Trąbki

Pełen życia i mocy dźwięk trąbki towarzyszy ludziom już od starożytności i nie da się go pomylić z żadnym innym instrumentem. Ta niezwykła barwa brzmienia, możliwości ekspresji i niewielkie rozmiary sprawiają, że trąbka cieszy się od stuleci dużą popularnością wśród muzyków. W tej kategorii znajdziesz modele dla profesjonalistów i początkujących, a także sprawdzisz aktualne ceny trąbek.

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Trąbki

Poradniki dla muzyków w grupie Trąbki


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Trąbki

Wybrani producenci w grupie Trąbki

 • Bach

  Urodzony Vincent Shrotenbach w Wiedniu w 1890 roku, początkowo przeszedł szkolenie na skrzypcach, ale potem przeszedł na trąbkę, gdy usłyszał jej majestatyczny dźwięk. Chociaż Vincent wykazywał również duże zdolności naukowe i ukończył studia (...)


 • Roy Benson

  Roy Benson to ceniony producent instrumentów dętych, znany ze swojej doskonałej jakości i różnorodności produktów. Firma oferuje szeroki wybór instrumentów dętych, takich jak trąbki, puzony, saksofony, klarnety, flety i wiele innych, dostępnych dla (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl