Korg Minilogue XD syntezator analogowy

Korg Minilogue XD syntezator analogowy
  • Korg Minilogue XD syntezator analogowy
  • Korg Minilogue XD syntezator analogowy
  • Korg Minilogue XD syntezator analogowy
  • Korg Minilogue XD syntezator analogowy
Producent:Korg
Id towaru / Kod:217928 / KORG-MINILOGUE-XD
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Korg Minilogue XD synthesizer, Korg MINILOGUE-XD, Korg MINILOGUE XD, Korg MINILOGUEXD, MINILOGUE-XD, MINILOGUE XD, MINILOGUEXD
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

2799.00 zł

Korg Minilogue XD

KORG MINILOGUE XD syntezator analogowyMinilogue w nowej odsłonie, to jeszcze większy potencjał kreacji brzmień i nowe możliwości.

Oprócz niesamowitego analogowego brzmienia i dającej radość kontroli parametrów oferowanych przez minilogue, nowy minilogue xd dodaje nowy cyfrowy silnik brzmieniowy, wbudowany sekwencer, funkcję micro tuningu rozszerzając dzięki temu możliwości projektowania dźwięków oraz wykorzystanie instrumentu podczas gry na żywo.

Analogowy syntezator o potężnych możliwościach.

Czterogłosowa polifoniczna synteza analogowa. Analogowy układ syntezatora miniloga, którego autentyczne brzmienie analogowe miało ogromny wpływ na syntezatorowy świat, został rozwinięty dla miniloga xd.

Struktura głosowa miniloga xd, to 2VCO + MULTI ENGINE, 1VCF, 2EG, 1VCA i 1LFO. Oprócz charakterystycznych obwodów, takich jak wave shaping w celu ukształtowania oscylatora i przełącznika sync/ring, dostępna jest również modulacja krzyżowa, ostry dwubiegunowy filtr i przełącznik drive, który zwiększa objętość i moc sygnału skierowanego wprost do filtra miniloga xd. Każdy parametr został dokładnie dostrojony w oparciu o oczekiwania muzyków I producentów od syntezatora. Zakres brzmienia mieści się w przedziale od ciepłych padów typowych dla basów analogowych do grubych i ostrych tonów typu lead, przebijających się przez każde inne brzmienie.

Oczywiście nowo utworzone brzmienia można zapisać w instrumencie. Po wyjęciu z pudełka, minilogue xd zawiera 200 presetów, a łącznie można zapisać 500 programów.

Filmy o Korg Minilogue XD na Youtube

Korg Minilogue XD syntezator analogowy

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl