Yamaha YAS 280 saksofon altowy, lakierowany (z futerałem)

Polecamy!

Yamaha YAS 280 saksofon altowy, lakierowany (z futerałem)
  • Yamaha YAS 280 saksofon altowy, lakierowany (z futerałem)
  • Yamaha YAS 280 saksofon altowy, lakierowany (z futerałem)
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:139138 / Y-YAS-280
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Yamaha YAS 280 alto saxophone, lacquered (with case), Yamaha YAS-280, Yamaha YAS 280, Yamaha YAS280, YAS-280, YAS 280, YAS280
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

4699 zł

Yamaha YAS 280

Yamaha YAS-280

Yamaha jest firmą kojarzoną za sprawą produkcji bardzo różnorodnego sprzętu muzycznego, lecz pomimo tak wielu dziedzin którymi zajmuje się marka, instrumenty znane są ze swojej wysokiej jakości, która często połączona jest z niewygórowaną ceną. Doskonałym przykładem jest saksofon altowy Yamaha YAS 280, który został skierowany do początkujących i średnio zaawansowanych muzyków.

Instrument charakteryzuje się bardzo ciepłym i jednocześnie śpiewnym brzmieniem, którego charakter zależy od sposobu gry muzyka. Oznacza to, że saksofon jest bardzo wrażliwy na artykulację, przez co dwóch muzyków jest w stanie zabrzmieć na nim zupełnie inaczej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wydać z niego spokojne, ciepłe i melancholijne dźwięki, aby za chwilę wykorzystać jego potencjał w celu uzyskania bardzo dynamicznego, agresywnego brzmienia. Wpływ na to jak zabrzmi saksofon ma nie tylko stroik oraz to w jaki sposób oddychamy, ale także mechanika klawiszy zamontowanych w saksofonie. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gra była możliwie najbardziej komfortowa, co z pewnością docenią bardziej doświadczeni muzycy, którzy wcześniej mieli do czynienia z droższymi instrumentami. Klawisze poruszają się płynnie, bez nagłych, choćby minimalnych skoków, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tym jak zabrzmi instrument. Saksofon Yamaha YAS 280 może być wykorzystywany w wielu gatunkach muzycznych bez konieczności ograniczania się do jazzu. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas nagrywania jak i na scenie. Aby ułatwić transport instrumentu na próbę lub koncert, producent dołączył gratis specjalnie zaprojektowany futerał w formie plecaka, który nie tylko zabezpiecza instrument przed uszkodzeniami, ale także nie zmusza muzyka do przenoszenia saksofonu trzymając go w ręku. Jeżeli zależy nam na tym aby saksofon zawsze brzmiał głęboko i klarownie, warto pamiętać by od czasu do czasu czyścić go specjalnym środkiem do konserwacji instrumentów dętych.


• Wykończenie: złote
• Lakierowany
• Klapy: poliester
• Wysokie Fis
• Przednie F
• Śruby: zwężane nylonowe
• Regulowany hak na kciuk
• Ustnik: 4C
• Waga: 2,3kg
• Futerał w komplecie

Filmy o Yamaha YAS 280 na Youtube

Yamaha YAS 280

Opinie o produkcie Yamaha YAS 280 saksofon altowy, lakierowany (z futerałem)

SiwyNurek

Fachowa obsługa, szybka wysyłka. Polecam

krasnal

Bardzo dobry instrument dla ucznia. Przede wszystkim świetna cena, bardzo dobry kontakt i rewelacyjnie szybka dostawa. Zdecydowanie zarówno instrument jak i sklep wart polecenia.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl