Trąbki

Pełen życia i mocy dźwięk trąbki towarzyszy ludziom już od starożytności i nie da się go pomylić z żadnym innym instrumentem. Ta niezwykła barwa brzmienia, możliwości ekspresji i niewielkie rozmiary sprawiają, że trąbka cieszy się od stuleci dużą popularnością wśród muzyków. W tej kategorii znajdziesz modele dla profesjonalistów i początkujących, a także sprawdzisz aktualne ceny trąbek.

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Trąbki

Poradniki dla muzyków w grupie Trąbki


Pokaż wszystkie poradniki dla muzyków w grupie Trąbki

Wybrani producenci w grupie Trąbki

 • Bach

  Urodzony Vincent Shrotenbach w Wiedniu w 1890 roku, początkowo przeszedł szkolenie na skrzypcach, ale potem przeszedł na trąbkę, gdy usłyszał jej majestatyczny dźwięk. Chociaż Vincent wykazywał również duże zdolności naukowe i ukończył studia (...)


 • Jupiter

  Firma JUPITER rozpoczęła swoja działalność w 1930 roku, jest producentem drewnianych i blaszanych instrumentów dętych. Do ich wytwarzania stosuje najnowsze technologie, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Firma współpracuje z wieloma muzykami i (...)


 • Roy Benson

  Roy Benson to ceniony producent instrumentów dętych, znany ze swojej doskonałej jakości i różnorodności produktów. Firma oferuje szeroki wybór instrumentów dętych, takich jak trąbki, puzony, saksofony, klarnety, flety i wiele innych, dostępnych dla (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl