Uwaga! Towar archiwalny, niedostępny w sklepie

Korg K25 klawiatura sterująca MIDI

Korg K25 klawiatura sterująca MIDI
  • Korg K25 klawiatura sterująca MIDI
  • Korg K25 klawiatura sterująca MIDI
  • Korg K25 klawiatura sterująca MIDI
Producent:Korg
Id towaru / Kod:119987 / KORG-K25
Stan magazynu: 0 szt.
Produkt wycofany z oferty.
Inne oznaczenia produktu:Korg K25 MIDI keyboard, Korg K25, K25
Opiekun produktu:
cena brutto

299.00 zł

Korg K25

Korg K25 klawiatura MIDI
Na scenie, między koncertami, w trakcie produkcji i występów, gdziekolwiek Twoja muzyka Cię zabierze nowa seria klawiatur sterujących "K" może być z tobą.

Każdy z modeli serii "K" posiada zestaw pełno wymiarowych, klawiszy posiadających cztery profile dynamiki (z możliwością zablokowania poziomu dynamiki co szczególnie przydaje się przy odgrywaniu brzmień np. wczesnych monofonicznych syntezatorów).

Model K25 posiada 25 klawiszy.
Wyposażona w ten sam co modele RADIAS , MS2000 i mikroKORG zestaw kółek modulacji i przestrajania, gwarantują użytkownikowi pełną kontrolę nad dźwiękiem, a jeśli to nie wystarczy zawsze można skorzystać z wbudowanego manipulatora 3D . Ten wyposażony w trzy osie kontroler będący połączeniem joysticka, myszki i tracballa świetnie nadaje się także do kontroli komputerowych aplikacji i/lub zewnętrznych rejestratorów twardo dyskowych.

Poza przełącznikami oktawy, modulatorami i joystickiem sekcja kontrolerów klawiatur tej serii posiada także dodatkowe dwa dowolnie definiowane przyciski on/off, suwak , parę pokręteł , oraz wyjście na zewnętrzny pedał .

Do każdej z klawiatur producent dokłada oprogramowanie edycyjne , pozwalające w prosty sposób tworzyć i zapisywać własne kombinacje funkcji obsługiwanych przez kontrolery. Ponad to oprogramowanie zawiera zestaw gotowych ustawień zoptymalizowanych pod kątem obsługi najpopularniejszych komputerowych aplikacji muzycznych.

Jeśli jeszcze nie udało się nam przekonać Was, że seria "K" to najlepszy obecnie wybór w zakresie klawiatur sterujących to posłuchajcie tego:

Każda klawiatura serii "K" wyposażona jest w wirtualną wersję legendarnego KORG-a M1. Aplikacja KORG M1 Le stanowi wierne odwzorowanie jednego z najpopularniejszych instrumentów klawiszowych końca lat 80-tych. A jeśli to Wam nie wystarczy to zawsze możecie rozszerzyć to oprogramowanie do pełnej wersji KORG Legacy Collection Digital Edition w specjalnej promocyjnej cenie.

Wszystkie klawiatury serii "K" udostępniają także spory pakiet oprogramowania w pełnych wersjach ograniczonych czasowo. Na dołączonej płycie znajdziemy m.in.: Lounge Lizard EP-3, Ultra Analog VA-1, String Studio VS-1, Ableton Live5, Korg Legacy Collection, i Propellerhead Reason 3.0.

Poza portem USB wszystkie klawiatury oferują także standardowe złącza MIDI pozwalające sterować innymi niż komputer urządzeniami.

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl