Hi-hat

Talerze hihat są – obok talerzy ride i crash – jednym z uzupełniających elementów zestawów perkusyjnych. W każdym niezbędny jest przynajmniej jeden, który współgra ze stopą i werblem, tworząc podstawowy rytm gry i wyznaczając tempo. W ten sposób talerze hi hat stanowią wraz z nimi fundament każdego utworu, niezależnie od gatunku muzyki. W naszym sklepie znajdziesz wiele talerzy typu hihat. Który wybrać? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas dopasowywania go do posiadanej perkusji i dlaczego zakup właśnie u nas to doskonały pomysł, którego nie będziesz żałować.

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Hi-hat

Wybrani producenci w grupie Hi-hat

 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Paiste

  Zasadą naszego rodzinnego biznesu jest ciągłe tworzenie nowego brzmienia za pomocą talerzy, gongów i brązowych instrumentów perkusyjnych zgodnie z kreatywnymi potrzebami perkusistów. Podstawą tego poszukiwania muzycznego brzmienia jest udane (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Zildjian

  Avedis Zildjian Company jedna z największych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Firma powstała w 1623 roku w Stambule w Turcji, obecnie jej siedziba znajduje się w USA. Od 385 lat rodzina Zildjian dostarcza perkusistom (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl