą - czas teraz nie stanowi problemu. Możesz ćwiczyć o dowolnej porze dnia i nocy, nie przeszkadzając innym i nie będąc rozpraszanym

Wszystkie modele SH zapewniają doskonałe brzmienie Silent Piano™. Instrumenty z serii SH są pierwszymi modelami Silent Piano™ wyposażonymi w doskonałe brzmienie próbkowane z fortepianu koncertowego Yamaha CFX za pomocą najnowocześniejszych binauralnych technik próbkowania. Jest to niezwykle zaawansowana technika nagrywania, wykorzystująca specjalną kombinację zastosowanych mikrofonów, w tym również dwa zainstalowane wewnątrz głowy manekina. Silent Piano™ wykorzystują ten rodzaj próbkowania, ze względu na wierne odwzorowanie odbieranych dźwięków przez muzyka.

Stosując tę technologię samplingu uzyskaliśmy niezwykle przestrzenne, trójkierunkowe brzmienie, pierwszy raz dostępne do odsłuchu za pomocą słuchawek. Tworzy ono akustyczne złudzenie brzmienia fortepianu koncertowego. Nie uwierzysz, dopóki nie usłyszysz!

System SH posiada pełen zakres unikalnych technologii, w tym 256 nut polifonii, 256Mb pamięci WAVE-Rom oraz możliwość indywidualnego próbkowania wszystkich klawiszy w celu uzyskania światowej klasy brzmienia Silent Piano™.

Systemy Yamaha Silent Piano™ oferują różnorodną paletę brzmień, tworząc jeszcze większe możliwości i swobodę ekspresji tak, aby każdy pianista mógł dostosować się do granego stylu muzycznego. Każdy model Silent Piano™ oferuje pełen zakres różnych brzmień, jak również opcje efektu pogłosu (Reverb).

Polifonia jest istotnym elementem tworzącym brzmienie, ponieważ jej wartość definiuje grane dźwięki, jak również wpływa na ich jakość. System SH posiada polifonię 256 głosów, pozwalając na grę wielu nut jednocześnie w doskonałej jakości.
System SH zapewnia łatwe nagrywanie własnych wykonań za pomocą Audio (nie MIDI) bezpośrednio do złącza USB.
Zapisane dane mogą być odtwarzane na dowolnym urządzeniu audio, m.in. smartfony, tablety, czy odtwarzacze mp3. Możesz dzielić się swoimi kompozycjami z przyjaciółmi przy użyciu sieci społecznościowych lub innych technologii.

Wszystkie modele SH posiadają 6,3mm L/R wyjścia audio – profesjonalne i stabilne złącza do podłączenia aktywnych głośników lub konsol mikserskich.

Silent Piano™ jest nowoczesnym instrumentem, który może służyć również do zabawy! Możesz podłączyć swojego iPad`a ® oraz korzystać z dedykowanych aplikacji, np. PianoDiary, aby monitorować swoje postępy poprzez tworzenie swoistego „dziennika nagrań”.

Podłączenie do instrumentu urządzeń magazynujących USB umożliwia zapisywanie własnych wykonań oraz odtwarzanie utworów zapisanych w pamięci zewnętrznej.

Możesz również nagrywać bezpośrednio na USB.

Dzięki złączom MIDI (wejście/wyjście), możesz łączyć swój instrument z urządzeniami takimi jak iPad (do stosowania aplikacji, np. PianoDiary), komputer lub dowolne urządzenie MIDI.

Wszystkie zestawy Silent Piano™ są wyposażone w słuchawki, zaś sam instrument posiada dwa wejścia słuchawkowe, umożliwiając odsłuch i grę dwóch osób jednocześnie.

Wbudowany metronom pomoże utrzymać odpowiednie tempo.

Możesz transponować tonację brzmienia w przyrostach o jeden półton.

Filmy o Yamaha U3 SH PE Silent na Youtube

Yamaha Silent Piano SH

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl