UWAGA!!!
Produkt "Yamaha CLP 625 WH Clavinova pianino cyfrowe (kolor: biały)" jest aktualnie niedostępny, termin dostawy jest nieznany. Z tego też powodu wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom chcemy zaproponować produkty wybrane przez naszego eksperta.

Yamaha CLP 625 WH Clavinova pianino cyfrowe (kolor: biały)

Promocja!

Yamaha CLP 625 WH Clavinova pianino cyfrowe (kolor: biały)
  • Yamaha CLP 625 WH Clavinova pianino cyfrowe (kolor: biały)
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:167943 / Y-CLP-625WH
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha CLP 625 WH Clavinova digital piano, white, Yamaha CLP-625WH, Yamaha CLP 625WH, Yamaha CLP625WH, CLP-625WH, CLP 625WH, CLP625WH
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

5190.00 zł

Yamaha CLP-625WH

Yamaha CLP 625 WH

Yamaha jest producentem doskonale znanym wszystkim muzykom niezależnie od tego jak długo grają I tego jakiego używają instrumentu. Firma ta zajmuje się produkcją między innymi gitar, keyboardów czy pianin cyfrowych, a zdecydowana większość tworzonych instrumentów charakteryzuje się wysoką jakością brzmienia i wykonania, nawet pomimo stosunkowo niskiej ceny. Nie inaczej jest w przypadku pianin cyfrowych Yamaha, których brzmienie docenią nawet najbardziej wymagający muzycy. Jeśli marzymy o posiadaniu pianina, ale z powodu ograniczonego budżetu lub wolnego miejsca w domu nie możemy sobie pozwolić na jego zakup, bardzo dobra alternatywą będzie pianino cyfrowe, takie jak Yamaha Clavinova.

Yamaha Clavinova to dobrze znany model pianina cyfrowego, który został stworzony z myślą o zarówno osobach początkujących, jak i znacznie bardziej zaawansowanych muzykach. Do najmocniejszych stron instrumentu nalezą doskonała jakość brzmienia oraz komfort gry. Pianina cyfrowe różnią się od keyboardów i syntezatorów przede wszystkim tym, że w przypadku tworzenia pianina nie stawia się na ilość brzmień i efektów, lecz na ich jakość. Nie inaczej jest w tym przypadku, bowiem choć Yamaha Clavinova wyposażona została jedynie w dziesięć wbudowanych brzmień, to każde z nich zostało opracowane od podstaw w taki sposób, aby podczas gry móc cieszyć się pięknym, naturalnym i bardzo głębokim brzmieniem, które niekiedy do złudzenia przypomina to znane z akustycznych instrumentów. Pianino cyfrowe jest więc doskonałym instrumentów do występów na scenie, gdzie liczy się jakość brzmienia, a także do nagrywania własnej muzyki. W parze z wysoką jakością4 dźwięku idzie także bardzo wysoki komfort gry, który zapewniony został dzięki stworzeniu specjalnej ważonej klawiatury. Podczas gry mamy wpływ na to czy chcemy by dźwięki były delikatne czy też mocne i dominujące. Wystarczy jedynie wcisnąć klawisz delikatnie lub uderzyć w niego mocniej. Takie połączenie jakości brzmienia z wygodą gry, sprawia, że Yamaha Clavinova to bardzo dobre pianino cyfrowe na początek, które docenione zostanie także przez muzyków ze znacznie dłuższym stażem gry, którzy szukają świetnie wykonanego pianina, którego cena nie przekroczy zbyt dużego budżetu.

Klawiatura Graded Hammer 3X
Klawiatura Clavinova została doceniona przez pianistów z myślą o spełnieniu wrażeń, co sprawia, że zapominasz, że grasz na pianinie cyfrowym, zapewniając autentyczną odpowiedź na siłę dotyku i naturalny powrót. Dzięki zastosowaniu tego samego systemu młotkowego i mechanizmu sprężynowego jak we fortepianie. Klawiatura GH3X dokładnie odwzorowuje dotyk klawiszy fortepianu akustycznego od ciężkiego odczucia w dolnym rejestrze do lżejszego dotyku w górnych oktawach.

Od staccato do legato
Clavinova jest wyposażona w technologię Yamaha Smooth Release, która gwarantuje klarowne brzmienie podczas gry staccato oraz wspaniałe wybrzmiewanie dźwięków po dłuższym przytrzymaniu i zwolnieniu klawiszy. Dzięki temu zachowane zostają wszelkie niuanse gry pianisty.

Klawisze pokryte syntetyczną kością słoniową
Clavinova posiada klawisze pokryte syntetycznym materiałem, przypominającym w dotyku powierzchnię naturalnej kości słoniowej. Przed laty, kość słoniowa była materiałem stosowanym do produkcji klawiszy w najlepszych fortepianach. Nasze klawisze pokryte są wysoce chłonnym materiałem, zapobiegającym ślizganiu się palców podczas gry, zachowując jednocześnie idealną strukturę klawiszy oraz doskonały komfort gry.

Acoustic Optimizer
Acoustic Optimizer reguluje przepływ dźwięków oraz zapewnia dokładniejszą kontrolę nad brzmieniem. Nowa technologia Yamaha Acoustic Optimizer to efekt wieloletniej wiedzy i doświadczenia dotyczącego akustycznych właściwości instrumentów muzycznych. Acoustic Optimizer zapewnia naturalny komfort gry oraz bogate brzmienie.

Wielościeżkowy rejestrator
Funkcja nagrywania w cyfrowych pianinach Clavinova pozwala na nagrywanie własnych wykonań*. Jest to szczególnie przydatne do obiektywnej oceny własnej gry, czy postępów w nauce. Rejestrator umożliwia nagrywanie i odtwarzanie do 16 ścieżek jednocześnie. Możesz dzięki temu nagrywać partie obu rąk niezależnie, przy zastosowaniu różnych brzmień.

*Nagrania zapisywane są w formacie MIDI. Możesz je również nagrywać na pamięci USB. Do odtwarzania danych na komputerze, wymagane jest odpowiednie, kompatybilne oprogramowanie.

Poczuj emocje z gry jak na prawdziwym koncercie - nawet z słuchawkami!!
Zaawansowana technologia badauralnego pobierania próbek firmy Yamaha jest dostępna po raz pierwszy w nowej serii Clavinova. Technologia ta wykorzystuje próbki brzmień CFX, uznanego fortepianu Yamaha, nagranego specjalnymi mikrofonami, które przechwytują informacje i inne niuanse rozpoznawane przez ludzkie ucho. Powstały dźwięk jest tak naturalny, że niedługo zapomnisz, że w ogóle grasz na słuchawkach!!

Po wybraniu brzmienia Grand Yamaha CFX i włączeniu słuchawek, dźwięk próbki binauralnej jest automatycznie gotowy i nie są wymagane dodatkowe ustawienia. Teraz z lub bez słuchawek można w pełni cieszyć się koncerty wielkie doświadczenie w domu.

Specyfikacja techniczna: Yamaha CLP-625WH

Rodzaj instrumentuZabudowane pianino cyfrowe
Rodzaj klawiaturyGraded Hammer 3X
KolorBiały
Ilość klawiszy88
KlawiaturaWażona
Max. Polifonia256
Ilość wbudowanych brzmień10
Procesor efektówtak
Wbudowane głośnikitak
Wyjście słuchawkowetak
Złącze USBtak
Funkcje dodatkoweTryb cztrech rąk (Duet), Dual, Transpozycja, Metronom
Waga 43 kg
Wymiary 135 x 83.1 x 41.4 cm
Dołączone akcesoriaZasilacz

Opinie o produkcie Yamaha CLP 625 WH Clavinova pianino cyfrowe (kolor: biały)

Przemos

Wygląda naprawdę szlachetnie, a dźwięk jest niesamowicie piękny. Gramy z radością każdego dnia. Brzmienie fortepianu przyjemne.

KristaBella

CLP 625 to pianino cyfrowe, które polecam wszystkim, którzy spędzają co najmniej godzinę dziennie na pianinie.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl

Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Gitary / Efekty gitarowe / Efekty do gitar elektrycznych
Gitary / Gitary akustyczne
Gitary / Gitary basowe
Gitary / Gitary elektryczne
Gitary / Gitary klasyczne
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/2
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 1/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 3/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 4/4
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne 7/8
Gitary / Gitary klasyczne / Gitary klasyczne z elektroniką
Gitary / Kostki, piórka, pazurki
Gitary / Paski gitarowe
Gitary / Podnóżki, podgitarniki
Gitary / Struny gitarowe
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar akustycznych

Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar basowych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar elektrycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do gitar klasycznych
Gitary / Struny gitarowe / Struny do ukulele
Gitary / Ukulele
Instrumenty dęte / Flety proste
Instrumenty perkusyjne / Pałki perkusyjne / Pałki perkusyjne
Instrumenty perkusyjne / Perkusjonalia / Cajony
Instrumenty smyczkowe / Struny / Struny do skrzypiec
Kable, przewody / Gitarowe i instrumentalne
Kable, przewody / Mikrofonowe, patch
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Dynamiczne
Sprzęt nagłośnieniowy / Mikrofony i akcesoria / Wokalne / Pojemnościowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe małomebranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / Pojemnościowe wielkomembranowe
Sprzęt studyjny, Homerecording / Mikrofony / USB
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki otwarte
Słuchawki i akcesoria / Słuchawki studyjne / Słuchawki zamknięte