UWAGA!!!
Produkt "Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy" jest produktem archiwalnym. Z tego też powodu wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom chcemy zaproponować produkty wybrane przez naszego eksperta.

Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy

Polecamy!

Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:171868 / Y-PSR-E463
Stan magazynu: 0 szt.
Produkt wycofany z oferty.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha PSR E463 keyboard , Yamaha PSR-E463, Yamaha PSR E463, Yamaha PSRE463, PSR-E463, PSR E463, PSRE463
Opiekun produktu:
cena brutto

1419 zł

Yamaha PSR-E463

Yamaha PSR E 463
Wybór pierwszego instrumentu klawiszowego może nie być łatwym zadaniem dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tego typu instrumentami. Do wyboru mamy zarówno instrumenty akustyczne jak i cyfrowe, a w tej drugiej grupie dostępne sa między innymi keyboardy, syntezatory czy pianina cyfrowe, a każdy z tych instrumentów charakteryzuje się innymi możliwościami brzmieniowymi, co może zmylić na początku, ponieważ wiele instrumentów z różnych grup może być do siebie myląco podobnych. Wielu początkujących muzyków decyduje się na wybór keyboardu, takiego jak Yamaha PSR E 463.

Keyboard jest instrumentem łączącym w sobie wiele wbudowanych brzmień i efektów oraz dobrą jakość dźwięku, więc można uznać, że pod względem swoich możliwości plasuje się gdzieś pomiędzy syntezatorem a pianinem cyfrowym. Yamaha PSR E 463 to jeden z najchętniej wybieranych keyboardów, który wybierany jest zarówno przez początkujących muzyków jak i znacznie bardziej zaawansowanych artystów. Instrument ten wyposażony jest w 61 klawiszy, olbrzymią liczbę 758 brzmień, oraz 235 wbudowanych akompaniamentów, a polifonia 48 głosów zapewnia przyjemne brzmienie w dobrej jakości. Tak duża ilość wbudowanych brzmień pozwala na bardzo skuteczne przełamanie rutyny, ponieważ możemy zagrać ten sam utwór z użyciem innego brzmienia, ale największy użytek zrobią z nich kompozytorzy i osoby zajmujące się nagrywaniem muzyki. Dużym atutem są także wbudowane akompaniamenty, które pozwolą nam na skuteczniejszą naukę i jednoczesny trening trzymania się rytmu. Nagrywanie muzyki za pomocą tego instrumentu jest bardzo łatwy, ponieważ wszystko co należy zrobić to podłączyć keyboard do komputera poprzez złącze USB. Yamaha PSR E 463 to bardzo dobry keyboard dla początkujących, którego możliwości z pewnością docenią również bardziej doświadczeni muzycy.

Ucz się grać na pianinie lub keyboardzie, wraz z Yamaha i aplikacją flowkey.
Otrzymaj 3-miesięczny dostęp flowkey premium zupełnie za darmo po zakupie nowego pianina cyfrowego lub keyboardu Yamaha. Więcej szczegółów dowiesz się klikając w link:

flowkey-złap 3 miesiące premium z Yamaha

Specyfikacja techniczna: Yamaha PSR-E463

Ilość klawiszy61
Max. Polifonia48
Czułość klawiszytak
Złącze USBtak
Wyjście słuchawkowetak
Zasilanie bateryjnenie
Funkcje dodatkoweNagrywanie, Quick Sampling, Groove Creator, Arpeggiator, Efekty cyfrowe, Procesor DSP
Waga6.6 kg
Wymiary946 x 139 x 404 mm
Dołączone akcesoriaZasilacz, Pulpit

Filmy o Yamaha PSR-E463 na Youtube

Yamaha PSR E 463

Opinie o produkcie Yamaha PSR E 463 keyboard instrument klawiszowy

jb30

Instrument naprawdę warty swojej ceny, jedyne co mi przeszkadza w tym instrumencie to inny klik klawisza C4 ale jest to dlatego że tam zaczyna się strefa ″A″ samplingu.
Instrument posiada bardzo dużo barw (głosów), działanie niektórych styli z innych bardziej wypasionych modeli również na plus. Sprzęt godny polecenia. Pozdrawiam.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl