UWAGA!!!
Produkt "Yamaha CLP 625 R Clavinova pianino cyfrowe (kolor: rosewood / palisander)" jest aktualnie niedostępny, termin dostawy jest nieznany. Z tego też powodu wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom chcemy zaproponować produkty wybrane przez naszego eksperta.

Yamaha CLP 625 R Clavinova pianino cyfrowe (kolor: rosewood / palisander)

Promocja!

Yamaha CLP 625 R Clavinova pianino cyfrowe (kolor: rosewood / palisander)
  • Yamaha CLP 625 R Clavinova pianino cyfrowe (kolor: rosewood / palisander)
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:167942 / Y-CLP-625R
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha CLP 625 R Clavinova digital piano, rosewood, Yamaha CLP-625R, Yamaha CLP 625R, Yamaha CLP625R, CLP-625R, CLP 625R, CLP625R
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

5190.00 zł

Yamaha CLP-625R

Yamaha CLP 625R

Pianina cyfrowe są bardzo chętnie wybierane przez klawiszowców, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup wielkiego, ciężkiego i zwykle bardzo drogiego pianina akustycznego. Yamaha Clavinova CLP 625 R pozwoli cieszyć im się naturalnym i głębokim brzmieniem znanym z akustycznych odpowiedników, lecz za znacznie niższa cenę i w nieco mniejszych gabarytach. Każdy kto stawia na jakość brzmienia z pewnością nie będzie zawiedziony, ponieważ dziesięć brzmień jakie oferuje pianino zostało zaprojektowanych z myślą o tym, by jak najwierniej oddać głębię akustycznego brzmienia. Możemy więc wybierać pomiędzy brzmieniami w zależności od wymagań granego gatunku i mieć pewność, że każde z nich będzie bardzo wysokiej jakości. To jak zabrzmi pianino zależy także od tego w jaki sposób gramy, bowiem kilkustopniowa klawiatura Graded Hammer 3 wyczuwa siłę nacisku z jaką gramy i na jej podstawie dopasowuje odpowiadającą jej dynamikę dźwięku. Yamaha Clavinova CLP 625 to również doskonały instrument dla osób, które chcą nagrywać muzykę, ale zależy im na wygodzie tak samo jak na jakości zarejestrowanego dźwięku. Dzięki obecności wejścia USB można teraz podłączyć instrument do komputera i nagrywać liniowo, bez konieczności podłączania mikrofonów i metrów przewodów. Yamaha Clavinova CLP 625 sprawdzi się zarówno na scenie, w studiu nagrań, również w tym domowym, jak i jako instrument do grania w domu dla własnej przyjemności.

Klawiatura Graded Hammer 3X
Klawiatura Clavinova została doceniona przez pianistów z myślą o spełnieniu wrażeń, co sprawia, że zapominasz, że grasz na pianinie cyfrowym, zapewniając autentyczną odpowiedź na siłę dotyku i naturalny powrót. Dzięki zastosowaniu tego samego systemu młotkowego i mechanizmu sprężynowego jak we fortepianie. Klawiatura GH3X dokładnie odwzorowuje dotyk klawiszy fortepianu akustycznego od ciężkiego odczucia w dolnym rejestrze do lżejszego dotyku w górnych oktawach.

Od staccato do legato
Clavinova jest wyposażona w technologię Yamaha Smooth Release, która gwarantuje klarowne brzmienie podczas gry staccato oraz wspaniałe wybrzmiewanie dźwięków po dłuższym przytrzymaniu i zwolnieniu klawiszy. Dzięki temu zachowane zostają wszelkie niuanse gry pianisty.

Klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową
Clavinova posiada klawisze pokryte syntetycznym materiałem, przypominającym w dotyku powierzchnię naturalnej kości słoniowej. Przed laty, kość słoniowa była materiałem stosowanym do produkcji klawiszy w najlepszych fortepianach. Nasze klawisze pokryte są wysoce chłonnym materiałem, zapobiegającym ślizganiu się palców podczas gry, zachowując jednocześnie idealną strukturę klawiszy oraz doskonały komfort gry.

Acoustic Optimizer
Acoustic Optimizer reguluje przepływ dźwięków oraz zapewnia dokładniejszą kontrolę nad brzmieniem. Nowa technologia Yamaha Acoustic Optimizer to efekt wieloletniej wiedzy i doświadczenia dotyczącego akustycznych właściwości instrumentów muzycznych. Acoustic Optimizer zapewnia naturalny komfort gry oraz bogate brzmienie.

Wielościeżkowy rejestrator
Funkcja nagrywania w cyfrowych pianinach Clavinova pozwala na nagrywanie własnych wykonań*. Jest to szczególnie przydatne do obiektywnej oceny własnej gry, czy postępów w nauce. Rejestrator umożliwia nagrywanie i odtwarzanie do 16 ścieżek jednocześnie. Możesz dzięki temu nagrywać partie obu rąk niezależnie, przy zastosowaniu różnych brzmień.

*Nagrania zapisywane są w formacie MIDI. Możesz je również nagrywać na pamięci USB. Do odtwarzania danych na komputerze, wymagane jest odpowiednie, kompatybilne oprogramowanie.

Poczuj emocje z gry jak na prawdziwym koncercie - nawet z słuchawkami!!
Zaawansowana technologia badauralnego pobierania próbek firmy Yamaha jest dostępna po raz pierwszy w nowej serii Clavinova. Technologia ta wykorzystuje próbki brzmień CFX, uznanego fortepianu Yamaha, nagranego specjalnymi mikrofonami, które przechwytują informacje i inne niuanse rozpoznawane przez ludzkie ucho. Powstały dźwięk jest tak naturalny, że niedługo zapomnisz, że w ogóle grasz na słuchawkach!!

Po wybraniu brzmienia Grand Yamaha CFX i włączeniu słuchawek, dźwięk próbki binauralnej jest automatycznie gotowy i nie są wymagane dodatkowe ustawienia. Teraz z lub bez słuchawek można w pełni cieszyć się koncerty wielkie doświadczenie w domu.

Specyfikacja techniczna: Yamaha CLP-625R

Rodzaj instrumentuZabudowane pianino cyfrowe
Rodzaj klawiaturyGraded Hammer 3X
KolorPalisander
Ilość klawiszy88
KlawiaturaWażona
Max. Polifonia256
Ilość wbudowanych brzmień10
Procesor efektówtak
Wbudowane głośnikitak
Wyjście słuchawkowetak
Złącze USBtak
Funkcje dodatkoweTryb cztrech rąk (Duet), Dual, Transpozycja, Metronom
Waga 43 kg
Wymiary 135 x 83.1 x 41.4 cm
Dołączone akcesoriaZasilacz

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl

Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Gitary / Efekty gitarowe / Efekty do gitar elektrycznych
Gitary / Gitary akustyczne
Gitary / Gitary basowe
Gitary / Gitary elektryczne
Gitary / Gitary klasyczne
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/2
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 3/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 4/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 7/8
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne z elektroniką
Gitary / Kostki, piórka, pazurki
Gitary / Paski gitarowe
Gitary / Podnóżki, podgitarniki
Gitary / Struny gitarowe
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar akustycznych

Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar basowych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar elektrycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar klasycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do ukulele
Gitary / Ukulele
Instrumenty dęte / Flety proste
Instrumenty perkusyjne / Pałki perkusyjne / Pałki perkusyjne
Instrumenty perkusyjne / Perkusjonalia / Cajony
Instrumenty smyczkowe / Struny / Struny do skrzypiec
Kable, przewody / Gitarowe i instrumentalne
Kable, przewody / Mikrofonowe, patch
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Dynamiczne
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Pojemnościowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe małomebranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / USB
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki otwarte
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki zamknięte