Uwaga! Towar archiwalny, niedostępny w sklepie

Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy

Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy
  • Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:218737 / Y-PSR-E273
Stan magazynu: Towar niedostępny
Produkt wycofany z oferty.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha PSR E273 keyboard, Yamaha PSR-E273, Yamaha PSR E273, Yamaha PSRE273, PSR-E273, PSR E273, PSRE273
Opiekun produktu:
cena brutto

729 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Yamaha PSR E273

Yamaha PSR E273

Cyfrowe instrumenty cyfrowe oferują prawdziwe bogactwo brzmień, jednak zanim udamy się na zakupy powinniśmy wiedzieć, że wśród instrumentów klawiszowych znajdziemy różne rodzaje sprzętu, które różnią się od siebie możliwościami. Mamy do wyboru między innymi keyboardy, syntezatory czy pianina cyfrowe, a jeśli wybieramy pierwszy instrument do nauki i zależy nam na tym by oferował on wiele brzmień, wygodę użytkowania i jednocześnie by nie kosztował on zbyt wiele, warto zdecydować się na wybór keyboardu, takiego jak Yamaha PSR E273.

Duża ilość brzmień
Dobry keyboard do nauki nie musi być drogi, czego dowodem jest Yamaha PSR E273. Instrument ten posiada polifonię 32 głosów, która oferuje przyjemne i naturalne brzmienie. Keyboard wyposażony został w 61 pełnowymiarowych klawiszy na których gra się wygodnie niezależnie od tego czy muzyk posiada duże czy niewielkie dłonie. Na uwagę zasługuje fakt, że keyboard wyposażony został w aż 401 różnorodnych brzmień, które pozwolą na skuteczne przełamanie rutyny w trakcie gry. Wśród brzmień znajdziemy takie, które nawiązują do instrumentów akustycznych takich jak pianino czy fortepian, ale nie zabraknie także ustawień z których użytek zrobią miłośnicy muzyki elektronicznej. Instrument ten posiada także 143 akompaniamenty, które różnią się od siebie stylistyką. Granie z akompaniamentem to nie tylko dobra zabawa, ale także doskonały trening, ponieważ grając w taki sposób musimy pilnować, aby nie wypaść z rytmu. Yamaha PSR E273 to doskonały keyboard dla początkujących również ze względu na fakt, że wyposażony on został w system nauczania, który pozwoli użytkownikowi nauczyć się podstaw znacznie szybciej.

Wygoda użytkowania - graj gdzie chcesz
Urządzenie posiada także wbudowane wejście słuchawkowe dzięki któremu będziemy mogli ćwiczyć nawet w środku nocy bez obaw o to, że swoją grą możemy przeszkadzać domownikom. Keyboard może być zasilany za pomocą standardowego zasilacza lub po włożeniu sześciu baterii typu AA. Praca na bateriach jest bardzo długa, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zapakować instrument do pokrowca i zabrać go w plener, gdzie będziemy mogli grać i cieszyć się ulubionymi brzmieniami. Yamaha PSR E273 cechuje się więc nie tylko wieloma wbudowanymi brzmieniami, ale także znaczną wygodą użytkowania.

Specyfikacja techniczna: Yamaha PSR E273

Ilość klawiszy61
Max. Polifonia32
Czułość klawiszynie
Łączna liczba brzmień401
Złącze USBnie
Wyjście słuchawkowetak
Zasilanie bateryjnetak
Funkcje dodatkoweMetronom, Efekty cyfrowe
Waga4 kg
Wymiary940 x 317 x 104 mm
Dołączone akcesoriaZasilacz, Pulpit

Filmy o Yamaha PSR E273 na Youtube

Yamaha PSR-E273 GIFT THAT KEEPS ON GIVING

Yamaha PSR-E273 Tutorial 1 Select

Opinie o produkcie Yamaha PSR E 273 keyboard instrument klawiszowy

Musikotaur

Lekki i dobrze brzmiący. Łatwy w obsłudze. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się od podstaw zasad nauki gry na keyboardzie i pianinie.

kantarek

Jak najbardziej polecam!!! Instrument lekki i w zupełności wystarczy na start. Dużo barw i podkładów (styli) jak za tą cenę. Teraz w okresie pandemii, kiedy moja córka jest w domu, przenosi łatwo sama do drugiego pokoju i cieszy się z gry.

MINORSKI

Zdecydowanie polecam. Odświeżona próbka fortepianu. Lekki i kompaktowy

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl