UWAGA!!!
Produkt "Yamaha YDP 164 White Arius pianino cyfrowe, kolor biały" jest produktem archiwalnym, niedostępnym lub nieprodukowanym. Zapoznaj się z produktem proponowanym zamiennie przez naszego eksperta:

Yamaha YDP 164 White Arius pianino cyfrowe, kolor biały

Polecamy!

Yamaha YDP 164 White Arius pianino cyfrowe, kolor biały
  • Yamaha YDP 164 White Arius pianino cyfrowe, kolor biały
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:196598 / Y-YDP-164WH
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha YDP 164 Yamaha YDP 164, digital piano, white, Yamaha YDP-164WH, Yamaha YDP 164WH, Yamaha YDP164WH, YDP-164WH, YDP 164WH, YDP164WH
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

5159 zł

Yamaha YDP 164 White Arius

Yamaha YDP 164 White Arius pianino cyfrowe, kolor biały

Zanurz się w melodiach, które tworzysz bez względu czy robisz to dla zabawy czy dążysz do doskonałości. Cyfrowe pianino ARIUS jest owocem znakomitego rzemiosła w oparciu o ponad stuletnią historię technologii oraz ekspertyzy Yamaha. Idealny zarówno dla adeptów jak i pasjonatów model YDP-164 jest nie tylko "partnerem" w tworzeniu muzyki, na którym zawsze możesz polegać, ale również elegancką ozdobą wnętrza.

Dźwięki flagowego fortepianu koncertowego Yamaha CFX zostały zaprogramowane na nowo metodą próbkowania. W efekcie model YDP-164 otrzymał mocno rezonujący bas połączony z niezwykle ekspresyjnym brzmieniem, które wypełni każdą halę koncertową. Na fortepianie CFX podczas Konkursu Chopinowskiego w 2010 roku zagrał jego laureat. Instrument zyskał od tamtej pory niesamowity rozgłos i został uznany jednym z najlepszych fortepianów koncertowych naszych czasów.

88-klawiszowa klawiatura Graded Hammer 3 (GH3) o syntetycznych klawiszach w kolorze kości słoniowej i hebanu idealnie odwzorowuje akcję klawiszy fortepianu – od uczucia ciężkości w niskich rejestrach aż po subtelność wyższych oktaw. Wyposażona w trzy sensory cechuje się znakomitą interpretacją zachowania klawiszy, których reakcja i kunszt wykonania nie odbiegają jakością od prawdziwego fortepianu, umożliwiając szybkie powtarzanie nut oraz właściwą kontrolę ekspresji.

Pianino cyfrowe YDP-164 charakteryzuje się bogatym, znakomicie zbalansowanym brzmieniem na każdym poziomie głośności. Funkcja Intelligent Acoustic Control (IAC) odpowiednio dostosowuje poziom natężenia basu i wysokich tonów, aby wydobyć piękną barwę na niskim poziomie głośności.

Dzięki funkcji Stereophonic Optimizer (optymalizator stereofoniczny) otrzymasz naturalne, przestrzenne brzmienie fortepianu, nawet grając w słuchawkach. Dźwięki fortepianu zostały specjalnie uchwycone i zaprogramowane tak, żeby brzmiały jakby wydobywały się z wnętrza instrumentu, a nie z twoich słuchawek, zapewniając naturalne odczucia oraz komfort gry.

Ciesz się z jeszcze większych możliwości twojego pianina dzięki aplikacji Smart Pianist, która oferuje piękny interfejs graficzny oraz szereg dodatkowych funkcji dla kompatybilnych modeli pianin cyfrowych Yamaha.

Zaprojektowany, aby swą elegancją uatrakcyjnić każde wnętrze model YDP-164 jest uosobieniem tradycyjnej sztuki designu pianin akustycznych. Ponadto oferuje technologie oraz komfort użytkowania spotykane jedynie w najnowocześniejszych pianinach cyfrowych. Wybieraj spośród czterech opcji wykończenia dla idealnego dopasowania do twej przestrzeni muzycznej.

Specyfikacja techniczna: Yamaha YDP 164 White Arius

Rodzaj instrumentuZabudowane pianino cyfrowe
Rodzaj klawiaturyGraded Hammer 3
KolorBiały
Ilość klawiszy88
KlawiaturaWażona
Max. Polifonia192
Ilość wbudowanych brzmień10
Procesor efektówtak
Wbudowane głośnikitak
Wyjście słuchawkowetak
Złącze USBtak
Funkcje dodatkoweTryb cztrech rąk (Duet), Dual, Transpozycja, Metronom, Split / Layer
Waga 42 kg
Wymiary 135.7 x 84.9 x 42.2 cm
Dołączone akcesoriaZasilacz

Filmy o Yamaha YDP 164 White Arius na Youtube

Yamaha YDP 164

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl